Пазаруване чрез www.bgshopper.com

  • 29 641
  • 225
  •   1
Отговори
# 180
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
нещо не ми е ясно Thinking куриерската фирма от софия направо на адреса ли ще я достави или минава и през варненската митница-пощата?

Не съм сигурна, обаче мисля че не би трябвало да минава през варненската митница, освен ако не дължиш мито.




как да разбера дали дължа мито?като звънна на тел.който си дала ли?

# 181
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
на сайта,който си дала за проследяване пише:SEND TO DOMESTIC LOCATION.

# 182
  • Мнения: 529
на сайта,който си дала за проследяване пише:SEND TO DOMESTIC LOCATION.

Копирай всичко, което пише на сайта и ми го прати на лични.

# 183
  • Мнения: 115
Моето колетче пристигна най-после! От 29 април е в България, но чак днес дойде при мен. То с тез почивни дни голям късмет, ама поне всичко е наред! Много са хубави стоките, много съм им благодарна на БГ Шопър! На едни дънки само нещо не съм им улучила размера, леко са ми големички, но пък са супер! Съпругът ми взе колетчето от пощата, тъкмо тръгвали да ми го доставят, но той ги изпревари. Grinning

# 184
  • Мнения: 855
Днес получих писмо с картичка за Великден от Бг-шопър Wink Явно поздравяват всичките си клиенти  Hug

# 185
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
а моят колет днес трябваше да го донесат но....... утре ще ходя до митницата. #Crazy

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не съм много по темата, но искам да попитам тези които са поръчвали обувки за размерите, че от таблици и конвертори ме блъсна главата. Става дума за детската номерация, по принцип ми трябва 33-ти номер, в сайта shoes.com културно са си написали хората от 1 до 14 на каква EU номерация отговаря, но уви само там намирам такова инфо. Сблъсквам се с някакви странни размери като 5/6, 7/8, 8/10 и т. н., което е доста общо като понятие, защото дъщеря ми е на 7 и носи 33-ти номер, а племенницата ми пак е на 7 но носи 29-ти номер. Изобщо на какъв принцип поръчвате обувки?
И за да съм малко по темата да кажа, че една от пратките ми вече 5-ти ден стои на летище Кенеди, което е странно или инфото на UPS се обновява доста бавно, или колета е пуснал корени там.

# 187
  • Мнения: 5 255
получих с картичка за Великден от Бг-шопър Wink
И аз имам  Peace

# 188
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
ДНЕС И АЗ ПОЛУЧИХ КАРТИЧКА,А СЪЩО ТАКА И КОЛЕТА Whistling ДОНЕСОХА ГО ДО НАС.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТГОВОРИТЕ НА МОИТЕ ВЪПРОСИ smile3525 НАДЯВАМ СЕ СЪС СЛЕДВАЩИТЕ ПОРЪЧКИ ДА НЯМАМ ПРОБЛЕМИ,А АКО СЕ НАЛОЖИ ПАК ЩЕ ВИ ДОСАЖДАМ Wink

# 189
  • Мнения: 529
И за да съм малко по темата да кажа, че една от пратките ми вече 5-ти ден стои на летище Кенеди, което е странно или инфото на UPS се обновява доста бавно, или колета е пуснал корени там.

Сигурна ли си че стои, а не напусна летище Кенеди преди 5 дни? Би трябвало вече да имаш възможност да проследяваш на сайта на БГПощи.

irrrina
Честито!

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 3 566

Сигурна ли си че стои, а не напусна летище Кенеди преди 5 дни? Би трябвало вече да имаш възможност да проследяваш на сайта на БГПощи.


Не мога да бъда сигурна в нищо, но от 5 дни пише само INTERNATIONAL DISPATCH JOHN F. KENNEDY.
На бг пощи сайта сега не ми зарежда, но вчера нямаше никакво инфо.
Както и да е, нямам притеснения че няма да дойде, но просто ми стана чудно защо толкова бавно се обновява инфото.

# 191
  • Мнения: 529
Не мога да бъда сигурна в нищо, но от 5 дни пише само INTERNATIONAL DISPATCH JOHN F. KENNEDY.
На бг пощи сайта сега не ми зарежда, но вчера нямаше никакво инфо.
Както и да е, нямам притеснения че няма да дойде, но просто ми стана чудно защо толкова бавно се обновява инфото.

Мисля, че и няма да се обнови, понеже тракинга на USPS работи на територията на САЩ, след това я проследяваш на други сайтове. Поне при мен беше така.

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Е, това обяснява нещата тогава, благодаря  FairyTale.

# 193
  • Мнения: 9
има ли някои които да е пазарил от topshop.co.uk

# 194
  • Мнения: 22
Някой поръчвал ли е нещо от Victoria's Secret от този сайт,колко време се бави и как стоят нещата с доставката

Общи условия

Активация на акаунт