Аман с туй гладене

  • 8 077
  • 166
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Гладя само на детето дрехите и за нас по-официалните за излизане! Peace
Не бих казала,че ми е неприятно. Wink

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Гладя веднъж седмично. Предимно детските дрехи и чаршафите. Лятото ми е по- голям зор с гладенето, понеже пера още по- често, а и всички наши тениски, потници и панталони се гладят  Tired

# 17
  • Мнения: 1 120
И аз простирам, така че да спестя гладенето. Гладя само най - необходимото.
И аз така.Когато простирам гледам хубаво да опъна дрехите.

# 18
  • Мнения: 745
От известно време ми е мания гладенето. Гладя всичко и то с удоволствие  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 211
От известно време ми е мания гладенето. Гладя всичко и то с удоволствие  Laughing

Заповядай тогава у нас, да те почерпя едно гладене. Laughing

# 20
  • Мнения: 6 167
внимавам, като простирам.
нищо не гладя.

# 21
  • Мнения: 419
Аз съм решила тоз' проблем. Не гладя.
Peace

# 22
  • Мнения: 281
Това ми е най-досадното нещо от домакинските работа Crossing Arms.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 884
Хорааааа, не съм пипала ютия през последните 10 години. Срам не срам, признах си. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 751
Изгладих прането от вчера и днес,а сега съм се излегнала щото съм с главоболие Crazy
И само да спомена,понеже съм работила в Гърция почасово да гладя,там ми изискваха да им гладя и чорапите,един по един. Tired

# 25
  • Мнения: 46 572
Ай стига бе! Пък аз досега си живея без сушилня, защото ми казаха, че след нея трябва яко гладене. Здравата съм се минала!

Не е късно, купувай  Simple Smile
Предполагам зависи и от материята, тениските (и блузите от този тип излизат все едно са перфектно изгладени), дънки, чорапи и гащи също. Единствено ми се мачкат чаршафите, когато съм сложила повече, но като ги извадя топли-топли и ги сгъна, се опъват  Simple Smile омекотител не слагам, той се изпарява при сушенето, въпреки това дрехите са по-мекички, отколкото с него и сушени на простор  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Гладя само веднъж седмично и то само моите и на дребната дрехите. Мъжът ми се глади сам. Даже днес като извади дъската да си глади ризи за през седмицата, му предложих да оглади и нашето пране  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 681
Мразя да гладя,затова НЕ ГЛАДЯ!
нЕ мога да си представя как може да има такива манячки дето гладят и чорапи и чаршафи??? newsm78
 Stop

# 28
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз да си кажа Grinning
След толкова дългогодишен семеен стаж, гладейки дори и чорапи, в един момент преди 5 години обявих стачка, която продължава и до днес bowuu
Който има време и желание да глади hahaha
Нито обичам, нито имам време да го правя.
Понаучиха се и вече като, че ли не смърдят  Joy Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 1 891
Мразя да гладя,затова НЕ ГЛАДЯ!
нЕ мога да си представя как може да има такива манячки дето гладят и чорапи и чаршафи??? newsm78
 Stop

   Има, има, една моя съквартирантка навремето си гладеше и гащите и сутиените даже.  ooooh!
   Аз НЕ гладя, не обичам да си усложнявам животеца.  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт