Родител наркоман - как бихте постъпили вие

  • 5 249
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 327
Ей така щот съм проклета  Mr. Green От къде на къде ще ми тресне тест и ще ме кара да го правя  Crossing Arms ...
Решения взети с аргумента "щот съм проклета" водят основно до проблеми за всички наоколо. Включително и за проклетия.

Решения невзети заради идеята всички да са добре водят до много по-лоши последствия... Понякога проклетията, както и егоизма, е полезно нещо.

Аз бих се обидила някой да иска да си направя тест ако не вземам наркотици и не бих направила без принуда. Ако вземам обаче пък няма шанс доброволно да си призная... Та това с моленето да направи тест не го виждам да стане... ай много да го използва като оправдание той да не иска да си вижда детето в последствие и да твърди че майката е виновна.

# 31
  • Мнения: 1 425
Решения невзети заради идеята всички да са добре водят до много по-лоши последствия... Понякога проклетията, както и егоизма, е полезно нещо.
Ами дай един пример ако може.

Аз бих се обидила някой да иска да си направя тест ако не вземам наркотици и не бих направила без принуда. Ако вземам обаче пък няма шанс доброволно да си призная... Та това с моленето да направи тест не го виждам да стане... ай много да го използва като оправдание той да не иска да си вижда детето в последствие и да твърди че майката е виновна.
Тест за болести предавани по полов път би ли си направила или пак би се обидила? Какво обидно има в един тест? Особено по молба на майката на детето ти? Все пак тази жена си я обичал уж. Свързани сте с детето завинаги. А оправдания винаги могат да се намерят.

# 32
  • Мнения: 903
Какво обидно има в един тест? Особено по молба на майката на детето ти? Все пак тази жена си я обичал уж. Свързани сте с детето завинаги. А оправдания винаги могат да се намерят.

Искрено се възхищавам на последното ти изказване, Panther!  bouquet То показва, че си способен да надскочиш егото си, когато става въпрос за интересите на детето ти. По принцип мъжете като родители доста по-трудно достигат до това ниво на осъзнаване на родителския си дълг, докато при жените се предполага че е генетично заложено да дават винаги предимство на нуждите на децата си. Както и да е, мисълта ми беше, че за съжаление 99%  от списващите тук мами са имали "щастието" да се натъкнат на точно обратното отношение от страна на своите бивши благоверни. Т.е. БНД-та им попадат в категорията "пълен келеш" Mr. Green, предвид което е абсурд да очакват от тях подобна сговорчивост - да ги помолят да си напрвят някво изследване и те да откликнат с разбиране и готовност. Аз лично също бих се докачила от подобно искане.... Макар че като знам че нищо ми няма и че като мотив за тази молба се изтъква интереса на детето, с кеф бих си направила какъвто и да е тест, само и само да му натрия носа на говедото! Mr. Green hahaha

# 33
  • Мнения: 2 327
Ами дай един пример ако може.
Всички ситуации мъж/жеан с любовник и седи при семейството, ама поддържа и паралелна връзка, вместо да се избере едната.

Тест за болести предавани по полов път би ли си направила или пак би се обидила? Какво обидно има в един тест? Особено по молба на майката на детето ти? Все пак тази жена си я обичал уж. Свързани сте с детето завинаги. А оправдания винаги могат да се намерят.

За болестите гаранции не мога да дам и на себе си, наркотици знам дали вземам или не. Иначе за детео си бих направила и много повече неща...

# 34
  • Мнения: 1 425
Всички ситуации мъж/жеан с любовник и седи при семейството, ама поддържа и паралелна връзка, вместо да се избере едната.
...
За болестите гаранции не мога да дам и на себе си, наркотици знам дали вземам или не. Иначе за детео си бих направила и много повече неща...
Мъжете/жените с любовници са пример за решения невзети с цел всички да са добре ли?
Или пример за егоизъм?

И не разбрах ще си направиш ли тест за болести ако го поиска партньора ти?

# 35
  • Мнения: 2 327
Да ще си направя тест, защото болестите се предават по доста други начини освен полов път. Не бих могла да съм сигурна за това и не бих го сметнала за оибдно. Но другото бих, защото знам.

За останалото не ми се обяснява... Питай някой който има извънбрачна връзка и не иска да се разведе.

# 36
  • Мнения: 1 425
Това че ти си сигурна не пречи да положиш минималните усилия да се изпикаеш върху един тест за 1 мин време, за да може човека срещу теб също да е сигурен и спокоен. Освен ако не ти пука за човека изобщо.
За останалото не ми се обяснява... Питай някой който има извънбрачна връзка и не иска да се разведе.

Развесели ме, наистина. Wink Опасявам се, че нямаш какво да ми обясниш.

# 37
  • Мнения: 4 458
Абе хора съвсем оспамихте. Какви са тия тестове, какви са тия чудесии?
Ей, аз ако ми се весне бившия и ми тресне тест за болести ще му го тресна на главата! Ама какви са тия глупости? Ако все още живеете заедно е едно а като сте разделени е друго. Naughty  От къде на къде той ще ми се бърка в живота?
Да питаме и за ДНК тестовете  Grinning - вече и те се продават в аптеките.

Както казва Stun : " Иначе за детето си бих направила и много повече неща... "

# 38
  • Мнения: 1 425
С тоя акъл ...

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 18:22 от Panther

# 39
Моят почти бивш съпруг също е наркоман,в момента се виждаме  в съда покрай бракоразводното и всеки път се чудя какво по дяволите ни е свързвало-как съм го обичала!Хората се променят-аз също!След всички ужасни моменти в нашия брачен живот се питам, как успях да опазя детето и себе си от престъпните  действия на един адски безотговорен и обезумял мъж-наричащ себе си баща hahaha!
Сега ми предстои битка за отнемане на бащинството,въпреки че ме предупредиха че ще бъде изключително трудно, смятам да не се отказвам!

# 40
  • Мнения: 4 458
Сега ми предстои битка за отнемане на бащинството,въпреки че ме предупредиха че ще бъде изключително трудно, смятам да не се отказвам!

Не се отказвай, не е толкова трудно особено ако имаш доказателства и добър адвокат.

# 41
  • Мнения: 175
Ще ти прозвучи крайно и абсурно но...наеми частен детектив. Една приятелка наскоро така си отговори на разни притеснителни въпроси. Той може да ти събере и доказателства за пред съда. Явно за разговор между вас не може да става въпрос. А и дори да го хванеш в добро настроение, ще отрича до край.

Общи условия

Активация на акаунт