Аман с туй гладене

  • 8 081
  • 166
  •   2
Отговори
# 135
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Нищо не гладя. Имам си система на простиране и сгъване на сухите дрехи, която ми позволява да не гладя дори и ризите на мъжа си.

Ще споделиш ли каква ти е системата?

# 136
  • Мнения: 2 388
Нищо не гладя. Имам си система на простиране и сгъване на сухите дрехи, която ми позволява да не гладя дори и ризите на мъжа си.
Baibibi моля те сподели, ако трябва ще почерпя. Моите дрехи не гладя, но приятелят ми все иска да му са изгладени блузите и дънките.  Sad

# 137
  • Мнения: X
Нищо не гладя. Имам си система на простиране и сгъване на сухите дрехи, която ми позволява да не гладя дори и ризите на мъжа си.
А през лятото цялото семейство носим предимно ленени дрехи - те ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да са намачкани.

# 138
  • Мнения: 8 999
Ха-ха-ха! Нищо чак толкова уникално няма в системата ми - просто като простирам добре опъвам дрехите, а като изсъхнат ги сгъвам много старателно и пак ги приглаждам с ръка. Трупам ги на купчинки в гардероба /на закачалки слагам само връхни дрехи и сака/, като преседят няколко часа притиснати от тежестта на горните слоеве, стават като току що огладени. Включително дънки и по-груби дрехи. Ползвам и омекотител, естествено.
А който има претенции да са му ужасно прецизно изгладени дрехите - моля, ютията е на видно място, да се оглади сам!

# 139
  • Мнения: 2 388
Ха-ха-ха! Нищо чак толкова уникално няма в системата ми - просто като простирам добре опъвам дрехите, а като изсъхнат ги сгъвам много старателно и пак ги приглаждам с ръка. Трупам ги на купчинки в гардероба /на закачалки слагам само връхни дрехи и сака/, като преседят няколко часа притиснати от тежестта на горните слоеве, стават като току що огладени. Включително дънки и по-груби дрехи. Ползвам и омекотител, естествено.
А който има претенции да са му ужасно прецизно изгладени дрехите - моля, ютията е на видно място, да се оглади сам!
Слушам и изпълнявам, ако се получи имаш една голяма боза от мен.  bouquet

# 140
  • Мнения: 1 485
Искам не искам- гладя!Мразя намачкани и неподредени дрехи по шкафове и гардероби! Naughty

# 141
  • Мнения: 8 999
Слушам и изпълнявам, ако се получи имаш една голяма боза от мен.  bouquet

Аааа, и баничка ша искам!
Искам не искам- гладя!Мразя намачкани и неподредени дрехи по шкафове и гардероби! Naughty


А защо мислиш, че това става само с гладене? Моите гардероби са подредени като аптека, а дрехите ми са като изгладени. Никога не би могла да разбереш, че не се юркам с ютията, ако не ти кажа!

# 142
  • Мнения: 6 804
Ха-ха-ха! Нищо чак толкова уникално няма в системата ми - просто като простирам добре опъвам дрехите, а като изсъхнат ги сгъвам много старателно и пак ги приглаждам с ръка. Трупам ги на купчинки в гардероба /на закачалки слагам само връхни дрехи и сака/, като преседят няколко часа притиснати от тежестта на горните слоеве, стават като току що огладени. Включително дънки и по-груби дрехи. Ползвам и омекотител, естествено.
А който има претенции да са му ужасно прецизно изгладени дрехите - моля, ютията е на видно място, да се оглади сам!

baibibi, за мъжките ризи само не ти вярвам. Още не съм виждала такова чудо като негладена риза от 100% памук да изглежда като гладена. Ще споделиш ли тайната си. 

# 143
  • Мнения: 3 376
Отдавна спрях да гладя,включвам ютията само когато е крайно наложително.

Повечето дрехи съм ги опънала на простира,после ги сгъвам в шкафа,като се облекат не изглеждат намачкани и дори на претенциозния ми мъж не му прави впечатление.

# 144
  • Монтана
  • Мнения: 220
От всичко най-много мразя да гладя панталони с ръб и ризи,но няма как-мъжът ми носи само такова на работа,особено през лятото.Е,за да не ми е чак толкова гадно,си пускам някоя хубава песен или телевизора,и гладя ли,гладя...   Naughty

# 145
  • Мнения: 40
Много мразех да гладя! Преди да се роди малкия Гоги почти не гладех....а като се роди и като си помислих,че сега ща не ща ще прекарвам повечко чреме с ютия в ръка....брррр Sick но няма как...А то,оказа се ,че не е толкова страшно,даже си измислих трик,гладя и си мечтая,малеееееееее голямо гладене пада,нали знаете :гладна кокошка просо сънува Joy

# 146
  • На село
  • Мнения: 873
Нищо ново няма да кажа, но и на мен глденето ми е сред най-досадните домакински задължения. Има все пак дрехи, които няма как да се разминат с ютията - ризи на съпруга ми, някои блузи, покривки и разбира се - чаршафите и пижамите на синовете ми за детската градина. Ей това последното + покривките съм ги зачислила на дъщеря ми и понеже тя не иска, а и не е длъжна да ги глади, съм й го предложила като допълнителен начин за изкарване на джобни. Даже понякога ме пита има ли нещо за гладене  Grinning

# 147
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Зимата не гладя,но лятото гладя всички дрехи.Най вече на мъжа ми Peace

# 148
  • Мнения: 2 211
Аз на ден пускам по 2-3 перални, ако трябва да гладя цялото пране, не виждам дали ще ми остане време за нещо друго. Е, как го правите тоя номер с времето? Или си перете дрехите по - рядко? Mr. Green

# 149
  • Мнения: 2 388
Аз на ден пускам по 2-3 перални, ако трябва да гладя цялото пране, не виждам дали ще ми остане време за нещо друго. Е, как го правите тоя номер с времето? Или си перете дрехите по - рядко? Mr. Green
Ами аз пускам по 2, максимум 3 перални на седмица. Simple Smile
2-3 на ден, да нямаш хотелче. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт