Пазаруване чрез www.bgshopper.com

  • 29 632
  • 225
  •   1
Отговори
# 195
Някой поръчвал ли е нещо от Victoria's Secret от този сайт,колко време се бави и как стоят нещата с доставката

До колкото знам доста хора си поръчват от Victoria's Secret , времето за доставка е както на всички други стоки - ден -два до там и още 5-7работни дни до тук, понякога и по - бързо. Като си набележиш какво точно искаш от сайта на Victoria's Secret пускаш го като мейл или в скайп и получаваш отговор с общата сума и приблизително време за доставка. До 24 май Victoria's Secret имат страхотни намаления:))) Успех

# 196
  • Мнения: 5 255
За пореден път BGShopper оправдаха доверието ми  Peace Heart Eyes
Този път ги ползвах за вътрешнощатска доставка.
Детето на приятелката ми вчера навърши 1 г.
BGShopper купиха подарък, картичка и го опаковаха, след което са го изпратили.

# 197
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
много не съм по темата,но ако някой ми помогне ще съм му много благодарна.става въпрос за PAYPAL-има някакъв лимит и незнам как да го премахна,ако някой знае newsm78 да помага.

# 198
По-лесно е чрез easypay - отиваш в най-блезкия офис и плащаш кеш директно чрез клиентски код, който ще ти предоставят. Peace

# 199
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
НА КОЛКО ДНИ СЕ ОБНОВЯВА САЙТА НА USPS,ПРАТИХА МИ КОДА ЗА ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА ПРАТКАТА НА 22 И КАТО ВЛЯЗА НЕ МИ ДАВА НИКАКВА ИНФОРМАЦИЯ.

# 200
  • Мнения: 202
Мисля,че ще ти изпише информация,чак като пристигне в България.Сега ти пише,че е напуснала пратката С АЩ през летище Кенеди,нали?

# 201
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Мисля,че ще ти изпише информация,чак като пристигне в България.Сега ти пише,че е напуснала пратката С АЩ през летище Кенеди,нали?


ИЗПИСВА МИ НЕЩО ТАМ 22-РИ И ДА ОПИТАМ ПО-КЪСНО,НИЩО ПОВЕЧЕ

# 202
  • Мнения: 5
iskam da popitam niakoi moje li da mi kaje dali uk razmera na obuvkite otgovariat tochno na evropeiskia razmer , kakto e po tablicite zashtototo iskam da si porucham

# 203
  • Мнения: 5 255
При различните марки има разлика в номерацията - имайте го предвид  Peace

# 204
  • Мнения: 5
ai az se interesuvam za Guess konkretno

# 205
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, наскоро си поръчах едни прибори и още чакам доставката.
Искам да попитам,някой поръчвал ли си е сервизи за хранене и по-тежки неща, как стои въпроса с доставката в такъв случай?

# 206
  • София
  • Мнения: 4 774
Някой да е поръчвал от сайта на Fossil чрез бг шоппър? Харесах един подарък от там, а те имат доставка само в рамките на Сащ и единствения начин е да използвам фирма посредник.
Ако някой е поръчвал от там да каже на сметка ли е. Просто нямам време да отида до Галдини, които са представители ан Фосил и да видя имат ли този модел и дали са си сложили някаква безумна надценка, както винаги. Peace

# 207
  • Мнения: 29
Момичетаааа, помогайте!Получих известие,че пратката от бг шопър е на митница и трябва от там да я взема!Това какво значи, че ще плащам мито и ДДС ли?
Кажете има ли какво да се направи по въпроса?

# 208
  • Мнения: 529
Момичетаааа, помогайте!Получих известие,че пратката от бг шопър е на митница и трябва от там да я взема!Това какво значи, че ще плащам мито и ДДС ли? Кажете има ли какво да се направи по въпроса?

Има 2 варианта:
1. Пратката ти се намира в Разменната пощенска станция при митница София и само трябва да я вземеш от там, като платиш 4 лв.
2. Пратката ти е спряна от Митницата и трябва да платиш мито.

# 209
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
А пратката ти колко е голяма? Питам защото ако е прекалено обемна може това да е причината да те карат да ходиш да си я вземеш от там.
Иначе аз съм леко изумена от скороста на доставката, на 11-ти ни пуснаха част от поръчката и на 13-ти беше вече в БГ  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт