АВГУСТовските бебенца подскачат в нашите шкембенца

  • 15 479
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз ще дойда с Александра най- вероятно, а дали мога да взема сестра си с мен? Иначе място тип следкарница, смятам за подходящо. Също се сещам последният път на гобленарската тема като ходих се видяхме в Мола до МакДоналдс има едно много прилично кафене, не е задимено, а в околността има всичко за ядене.

# 91
eho zdraveite na vsi4ki,
tai kato vlizam za parvi pat vav foruma i o6te ne znam kade kavo i kak se pravi i mi e malko ka6a (za koeto da me izvinite, ako zbarkam nqkade) molq nqkoi da mi obqsni za osnovnite ne6ta, kato: kak da si napravq onova s diagramkite (ili ne6to takova) v koi mesec sam; kak da si pi6a s nqkoq bade6ta mama ot moq grad i ne6to drugo ako trqbva da znam i nakraq  da se predstavq az sam Desi i nie  kato vas 6te si imame bebe6or

# 92
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 727
Мечо, за кога ти е термина?

Това където показва в кой месец си се наричат линийки. Има различни сайтове, където можеш да си направиш такава. Просто си харесай някоя от другите момичета кликни отгоре върху нея и ще влезеш в сайта където можеш да я създадеш. От там следваш инструкциите, после я копираш в подписа си и си готова. Ако има нещо друго пиши ми на лични

# 93
  • Мнения: 7
мечо браво за линийката Simple Smile

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 22:53 от shiiila

# 94
  • Мнения: 7
eho zdraveite na vsi4ki,
tai kato vlizam za parvi pat vav foruma i o6te ne znam kade kavo i kak se pravi i mi e malko ka6a (za koeto da me izvinite, ako zbarkam nqkade) molq nqkoi da mi obqsni za osnovnite ne6ta, kato: kak da si napravq onova s diagramkite (ili ne6to takova) v koi mesec sam; kak da si pi6a s nqkoq bade6ta mama ot moq grad i ne6to drugo ako trqbva da znam i nakraq  da se predstavq az sam Desi i nie  kato vas 6te si imame bebe6or
немога да ти пиша лични изчисти си кутията пълна е Simple Smile

# 95
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен,момичета!
Днес бях на ФМ и вече мога да се присъединя към розовия отбор-ще си имаме момиченце,живот и здраве!  newsm44
В началото като че ли спинкаше,но после се размърда повече и започна да ни се плези smile3534
Само че от дългото разглеждане ли,от натискането ли,незнам,ама ме заболя корема Weary.
Е,това е засега от мен.Желая ви слънчева наделя без вятър,че днес ми издуха и малкото мозък,дето ми беше останал newsm62

# 96
  • Мнения: 92
Привет от мен!
Ма големи сте поспаланки днес,никаква активност в нашата тема  Confused
Честити розови гащи на Камето79  bouquet
Денят е прекрасен и много ми се рзахожда,ще сготвя и излизам на разходка.
Приятен ден  bouquet

# 97
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте и от мен Hug
Ние току що се връщаме от разходка с малкия.Зад нашия блок от общината направиха страхотна детска площатка,с люлки,пързалки и пясъчник.Направо е страхотна,дано остане по-дълго здрава.И да ви се оплача,както си седях на пейката,на слънце,сега като се прибрах установих,че корема ми е изгорял ooooh!За пръв път ми се случва да изгора през дрехите,ужассс
Лек и усмихнат ден ви желая  bouquet

# 98
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 727
Здравейте и от мен в хубавия слънчев ден, ей пак на поезия ме избива. Аз днес си понакупих малко дрешки и съм в много добро настроение. Ще ги кача в албумчето, може на някой да му допаднат като идея.

Ама нещо не мога да вляза в албумчето, да не би да има някакъв проблем, и вчера не можах пак.

# 99
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен в хубавия слънчев ден, ей пак на поезия ме избива. Аз днес си понакупих малко дрешки и съм в много добро настроение. Ще ги кача в албумчето, може на някой да му допаднат като идея.

Ама нещо не мога да вляза в албумчето, да не би да има някакъв проблем, и вчера не можах пак.
ани вчера и аз неможах да влязя в албума изписа ми че няма такъв алвум!? Rolling Eyes може някой да е сменил паролата!

# 100
  • София
  • Мнения: 1 338
Явно има проблем със сайта, защото и аз не мога да вляза. Изписва ми, "Невалиден потребител или парола" newsm78 Най-вероятно скоро ще го оправят

# 101
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 727
IntRiGa_GirL,  shiiila благодаря ви , аз реших че проблемът е при мен , защото не съм много на ти с технологиите, но досега съм успявала.

shiiila , ти от Бургас ли си, там ли живееш?

# 102
  • Мнения: 7
IntRiGa_GirL,  shiiila благодаря ви , аз реших че проблемът е при мен , защото не съм много на ти с технологиите, но досега съм успявала.

shiiila , ти от Бургас ли си, там ли живееш?
да мила тук живея но родом не

# 103
  • Мнения: 26
Добър ден, майчета!

Аз тъкмо се връщам от провинцията и седнах а попрочета какв сте написали.
За срещата - твърдо съм ЗА 11:00 часа, а за заведение си мисля че предложението за тип сладкарница е добро. Имайте предвид рязкото застудяване, което се очаква края на седмицата. Аз ще дойда с детенце, няма на кого да я оставя, а тя е голяма и няма да пречи. Ако има и с кого да си играе ще е супер.

За албума - някой е сменил паролата и много моля да я каже. Проблема не е в сайта, защото в албума на майските мами влязох успешно. Затова наистина моля тази мама.......или татко, която вероятно погрешка е сменила паролата да я каже  Peace

# 104
  • Мнения: 7

сега пак опитах да тарся албума този път без парола и потр. еме и ми изписа ,,намерен абонат с това име, албум няма,, това ме навежда на мисълта че някой може би го е истрил а ако е така е много тъпо, е освен ако не е без да иска!

Общи условия

Активация на акаунт