За Брейн Бустер 2 /2008 г./- консултации, закупуване ...

  • 23 263
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7
Ние си го купихме, за 47лв.Какъв е преблизително интервала на прекъсване

# 91
  • Мнения: 2 531
Малее keli от 4 к. си намерила разлика  Shocked аз дадох по 1 мл. миналата седмица и се превъзбуди ужасно много! Всъщност нищо полож. не забелязвам , само превъзбуда и по трудна концентрация! Даже се стигна до сериозен конфликт в у-ще  Confused Явно това не е подходящото за нас!nonchetooO благодарение на Дороти ползваме големи отстъпки и го взимаме доста под тая цена!
blondy-mamma аз съм давала течна АФА , доста отдавна беше, със сигурност не се превъзбуждаше от нея така!

# 92
  • Мнения: leet
Като започнахме да пием бустера, свършвахме шишето и правихме около месец и половина почивка, после продължавахме. След време започнах по- големо почивки да правя, сега го пием през половин година...бустера си е наистина чудо за нас.

# 93
  • Мнения: 15
здравейте момичета.на нас сега ни изписаха ББ и искам да ви попитам мога ли и аз да се включа в някоя от вашите поръчки и как точно става това,и колко ще ми струва продукта?

# 94
  • Мнения: 15
ехей,момичета,вече не правите ли такива поръчки?

# 95
  • Мнения: 2 242
Явно в момента на никой не му трябва. Ако искаш, пиши на dorothy.  Картата за намаление е у нея. Но за една бройка, като сложиш евентуално изпращане до Ст. Загора май ще е по-добре да си го купиш от някоя аптека при вас.

# 96
  • Мнения: 15
ok,благодаря!сигурно така ще направя.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 89
Здравейте ,
имам едно питане за Брейн Бустера може ли да се пие заедно с Ноотропил ?

# 98
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Здравейте ,
имам едно питане за Брейн Бустера може ли да се пие заедно с Ноотропил ?

Пита се лекар, а във самата фирма във вторник имат консултант - лекар, ако искаш и там се обади.

# 99
  • Мнения: 124
Здравейте мами,и аз имам питанка за брейн бустер.Малкият пие сутрин кисело мляко ,след което изчаквам мъничко и му го давам,но в листовката пише,че не е желателно да се смесва с млечно кисели продукти.Знаете ли дали има проблем  така даван ,губи ли му се ефекта,дали да не му го давам преди млякото,че чак другият месец сме на преглед и дотогава нещо да не объркам нещата.Благодаря предварително и ви желая успешен ден.

# 100
  • Мнения: 194
здравейте,
бих искала да се включа в следваща група за закупуване на ББ. Дали ще има скоро? Искам да попитам и дали в листовката има схема за прием или трябва лекар да го предпише. Благодаря!

# 101
  • Мнения: 2 242
Ако не се съберат трима желаещи, можеш да пишеш ЛС на (х) Dorothy. В нея е картата. Е, отстъпката ще е по-малка, но все пак е нещо.
Според мен е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да обсъдиш дозировката с лекар.

# 102
  • Мнения: 194
много ти благодаря за инфото! Лекарят трябва да е невролог, нали?

# 103
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
PUM не ти трябва рецепта. Просто лекар, трябва да ти каже, дали някой има нужда от тази добавка. Иначе в самата фирма дава консултация лекар, мисля, че всеки вторник.

# 104
  • пловдив
  • Мнения: 300
Давате ли брейн бустер, виждам че не сте писали скоро по темата, а тя е актуална за мен.От месец вече давам и съм изключително доволна, давам 5 мл за 4 годишен не знам дали е достатъчно, ще се радвам да се включат майки, които имат опит с тази добавка.

Общи условия

Активация на акаунт