За темите по страни

  • 9 735
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Благодаря  bouquet

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 11:54 от м_е_р_и

# 151
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
много ми харесва подфорума така.

# 152
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Всеки има право на мнение, Val.

Може би,  така повече хора ще се изкушават да пишат или отварят нови теми?
Ще поживеем, ще видим.
Тоа да са ни проблемите.......
Нали знаеШ,на който му харесва да пиШе,на който не му харесва да не пиШе Laughing,......винаги Ще има такива С ПО ТРИ ЗВЕЗДИ4КИ hahaha

# 153
  • Мнения: 1 783
ми аз 15 теми съм пуснала, я стигнат до 2-ра страница, я не, ей на едва 1 страница се събра в темата за децата и престоите по летища при летенето на дълги разстояния
сори, ама не всичко е философски проблеми, то би ор нот то би, да се върна ли или не и пр.
така сме ние скучаещите домакини  Mr. Green

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 15:57 от Biz

# 154
  • Мнения: 2 257
А седмичната спамо-чат темичка не е ли и тя за подфорума на "отчетните"?
А American Idol темата отчетна ли се явява?
Гледам, че не е заключено, та да си питам.

# 155
  • Мнения: 4 399
И аз да се вмъкна докато още не е хлопнал катанеца за да кажа, че и на мен така ми харесва повече. Струва ми се обаче, че когато има питаме към опредлена страна или град, би трябвало темите също да отиват в подфорума 'по страни'.

# 156
  • Мнения: 7 091
А седмичната спамо-чат темичка не е ли и тя за подфорума на "отчетните"?
А American Idol темата отчетна ли се явява?
Гледам, че не е заключено, та да си питам.

Да, и аз щях да пиша за това! Не мисля, че е правилно в темите по страни да не се отчитат мненията( с което съм съгласна), а същевременно спам темата да не е подвластна на това правило.
Освен това Америкън Айдъл не е отчетна тема и коментира предаване, което се гледа не само в САЩ, мисля си, че трябва да е в "Родители в чужбина", а не в темите по страни.  Peace

# 157
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
А седмичната спамо-чат темичка не е ли и тя за подфорума на "отчетните"?
Седмичната се трие след края на седмицата.
Натрупаните мнения се анулират.

# 158
  • Мнения: 7 914
Освен това Америкън Айдъл не е отчетна тема и коментира предаване, което се гледа не само в САЩ, мисля си, че трябва да е в "Родители в чужбина", а не в темите по страни.  Peace
а според мен трябва да си е в Американската тема.. понеже всеки може да пусне по една тема Айдъл в Германия, в Холандия ,Франция и тн и пак ще стане по страни..ама Айдъл по страни Mr. Green

# 159
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Освен това Америкън Айдъл не е отчетна тема и коментира предаване, което се гледа не само в САЩ, мисля си, че трябва да е в "Родители в чужбина", а не в темите по страни.  Peace
а според мен трябва да си е в Американската тема.. понеже всеки може да пусне по една тема Айдъл в Германия, в Холандия ,Франция и тн и пак ще стане по страни..ама Айдъл по страни Mr. Green
А и тук го гледаме този айдъл, нали Саймън е в журито  Wink Докато другите не ги дават по местните телевизии.

# 160
  • Мнения: 1 783
Аз пък  мислех, че бременни в чужбина трябва да е в подфорума също.

# 161
  • Мнения: 2 379
A aз пък мисля, че Дивиана хубаво каза, че ще заключи темата, ама нещо се обърка и забрави. Grinning

# 162
  • Мнения: 1 783
A aз пък мисля, че Дивиана хубаво каза, че ще заключи темата, ама нещо се обърка и забрави. Grinning
да, аз даже си мисля че я заключи и после пак отключи

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Нарочно я остави отключена за да си попитате допълнителните питанки.
Смятам, че е сторено и можем да приключим.
И да заключим.

Общи условия

Активация на акаунт