В Дюканството слабеенето е гарантирано – при това с веселие гарнирано - 86 тема

  • 28 398
  • 997
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз минавам да кажа, че съм режимна, въпреки всичко...т.е въпреки това, че вече над месец тъпча на 55кг...А мерките почти ги свалих, до желаните. Поне на бедро, само на ханш остават 2 см. И два килограма. Вече съм на ръба на отказването. Дайте кураж и идеи, че топлото дойде. Praynig

# 841
  • Мнения: 130
Момичета от къде най-често пазарувате? От големи супермаркети, или от квартални магазини?

Орелия, аз преди пазарувах само в големи супери, добре, че са ми близо, и съм с кола, но в блока имаме магазин и момичето започна да зарежда и диетични храни, като разбра, че се търсят. Просто е перфектната търговка, ама е собственичка, не е магазинерка на работа, та сигурно затова. Вече имаме и Верея 0,1%, и воденички, и бутчета, и др. режимни работи, ък сега е заредила едно пуешко филе ммммм... Сега трябва и трици да попитам дали има и сигурно другата седмица ще ми каже че е получила и мога да си купя.
Така че вече по-рядко ми се налага да обикалям из града.
Вичи, добре дошла и успех в борбата неравна.

БлекСнейк   Hug, явно с килограмите ми се топи и мозъка, щото преди малко ти гледам аватара и чета отдолу" аха да се  изплюя. Бая се зачудих, ама разбрах, че повредата е в моя телевизор. Joy
Клеми, кураж, никакво отказване, щом мерките намаляват, в скоро време ще се предадат и килограмите, малко търпение трябва.  Peace

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 16:40 от diameter

# 842
  • Мнения: 200
klaris И аз се бях наканила да правя 10ударен ама добре че попаднах тук и ми наляха малко акъл.Ти не спираш с П дни ами само малко разнообразяваш и после пак ударни и пак си сваляш така че не се изтормозвай от първия път с ударните

# 843
  • Мнения: 469
Здравейте сладурчета,
Поздрави за хубави снимчици и хубави минусчета!
Аз отивам да се приготвям, че довечера съм на банкет. И да знаете, че ще изпия 1 чаша червено вино. В ПЗ съм, така че може би ше има възможност да си хапна малко "човешка" храница.
Вещи, в новата тема, ако ме забележиш, можеш да ме пишеш 79 кг, и -24 кг, но и най-важното в списъка на 3-та фаза. Скачам с главата надолу в нея, пък каквото сабя покаже.
Пожелавам ви приятна вечер, ако нямам сношните проблеми с нета, когато се прибера може да намина да ви видя, че днес е петък и се раздават разни хубави неща, от които до сега не съм се възползвала.

# 844
  • Мнения: 1 547
 Crazy Наливам се с вода тогава.

Много благодаря за подкрепата! Надявам се поне гавоболието да ми размине бързо, че хич не търпя да ме боли глава.

И вече мечтая за една зелена салатка с кисело мляко...Утре...МММ   chef

# 845
  • Мнения: 1 875
Фоли, аз само от големи пазарувам също, днес по изключение и се хванах за главата. Във Фантастико /това в трета част/ има 0,1% прясно мляко, но не е при млеката, а над фризера със сладоледите  Party
diameter, ти си късметлийка, кът са такива търговци. Wink

# 846
  • Мнения: 1 890
Аз минавам да кажа, че съм режимна, въпреки всичко...т.е въпреки това, че вече над месец тъпча на 55кг...А мерките почти ги свалих, до желаните. Поне на бедро, само на ханш остават 2 см. И два килограма. Вече съм на ръба на отказването. Дайте кураж и идеи, че топлото дойде. Praynig
Ако щеш ми вярвай, точно за теб си мислех,че не си се вясвала. Това , ако не е телепатия. Joy HugНе се предавай, накрая наистина е най-трудно, но ще устоиш.
Орелия, точно там, благодаря ти, ще знам вече, уж гледах.... newsm78 Hug
Вани ник, честита трета и успешно задържане.  bouquet

# 847
  • Мнения: 980
На мен ще ми дойде всеки момент и се чувствам като огромен плондер...имам чувството че ще гръмна. Все едно съм с 5 кила отгоре за 2 дни...голяма гадост е това при нас жените..

