Въпрос към майките с обърната матка родили секцио?

  • 3 083
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
За първи път го чувам. Аз също съм с обърната матка, родих секцио но болки нямам. Според мене причината е друга. Консултирай се с още един гинеколог.
И аз съм с обърната матка,имам 2 секцио но такъв проблем не съм имала

# 16
  • Мнения: 117
 И аз съм с обърната матка и секцио, болки имах преди раждането в следствие на срастване на единия яйчник. Болките бяха при настиване, предимно зимата или след басейн, ако съм стояла дълго с мокър бански. След раждането като цяло проблемите ми почти изчезнаха, остана ми придърпване от едната страна на шева. Ако болките са в следствие на срастване лекаря може да го установи при преглед и да те информира

# 17
Благодаря на всички който ми отговориха:)След още един два опита всичко се оправи и болката изчезна HugНе знам на какво се е дължала но важното е че вече я няма и всичко си е както преди:)

# 18
Обърнатата матка е анатомична особеност и не трябва да те притеснява толкова. Обърнатата матка обикновенно е резултат на слаби мускулни връзки и на мускулите ,които поддържат матката.Получава се при раждане и в случаи на инфекции.Всеки организъм сам по себе си е уникален .Обикновено е проблем при забременяване ,но при използване на подходяща поза се постига желания резултат.А по време на бремеността натежалата матка се обръща напред и заема нормалното за бременността положение.Симптомите са временни болки :при полово сношение ,през предменсруалния период и при мензис.

Общи условия

Активация на акаунт