За чопленето на семки

  • 6 129
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 883
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Скъсвам се от смях!
 И аз се записвам веднага в редиците на скефсемкобелещите простачки Joy Joy Joy Ами как да седна вкъщи и да гледам филмче, без семчички, не върви. Бях научила едно мое бивше гадже , небългарин, люпеше като професионалист и само питаше , кога ще дойде колет от ваште със " семички", така им викаше. А сега вкъщи ме чака огрооооооооомен пакет марка Пенелопа.
Предлагам веднага да се пусне анкетка за любима марка Peace Peace Peace

# 91
  • Мнения: 120
Оооо да и аз ще се изкажа тук - Пенелопа и Елит

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Виж сега - ям си семки точно в момента. Територията си е моя, ще си я замърсявам както искам. А за това как изглеждам - на който не му харесва да не ме гледа. И обичам семки, за моя кулинарен вкус са супер.
По-възвишено ли е и твоя вкус дали би приел по-лесно чопленето на шам-фъстък? Щото не че замърсява по-малко, ама понеже е по-скъп явно се счита за по-благородно занимание Mr. Green
Joy Joy Joy
Правилно!

# 93
  • Мнения: 1 883
Оооо да и аз ще се изкажа тук - Пенелопа и Елит


Мдаа, от моята партия си Peace

Ох, ще си размажа грима от смях, момичета!

# 94
  • Мнения: 1 072
Завчера една продавачка в Халите се опита да ме обслужи с пакетче семки в ръка. Не й дадох никакъв шанс.
Само да попитам - като се разхождате, люпейки, къде плюете люспите?
За протокола - много обичам слънчогледово, тиквено, та дори и мъжко семе. И трите си ги консумирам в къщи, в много тесен кръг.

# 95
  • Мнения: 4 740
 Мяркам редовно хора, които просто си вървят по улицата, чоплят и плюят. Ароматът минавайки покрай тях също е невероятен. Проявата е сходна на тази да вървиш да си лющиш фъстъци и да си ги хрускаш.

# 96
  • Мнения: 42
Снощи влязох в един магазин за обувки, където продавачката си пилеше ноктите.
Та сега се замислям кое е по-гадно: да плюе семки или онзи гаден звук от пиленето на нокти newsm12

# 97
  • Мнения: 1 424
Каква тема само!!!  Joy  Joy  Joy
Съгласна съм, че чопленето на семки по улицата е просташко. Но пък вкъщи пред телевизора или компютъра много обичам да си хапвам! И не мисля,че това има пряка връзка със самооценката ми  Joy

# 98
  • София
  • Мнения: 62 595
Стига бе, така ми се приядоха семки... ама после умирам от жажда.

# 99
  • Мнения: 1 072
..... а черничкото по пръстите? А? И под ноктите?!  Sunglasses  А люспите в деколтето?  Mr. Green  Mr. Green 

# 100
  • Мнения: 4 740
..... а черничкото по пръстите? А? И под ноктите?!  Sunglasses  А люспите в деколтето?  Mr. Green  Mr. Green 
А обложения език?  Mr. Green 

# 101
  • София
  • Мнения: 1 176
Класика е да те заговорят с люспа от семка на зъба! Придава забележителност на усмивката някак.  Crazy
Винаги като видя люпещи семки очаквам да видя агитки, запалянковци, ритнитопковци ...

# 102
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
единственото хубаво след като си люпил семки е, че след повечко чоплене усните стават по-меки .... най-вече на тези дето си пазят маникюра. След това удоволствието е и по-голямо ....  Twisted Evil

# 103
  • Мнения: X
единственото хубаво след като си люпил семки е, че след повечко чоплене усните стават по-меки .... най-вече на тези дето си пазят маникюра. След това удоволствието е и по-голямо ....  Twisted Evil
кои устни? newsm78

# 104

Общи условия

Активация на акаунт