Имам въпрос относно ePay

  • 9 739
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Превод към друг потребител, може да направиш само към микросметката му. Движенията по микросметката си ще ги виждаш всички. Защото тази микросметка се захранва от теб, чрез регистриранат дебитна карта.
Движенията по картат са различни от движенията по микросметка.

Превод към друг потребител може да направиш и към банковата му сметка за която и да е картова или не сметка, в която и да е банка, вкл. и към тази, с която работи в ePay.
Просто отново се прави ПРЕВОд към банкова сметка.

# 46
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ползвам ситемата вече пет години.Не съм чела отговорите и може би вече са ти отговорили, но да кажа и аз. Mr. Green

Справката показва за ВСИЧКИ движения по твоята сметка- КОЙ, КОГА и КОЛКО е внесъл или КОГА, КЪДЕ и КОЛКО  е теглено.

....

В ePay се виждат ВСИЧКИ операции с тази карта, а превода се получава същия ден, ако е направен в банката -титуляр или най- късно на следващия ден. Все пак зависи от банаката, аз работя с ЦКБ от самото начало.

Успех!



Виждаш ги защото картата ти е от ЦКБ /ако беше на ПИБ също/, но от моята карта, която е на Инвестбанк, не се виждат тези движения, само каква ми е наличността в картата, нищо друго. Затова скоро ще си поискам електронно банкиране, за да мога да следя всички движения /кой, кога, колко и т.н/

# 47
  • София
  • Мнения: 2 521
Точно на ПИБ картите с чип в момента не работи наличността по сметка и движенията по сметката в еРау, а иначе в сайта на ПИБ пише че ще струва 15 ст /когато го оправят да работи/ , както и преводите за плащане на сметки са по 15 ст на превод.
За еРау обаче няма такса.
Както и на банкомат справката за наличност е 15 ст. за картите с чип на ПИБ, но пък ако теглиш пари е без такса.

# 48
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хм, сега прочетох това:
...

 Как да проверя плащанията, извършени през системата?

Отговор: Справката за извършени преводи през системата е достъпна от меню: "Справки". Справка за всички приходи и разходи по вашата микросметка, както и всички плащания с банковата Ви карта е достъпна от меню "Справки" - "Всички движения в ePay.bg". Клиентите могат да конфигурират справката по свой избор, чрез опцията "Избор на поле за бърз филтър". Изберете критерий, по който да бъде организирано търсенето. Напр., ако искате да видите данните от съответната справка, подредени по дата, заредете функцията "Избор на поле за бързо търсене" и изберете полето "дата". Ако желаете да видите справката само за определена дата, въведете в полето "филтър", датата, за която желаете да получите справка.

"Разширено филтриране" е функция, която предлага възможност за организация на търсенето в справочния списък по няколко критерияедновременно. Напр. , ако желаете да видите всички движения, които са извършени на определена дата и са с описание "Такса" , можете да зададете двата критерия в съответните полета и да получите справка заинтересуващите Ви движения.


...

Само, че аз нямам такова меню "Всички движения в ePay.bg"  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 19:40 от doniboni

# 49
  • Мнения: 2 759
...И пак подчертавам, че при справката за движенията по сметката се вижда КОЙ и СОГА ти е превел парите.Не е нужно електронно банкиране...
                     Как тогава да си видя кой и кога ми превежда пари?

# 50
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ето и още нещо: Банките, които имат опцията "поддържащи извлечения по банкови карти" са ПИБ и ЦКБ, като първата има такса за това обслужване за 3 месеца-5лв., за 6 месеца 7.50лв., за 1 година 10лв., а втората няма никакви такси за такова обслужване, но



Информационни услуги

Информационни услуги    
Проверка наличност по карта      без такса за ePay.bg

*Банката-издател на картата може да начислява такса за услугата. Допълнителна информация може да се получи от банката.

Извлечение по банкова сметка:    
 Регистрация за 1 година      10.00 лв. + таксата на банката
 Регистрация за 6 месеца      7.50 лв. + таксата на банката
 Регистрация за 3 месеца      5.00 лв. + таксата на банката






Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 19:51 от doniboni

Общи условия

Активация на акаунт