Март в разгара си е вече,всеки ден си имаме мартенско човече

  • 12 301
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 022
 ЧЕСТИТО НА ИВА И НАДЕЖДА! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА!

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА МАГИ И МИМИ! ДА БЪДАТ ПОСЛУШНИ И КРОТКИ БЕБЧЕТА!

ЧРД НА ИЛИЯНКА!

# 256
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773


Поли, добре дошла в клуба, мила...Клуб на неспящите, зомбирани майки с  ревящи бебета... Sad
Аз вече се чудя-колили са, глад ли е, скука ли е, лигавене ли е...КАКВО е да му се не види, та трето денонощие почти не спи...???
Пробно кърмене правихме веднъж, на12-я ден, когато малката изсука само 60мл, но бях сигурна, че просто тя се отказа (заспа), а не че не е имало повече... След седмица сме на консултация и първата ни ваксина, та ще видя как наддава...
И ние сме така... повече ме притеснява, че не  мога да му помогна.
С кърмата също също съм много зле.. абе не ми се говори направо. Бях толкова уверена, че ще кърмя, а то какво стана..

# 257
  • Мнения: 318
Нещо ми се губи Олипмия...дали не се е запознала с малката принцеска Simple Smile
Дианка, защо казваш, че си зле с кърмата? И на теб ли ти се струва малко?  Rolling Eyes
И мен ме притеснява това, че не мога да му помогна, казват, че коликите при момчетата били по-изразени и по-тежко отминавал периода, ама каквото е - такова Simple Smile Сега м у треперим и стоим будни, макар и безполезни, с него. Но баща ми каза, че след някоя друга седмица, просто една вечер така ще откъртим от умора, че ще проспим и плач, и всичко - от собствен опит сподели човека Simple Smile Съветват ни и да го оставяме да си плаче, но мъжа ми не може да го слуша и 3 минути - веднага става и го взима... Grinning Лошото е, че той ще тръгне на работа след 20-на дни, и после мен ще ме чака малкия дивак да го нося и разнасям  Crazy

# 258
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773

Дианка, защо казваш, че си зле с кърмата? И на теб ли ти се струва малко?  Rolling Eyes

Поли, ми аз почти нямам кърма.. по 20-30 гр. максимум.
За плача, аз лично не мога да го оставя, а и ме е страх понеже така се напъва и ме притеснява да не получи някоя херния newsm78  - незнам дали е възможно, но аз се притеснявам.

# 259
  • Мнения: 575
Честито на Илианчето  bouquet и на малката Мария  bouquet
Честито и на малката Маги  bouquet

Весела Динкова, вземи си от аптеката чай за кърмачки. Аз пия този на Хип и определено има ефект. Знам че има и някакви български.
Олимпия наистина се губи, може би е дошъл нейният ред Laughing

# 260
  • Мнения: 473
Били_ се губи и тя, не е писала от снощи - а минава за по едно здрасти за отчет  newsm78

# 261
  • Мнения: 326
Здравейте на всички! Честито на всички нови мами - толкова сме много вече, че не мога да ви поздравя поменно.

Пиша много на бързо, докато малката спи, че не ми остава време за нищо - кърмим се на поискване. Ние сме много добре, изписаха ни още в събота - първия възможен ден, когато можеха да ни изпишат. Кърмим се повече от успешно - кърма, колкото искаш, а и бебка доста добре се справя със сученето. Всеки памперс й е пълен  Laughing Ей сега ще кача снимки на Алис.

На всички все още необебили се - успех!

П.П. Все едно не съм оперирана - по принцип много малко ме болеше, а вече мога и да скачам ако искам.  Laughing

# 262
  • Мнения: 1 446
За ревящи бебета - много помага, ако го сложиш да легне по корем - или на леглото, а ако те е страх - върху теб. Веднага им се поуспокояват коремчетата, Също помага и тупкане по гърба. Понеже аз не съм почитател на разнасянето на ръце, това са ми алтернативните варианти.

Джанетт, днес цял ден си мисля за твоята свекърва. Тя и без това ти лази по нервите - не й връщай парите  Mr. Green , като й ги върнеш, по-мила няма да стане. Поне си й кажи, че тя е заразила бебето с грипа и много да не се обажда. Ако ли не - тапите за уши в аптеката са 40 ст.

# 263
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте!
Ронибони, добре си дошла с малката Алис  Hug
Днес бях на предоперативни изследвания, утре са готови и вдругиден ще бъда мама за трети път  Heart Eyes
Тресе ме страх, параноя, влизам в някакви филми - но се надявам на щастлив 20-ти март  Heart Eyes

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Момичета,много ви благодаря за пожеланията за мен и Мими.Аз съм чувствителна натура и си изживявам нещата прекалено емоционално.Нека всички пожелания към мен и Мария ви се връщат с двойни и тройни дози.
Честито на малката Маги и от мен!
За кърмата-и моята в начало беше малко,но след седмица-две се регулира,то всъщност бебето я регулира според потребностите си.Не се отказвайте,но не се и депресирайте ако нямате кърма!
Рони,добре дошла с вашето бебоче във вече небременните редици!
Били дано е да е тръгнала да ражда,а ако не-значи е скитосвала из Зарата,за да помогне на бебето да излиза вече.Били,Били,какви хубави спомени имам аз от Аязмото.Така ми се иска сега като излезна и да отида на една разходка из него,липсва ми много.Там ако направиш дълга разходка няма начин да не тръгне вече бебето.
Олимпия,малко остана до срещата с третата ти рожба.Не се втрисай предварително,защото не знаеш как ще се развият нещата.Мисли,че всичко ще е наред и че на 20-ти ще си майка-героиня на 3 дечица.
Хайде де,някой да се похвали с бебче днес!

# 265
  • Мнения: 82
   A имало едно време,когато Славундер бил и писател HugПоне минавай от време на време да ти удължаваме валидността на читателската карта!
  Деситка,четита месечинка на Маги-пожелавам ви да спирате с рева,че мойта порева 2 дни и аз се побърках,пък камо ли да ми плаче нон стоп така,ще откача!
 Днес от 10 часа до сега сме били навън,много беше хубаво времето.Ходих да питам и за погачата,ще я правим другия вторник,на 25,а тогава било и Благовещение.

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 50
Честито на новите мами! Да са им здрави и папкащи рожбите!  Hug
Нашият малък мъж много плаче като го къпем. Изобщо не му харесва да е съблечен/противно на всички деца на прители и познати/. То е рев, то е дране страшно. Облечем ли бодито и замлъква и е щастлив. Хммм...
За кърмата - аз се изцеждам след всяко хранене. А в 12 вечерта му давам изцедената в 21ч от шише, за да съм сигурна че е хапнал добре и ще спинка до сутринта. Будим се само за малко водичка към 3,30-4,00 ч. Така е поне засега. Wink
В болницата даваха АМ на Хип и бебетата се чувстваха добре.
Кикиники, добре дошли отново сред нас - вече по самостоятелно.  Laughing
Аз нещо не успявам да кача снимки. Sad Но ще продължим опитите в първия свободен момент.
Момичета, стискайте палци, че татко пак е на лекар и пак се надявам на добри новини. Че той миличкия стигна до София, но не можа да дойде на изписването. Но сега се любува на Алекс. Hug :pray

# 267
  • Мнения: 473
Може би е малко рано за нова тема, но едва ли ще мога после да седна на компа от каката - за това я пуснах сега.
 
ЗАПОВЯДАЙТЕ

П.П. За промени
Потребител: martenki
парола: 2008

Общи условия

Активация на акаунт