Помагат ли татковците?

  • 4 403
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 200
Втора опция, аз работя до късно и той я гледа повече от мен

# 121
  • Мнения: 1 763
Нашият татко много помага. Гледа детето, включва се активно в домакинството, направо е страхотен. Но съдбата си знае работа- на мързелива женка и се пада добър мъж и кротко бебе.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 558
Помага, помага! Къде ще иде  Mr. Green, особено след като станаха две.

# 123
  • Мнения: 402
За съжаление последната опция. Свикнал е на работа да работи, вкъщи да си почива Cry

# 124
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Помага,но все трябва да го ръ4кам,да го моля Rolling Eyesвсе изморен, все гледа да се покрие. Връща се от работа,яде и ляга на дивана и не го търси за нищо Twisted EvilНа мен понякога ми писва и вдигам скандал до небето Twisted Evil.Един път за да се защити ми каза,4е ме оставял да се занимавам с детето за да съм се 4увствала пълноценна майка #2gunfire
Като се скараме оба4е веднага по4ва да бърше,да 4исти,занимава се и с детето Party
За сажъление  това трае един два дена и до там.......до следващата караница Cry

Същата картинка сме сега с дъщеря ми, която е почти на 7 години, но все пак си иска вниманието. Дано за малкия човек, който чакаме съвсем скоро, да се ентусиазира повече. За сега твърди, че той иска да прави всичко, само и само да няма баби покрай нас. Ще видим .....

# 125
  • Мнения: 745
Помага.Винаги,когато излизам вечер с приятелки мога да разчитам на него и да съм спокойна.

# 126
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Помага ми като я храни,преоблича,сменя пампито,играят си и така. Hug

# 127
  • България
  • Мнения: 105
Помага ми много. Всяка вечер го храни и приспива.Понякога ги оставям да се гледат сами и винаги  се оправя много добре. Hug

# 128
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 354
Въпреки че само той работи в семейството, винаги мога да разчитам на него да гледа малката, за да изляза, например. Разбират се чудесно и никога не му тежи да я гледа, дори когато е супер изморен.

# 129
  • Мнения: 2 171
Помага много, а откакто забременях отново почти изцяло пое грижите за малкия Embarassed. Взема го от ясла, храни го, къпе го и си играят двамата. Определено ми е кофти, че го натоварвам толкова, но от работа и бременни неразположения нямам сили вечер за нищо Confused.

# 130
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
И нашия татко е за похвалване - от самото начало се грижи за сина ни наравно с мен - няма нищо което да не може да направи! Съвсем спокойно могат да си се гледат двамата сами. Иначе и в домакинството много помага - пере, мие чинии, готви (но рядко), пазарува с мен, чисти и така. Имаме си татко мечта.  newsm44

# 131
  • Мнения: 4 111
Много ми помага. Къпем го заедно, той го маже след баня, той го облича, играят си много, дори ако искам да го взема от прегръдките на баща му се сърди, вика и дори посяга.

# 132
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Моя съпруг много рядко ми помага за детето,поне сега.А като беше бебе въобще не ми помагаше.

# 133
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА!Според мен татковците се грижат за децата си,когато ние не се напъваме непрекъснато до доказваме че можем да правим всичко сами! Аз като се правя на супер-майка ,половинката набляга на компютърни забавления...... Когато ме види ,че нещо съм унила или ме боли тогава се размърдва и проявява родителски умения,дори понякога е по-добър възпитател и от мен.... За това родителските грижи - еднакво разпределени между двамата......Не бива да се оплакваме,а да настояваме за това!

# 134
  • София
  • Мнения: 3 688
Много ми помага,особено сега когато имаме и бебе.Вечер се редуваме,той се занимава с бебето докато аз играя с баткото или обратното Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт