За Брейн Бустер 2 /2008 г./- консултации, закупуване ...

  • 23 282
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако някой иска ББ пак нека си каже. За да направим три бр и да се ползува по-голямо намаление.
newsm03Здравеите може ли и аз да си поръчам ББ?Как става пдръчването? newsm12

Разбира се щом сте форумска мама, ще се разберем на лични как ще го предадем.

# 61
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Отдавна не следя темата, защото приключих бързо с даването на Бустера. Наблюденията ми са следните :

Прочитайки съдържанието и сравнявайки с други препарати, дозата витамини и концентрацията на Гинко Билоба и екстракта от гроздови семки са даже в пъти по-малки, отколкото в други препарати, които ги съдържат.
Добрите отзиви в руския сайт са си реклама, четете само във форуми отзиви за добавки и лекарства, най-обективни са!
Гинкото и екстракта от семките превъзбуждат чувствителната нервна система, затова се започва с много малка доза. 10мл не е много за дете, на което му понася. На моето и 5 не му понасяше добре, а и съм давала концентрат от Гинко достатъчно дълго време (повече от година) за да отчета, че ползата не е голяма, а вредата не се търпи.
При деца с епилепсия не може да се дава стимулант за мозъка без лекарско наблюдение.
И накрая - това е само хранителна добавка, храна за мозъка. Ако на мозъка на вашето дете му липсват точно тези елементи, добре, може да се получи някакъв ефект.

# 62
  • Мнения: 31
Отдавна не следя темата, защото приключих бързо с даването на Бустера. Наблюденията ми са следните :

Прочитайки съдържанието и сравнявайки с други препарати, дозата витамини и концентрацията на Гинко Билоба и екстракта от гроздови семки са даже в пъти по-малки, отколкото в други препарати, които ги съдържат.
Добрите отзиви в руския сайт са си реклама, четете само във форуми отзиви за добавки и лекарства, най-обективни са!
Гинкото и екстракта от семките превъзбуждат чувствителната нервна система, затова се започва с много малка доза. 10мл не е много за дете, на което му понася. На моето и 5 не му понасяше добре, а и съм давала концентрат от Гинко достатъчно дълго време (повече от година) за да отчета, че ползата не е голяма, а вредата не се търпи.
При деца с епилепсия не може да се дава стимулант за мозъка без лекарско наблюдение.
И накрая - това е само хранителна добавка, храна за мозъка. Ако на мозъка на вашето дете му липсват точно тези елементи, добре, може да се получи някакъв ефект.
Аз на моята и давам по 5 сутрин и по 5 вечер много ли е тя е на 5г. и тежи 25кл.

# 63
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Килограмите й не са малко, ако спи нощем без проблем, не е много. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 37
Майка ми е със съдова деменция и ни препоръчаха Брийн Бустер,бихте ли ми казали от къде в София може да се купи икаква му е цената.

# 65
  • Мнения: 2 242
...бихте ли ми казали от къде в София може да се купи икаква му е цената.
"ЕД Медицин Балкан" ЕООД; 1612, София, жк. "Лагера", ул. "Мъглен" 5, офис 5А; тел: 02/ 954 04 67, тел/факс: 02/ 952 17 31 е-мейл: balkan@admedicine-bg.com"
Това е сайта им. Цената на една опаковка е около 40 лв. dorothy има карта за отстъпка, но в момента не е в София.

# 66
  • Мнения: 2 242
Искам да купя едно шише "Фор кидс". Други желаещи за нещо от тази фирма? Да съберем 3 опаковки и да ползваме отстъпка...

# 67
  • Мнения: 31
Искам да купя едно шише "Фор кидс". Други желаещи за нещо от тази фирма? Да съберем 3 опаковки и да ползваме отстъпка...
Здравей искам и аз "Фор кидс" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Здравей искам и аз "Фор кидс" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Едно ли?

# 69
# 70
  • Мнения: 2 242
Аз обаче променям поръчката от едно шише "For Kids" на едно шише "Immune Support". Дечко нали порасна. Вече сме на 3 Simple Smile

# 71
  • Мнения: 903
Мами и татковци, а някои от вас ползвали ли са вече АФА-продуктите на АКВА СОРС?
Аз имам голямо желание да опитам тъкмо от тях, изглеждат ми по-надеждни от ББустера.
Някой досега пъръчвал ли си е и някаква комбинация за количество с отстъпка дали можем да направим, ако се съберем няколко души?

# 72
  • Мнения: 83
Мисля,че Rossoneri дава от тези продукти на малката.Тя може да ти даде повече информация.

# 73
  • Мнения: 37
Friend  благодаря ти за информацията. Ходих в офиса и взех брейн бустер ,взех ги с отстъпка 4 опаковки/ трите за мои колежки/. Доволна съм от ефекта. Ще взема вероятно още 2 опаковки.
 За продуктите на Аквасорс мога да кажа само много добри неща .За семейството си съм взимала чисти водорасли.зелена енергия и коластра,а за майка ми водорасли с коензим.

# 74
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
alexlok ако искаш, като идваш следващия път обади се, аз имам карта, която ползуваме за форума, да включим към тази поръчка и на  Friend  и на nesiivanova. Живея до офиса.

Общи условия

Активация на акаунт