За Брейн Бустер 2 /2008 г./- консултации, закупуване ...

  • 23 279
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 37
На мен също ми дадоха карта, с която се ползват допълнителни отстъпки.

# 76
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На мен също ми дадоха карта, с която се ползват допълнителни отстъпки.

Ок, тогава като купуваш, за да минем три за по-голяма отстъпка да се обедините.

# 77
  • Мнения: 37
Утре /25.09.08/ към 14.30-15ч ще ходя до офиса на фирмата,за да купя 1опаковка Брейн бустер.За да се ползва отстъпка трябва да се вземат поне 3опаковки/независимо какви продукти/. Ако някой иска може да ми си обади на моб:0896054338 Алекс и да се срещнем пред офиса.

# 78
  • Мнения: 2 531
Аз обаче променям поръчката от едно шише "For Kids" на едно шише "Immune Support". Дечко нали порасна. Вече сме на 3 Simple Smile
Исакм и аз нещо за подсилване имунитета на децата - едното е на 3г. ,другото на 7г. - кое ще ми препоръчате да взема?

# 79
  • Мнения: 2 242
Нашето GP има брошура на "For Kids" и по нея ни беше определила дозата. Като говорихме последния път за "Immune Support" нямаше брошура пред нея, но ни посъветва да вземем него, а по-ксъно като провери състава и количествата ще определи и дозировката.
В сайта на фирмата пише, че "For Kids" е за деца до 3 годишна възраст, а "Immune Support" - над 3.
Нека джипито ви прецени.

# 80
  • Мнения: 37
Една приятелка също прояви интерес към двата продукта за деца. Днес попитах  в офиса.For Krds e подходящ за деца от 1 до 3год. А Imunosuport e за над 3г и за възрастни . Различна е дозировката за профилактика и за лечение. Една от съставките е уникална има антибактериално,антивирусно и антимикотично действие.

# 81
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
   А Imunosuport e за над 3г и за възрастни . Различна е дозировката за профилактика и за лечение. Една от съставките е уникална има антибактериално,антивирусно и антимикотично действие.

Има ли В1

# 82
  • Мнения: 37
В1 няма. Има В12.

# 83
  • Мнения: 474
Здравейте момичета, днес закупих една опаковка Брейн Боостер  но ме учуди много това че е доста рядък преди ми се струваше че беше доста гъстък  моля ви кажете  и при вас ли е така.Благодаря ви .

# 84
  • Мнения: 474
Дори ми се налагаше доста време да го разбивам а сега  такова нещо не се наложи.

# 85
  • Мнения: 37
Разклати ли го преди това?Ако си, и пак е рядък разтвора опитай се да го рекламираш в офиса.

# 86
  • Мнения: 474
Ами  поне така ми се струваше че е по рядък от предишните .В интерес на истината ги питах в аптеката от която го взех но те започнаха да ми обясняват че нямало място  за притеснение ..Ох и аз не знам  какво да си мисля истината е че от предишните имаше полза но сега незнам.

# 87
  • Мнения: 82
Днес видях темата Embarassed
Преди 1 година купихме ББ от аптеката на здравната каса в Пловдив-42.16 лв.
Давах му по 2 капки,после увеличихме на 4 капки.Дойде му в повече и го спряхме.Положителен ефект при говорене и възприемане имаше,но крещенето,фрустрациите и като цяло хиперактивността му се увеличи до нетърпимост.
Мисля,че ако достигнем до правилната схема на успокоение и активиране на мозъка,някаква комбинация с други лекарства,тогава ще включа ББ отново.
Поздравления за майките,които се ангажират с обща поръчка за отстъпка в цената  Hug    bouquet!

# 88
  • Мнения: 7
Имам , запитване към майките ползвали ББ колко време се пие .Ние   започнахме да го пием преди 2 седмици добре му понася на детето той е на 6г

# 89
  • Мнения: 474
Ние го пихме близо четири години с известни  интервали от почивка, а сега  на каква цена го купувате защото тук при нас е вече на цена 50,00лв.

Общи условия

Активация на акаунт