# 848
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз минавам да кажа, че съм режимна, въпреки всичко...т.е въпреки това, че вече над месец тъпча на 55кг...А мерките почти ги свалих, до желаните. Поне на бедро, само на ханш остават 2 см. И два килограма. Вече съм на ръба на отказването. Дайте кураж и идеи, че топлото дойде. Praynig
Ако щеш ми вярвай, точно за теб си мислех,че не си се вясвала. Това , ако не е телепатия. Joy Hug
Hug
Ми какво да се вясвам...като нямам промяна толкова време... ooooh! ooooh! ooooh!

# 849
  • Мнения: 3 640
Орелияhahaha Joy горките гадинки  Laughing Аз пазарувам само от Билла и Кауфланд, понякога и Метро. Нямаме добър квартален магазин и ми е навик да пазарувам "на едро", така или иначе.
Klemy, мерките са най-важни, килограмите също ще се стопят!  Hug
Вани ник, приятно изкарване на банкета тази вечер!  Hug
Блеки, някой каза скоро (Фоли беше сякаш  newsm78), че сме си изравнили МЦ, май е вярно.  hahaha

# 850
Ей, тегля сто часа един филм, и всичко ми се зарежда мегабавно! Confused

Кларис, аз правих 10 дни ударен, след 5-тия ден не мръднах и грам. И аз с огромното желание да сваля повече.

Сън, Фоли, Бачи, rivela Hug   love001

Момичета от къде най-често пазарувате? От големи супермаркети, или от квартални магазини?
Аз днес бях в два малки супера - е направо се чудя защо работят изобщо! То не стига, че нищо няма, ами и персонала гледа като настъпен, държи се невъзпитано и е некомпетентен...
Не може да попитам за Пепси Макс и да ми се троснат "има пепси лайт, за каквоо ви е макс, ама че претенции" Shocked  На другото място казаха, че нямало такава напитка.
 Laughing

Eто нещо забавно за отпускане в петъчния следобяд, поздрави на всички!





Ти поне имаш избор!На мен в момента ми се налага да пътувам до Варна за да си пазаря всичко за диетата,сега работя в Каварна и живея в к.к Албена,но тук не може да се намери Кола лайт да не говорим за нискомасленни млека и извари,а като попитах за трици - направо ги шашнах Grinning

# 851
  • Мнения: 980

БлекСнейк   Hug, явно с килограмите ми се топи и мозъка, щото преди малко ти гледам аватара и чета отдолу" аха да се  изплюя. Бая се зачудих, ама разбрах, че повредата е в моя телевизор. Joy


хахахахахаха...е ако взема да плюя се пазете, че съм по-опасна и от плюеща кобра!

# 852
  • Мнения: 59
Момичета, искам да ви питам нещо  - чета, че си правите плодово кисело мляко със степче, а може ли това степче да го разтворя във вода и да го пия? И втория ми въпрос е - от утре влизам във втора фаза, мога ли да ям броколи и карфиол, че сякаш не ги видях в разрешените зеленчуци? Rolling Eyes

# 853
  • Мнения: 200
 И  аз се присъединявам към мацките в МЦ, с тази разлика , че не се чувствам надута като предния път .Обаче да ви кажа ли и тук ще ми повлияе режима добре в смисъл че ми дойде като по часовник точно когато и предния месец.

# 854
  • София
  • Мнения: 529
Здравейте, момичета!   bouquet
Новаци приемате ли?  Blush
И да кажа, че тази седмица бяха заредили с овесени трици в диетичния магазин на "Екзарх Йосиф"

Общи условия

Активация на акаунт