Харесах си миална Мидеа - отзиви?

  • 3 746
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 157
Имам я от 2 години и съм много доволна, единствено на долната кошница се счупиха две пръчки, но може би вината е в мен защото много я претрупвам.

# 31
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Имам я от 2 години и съм много доволна, единствено на долната кошница се счупиха две пръчки, но може би вината е в мен защото много я претрупвам.

 Shocked Как така се счупиха? Те пластмасови ли са?  Ега ти товара ще е било.

# 32
  • Мнения: 1 608
Аз имам малка Мидеа от 4 години. Нямям забележки. Ползва се ежедневно, понякога я пускам два пъти на ден.

# 33
  • Мнения: 284
Момичета,от кой препарат сте доволни.
Аз до сега ползвах таблетки калгонит,но взех едни чешки и нищо не се измива,дори и чашите-всичко се замазва.

# 34
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
oniks, има цяла тема за препаратите.

# 35
  • Мнения: 164
Аз също имам мидея,инокс / не боядисана /,за вграждане, и 9 комплекта.Ами доволна съм,имам я от миналата година.До сега не съм имала проблем,  и  дано така да си остане.Но наистина е важна правилната подредба на съдовете и препаратите да са хубави!Успех с новата покупка!

# 36
  • София
  • Мнения: 642
Момичета,от кой препарат сте доволни.
Аз до сега ползвах таблетки калгонит,но взех едни чешки и нищо не се измива,дори и чашите-всичко се замазва.

oniks
, само течния на Аpta!  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 721
В офиса имаме Мидеа от малките. Чашите ги мие добре, за по-замърсени съдове нямам представа. Това, което ме дразни е, че е много шумна.

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Това, което ме дразни е, че е много шумна.

няма начин да е друго... тя няма никаква шумоизолираща вата. Ма за 200-300лв. толкоз.

# 39
Аз имам малката Мидея от 1г подарак ми е за сватбата, но до сега неможех да и намеря място и най после я ползвам но имам проблем със солта, кажете ми къде точно се слага и какво количество, в книжката ама никъде нищо не е описано #Cussing out
Благодаря са съдействието Grinning

# 40
  • Мнения: 721
кажете ми къде точно се слага и какво количество, в книжката ама никъде нищо не е описано
Сега като си спомня, май наистина няма отделение за солта. Ами ние в офиса май ползваме кубчетата 2 в 1 на калгон, от тези с топченцата... сапун и сол

# 41
  • София
  • Мнения: 2 521
И от мен още един МНОГО ПОЛОЖИТЕЛЕН ВОТ за малка съдомиялна МИДЕА.
От 3г. и половина ползвам модела с прозорче и електронно управление, за 4 комплекта WP5D.
Ние сме 3 членно семейство и ми е напълно достатъчна - та това са по 4 чинии малки, следни и големи, 4 чаши големи, и на первазчето отгоре - купички или малки чаши.
Всеки ден я пускам и дори не винаги е напълнена на максимум.
Много съм доволна от качеството на измиване.
Големите съдове от готвене си ги мия на ръка.
И климатик Мидеа имаме - и от него сме си доволни.
Това са ни възможностите.

Общи условия

Активация на акаунт