БЕБЕТА ЮНИ - 24

  • 13 233
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
И аз да се запиша в новата темичка. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 318
момичета при вас появиха ли се стрий,аз се мажа с едно олио против стрий на "HIPP" и съм доволна от него нямам,е поне за сега  Mr. Green  ,но от няколко дена са ми се появили няколко червени ивички и то само от едната страна на паласките (май така се казваше това от страни Joy ) и имам само от ляво и не знам дали са стрий,може ли да ми се появят само от едната страна не се ли появяват и от двете едновременно,аз като гледам раста равномерно а не на една страна  Crazy

# 17
  • Разград
  • Мнения: 377
tanita_83 мерси за новата темичка!   bouquet
Rallii добре дошла при нас!  newsm51 Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и щастлив финал. Лека и спокойна нощ, мили бъдещи и настоящи мами! Hug

# 18
  • Разград
  • Мнения: 377
РОНИІ_23 стриите се появяват отначало точно като червени резки. Може да ти се появят където те си искат и няма значение дали е само от едната ил от всички страни. Аз имам съвсем малко, но не от бременност, а от качване и сваляне на килограми и от това че като момиче правих много диети и от там. Дано ако са стрии да са ти само там, защото те се появяват от разтягане на кожата. Поне на мен така ми го бяха обяснили!

# 19
  • Мнения: 318
лелееееееее ooooh!  гледатели онова хлапе при Слави,за ква памет става на въпрос  #Crazy

# 20
  • Мнения: 588
Здравейте бремелинки,  Hug
така да дам малко отчет:
1. за киселини нищо не ми помага Twisted Evil какви ли правила не спазвам да не лягам веднага след като сам яла, ям по малко, но на често, спя на три възглавници Close пия мляко, изкупих всичкия Талцид от аптеките  Twisted Evil и не става нищо, кисилини си имам и това сие  Twisted Evil
2. за сриите все още нямам ама аз съм много упорита с мазането не пропускам и съм качила само 3 кг. до тук  Peace така че се надявам да ми се размине  Praynig
3. вече изпитвам непреодолимо желание да парувам за бебето и едва си удържам порива Laughing
 Е това е от мен приятни сънища ако въобще бебоците ни оставят на спокойствие  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 176
2. за сриите все още нямам ама аз съм много упорита с мазането не пропускам и съм качила само 3 кг. до тук  Peace така че се надявам да ми се размине  Praynig

Ти срина всички мои детски мечти и наивни идеали Joy Какви три кила бе, жена, на теб личи ли ти изобщо че си бременна? 

Аз едно не разбирам - айде корема ми да расте. Таза да се разширява също, нали се подготвя за избутване на 3-4 кила бебе, добре... Ама защо ми дебелеят краката? То не са кълки, то не са колена... защо?  smile3514 Качила съм 6 кила и поне 4 от тях са ми на бутовете и на задните прелести. И не е дори като да ям повече от нормално - по-скоро спортувам значително по-малко - но все пак не е като да седя на едно място.

На всичкото отгоре времето се позатопля и тук, и като видя хората да тичат в парка и умирам от завист и мъка  newsm45 Ходя да избивам номера с йога, плуване и  newsm39 ама не е същото...

Пуф, оплаках се  Crazy

Рони, червените ивички са си точно стрии в начален стадий. И аз нямам по корема все още (не се замозалъгвам обаче, чакам ги скоро да ми се появят), но отстрани на паласките си имам ехееее - още от преди, пък сега и нови.

И пак да кажа (въпреки че сме го обсъждали вече 100 пъти) - мазането с кремове облекчава сърбежа и е като цяло хубаво за кожата, но от стрии--ако ти било писано да си излязат--няма да те спаси  Naughty Всичко си е до ген и кожа...

# 22
  • Мнения: 5 713
Pagadino, бебето да не би да е седалищно за момента? Не се притеснявай, още е рано, може и в последния момент да се обърне. Ако към края на бременността все още не се е обърнало, пиши. Ще ти намеря статиите за определените за това пози.

# 23
  • Мнения: 15
Ех момичета...Ама без мъжа ми е много скучно... ConfusedСега си седя сама...Ама много ми липсва.Ох...айде да не ви занимавам с моите глупости Crazy
И аз гледах Слави и мен също много ме впечатли момченцето РОНИ.Наистина беше страхотно Peace
А по въпроса със стриите,аз нямам до сега,но имам усещането,че ще ми се появат Sad Мажа се с еднп олио!Ох...много се надявам да не ми излезнат Praynig.На една приятелка по време на бременността и излезнаха.Като роди обаче стана много слаба и те (стриите) се свиха и изобщо не се виждаха.Ох... ooooh! Дано сте ме разбрали:)))

viki127 ти направо ме разби с тези 3 кила....Завиждам ти:)))

Аиде,че кусно стана!Лека нощ Hug

# 24
  • Мнения: 3 743
Добро утро, момичета!

Днес май ще имаме слънчице  Sunglasses Grinning.

Имам въпросче към Кака Мая и другите варненски ученички: Вчера лекцията в Окръжна на каква тема беше? И вие знаете ли, чували ли сте дали циганките лежат отделно от българките в Окръжна? И още нещо, Кака Мая ти говорила ли си вече със Славова за раждането /аз май на лични трябваше да пиша, ама айде/, за екипа с който работи и т. н. newsm78?

Моят мъж и той голям герой се пише. Нищо нямало да купуваме предварително. Той за два дни щял да вземе  всичко. Оптимист. Още не съм му показала обаче дългия списък Mr. Green

Честит петък, на работещите и до скоро  Hug

# 25
  • по света
  • Мнения: 1 587
Добро утро от мен!
viki127 за киселините можеш да вземаш Алмагел не е опасен.Аз и двете си предни бременности ги изкарах с по едно шишенце в дамската чанта,толкова ми беше зле че на прегледите преди да легна гълтах по една глътка Sad

# 26
  • Мнения: 212
добро утро Simple Smile

Gali80 вчера ни разказваха са следродилната грижа за детето- като се прибереш в къщи какво да правиш. как се къпе, как се хваща, в каква последователност се почиства и по какъв начин, как се омазнява и тн.... Simple Smile а следващия път ще говорят за кърменето:) а със Славова още не съм говорила конкретно но аз в понеделник съм на преглед и тогава ще я питам Simple Smile а за разделението м/у наще и ония... знам че се прави а и там нямало по принцип- те ходят в АГ

# 27
  • Мнения: 148
Добро утро и от мен.

tanita_83 мерси за новата темичка!
geneva, Ino4ka, Bunnie - мерси за телефоните, аз бях мамата с болничните. Мислех, че на мен няма да се случи, че нали сестра ми работи в банката, ама на... От вчера звъня, да видим до кога Stop но аз ще имам търпение.
На новодошлите - привет и от мен, на всички - топъл и емоционален ден.
П.П. И аз да се запиша да следя, нищо че не пиша много активно, всичко чета  bouquet

# 28
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен  Party  кака Мауа а на теб има ли кой да ти помага после за бебетата.На теб се падна двойно щастие ама имайки предвид ,4е знам колко грижи има покраи едно дете не мога да си представя какво е с две  #Crazy А преди няколко дни по улицата видях тризнаци и много се смях, и трите викнаха в един глас и майката с едно шише (може би с вода) се 4уди кое по напред  Crazy ина4е бяха големи сладури

# 29
  • Русе
  • Мнения: 620
Здравейте, и благодаря за топлото посрещане   bouquet
За мамите от Русе: какво ще кажете за понеделник, че вторник ми е неспорник  Wink Оставям на вас да решите къде и кога да се осъществи срещата /аз съм в Русе от 3 год. и 6 мес. и все още се оправям почти и само с таксита в града   Blush/
Да ви се похваля: Днес пристига моята мама и ще ме поглези през почивните дни  Grinning.  Вярно - веднъж в месеца, но ми се отразява добре!
Слънчев ден ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт