За темите по страни

  • 9 773
  • 163
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 390
Аз освен това предлагам, като идат темите по държави в отделен подфорум, да не се отброяват мненията там.  Twisted Evil Mr. Green
Eй това много ми харесва!
Аz си мислих 4е то си е така ве4е  newsm78

Така е да, в отчетните не се отчитат мненията.

# 106
  • Мнения: 1 363
Форума както преди така и сега е привличал кафеджийките и любителите на сладки неща да споделят виртуално удоволствието Simple Smile

Няма много разлика от преди, само 'дето ги нямаше темите по страни и човек не можеше да се покрие, както сега Simple Smile

# 107
  • Мнения: 1 178
А zащо трябва да zабъка от нови теми, да не би да има съревнование  newsm78
Колкото, толкова. Борбата в момента е zа по_голяма прегледност на подфорума "Родители в чужбина".

# 108
  • Мнения: 7 914
 ooooh! ooooh! ooooh!

с една дума искаме:
 -  да не се отброяват мнения;
 -  да се отделят темите по страни, ама не съвсем;
 -  форума да е както преди...ама и по  - интИлигентен;
 - да не се слагат снимки на кафета ( не знам ако е в аватара, дали и там да не се забрани)

Ден първи от анкетата мина... останаха "само" още 4  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

моите предложение:
- в целия подфорум да не се отброяват мнения( по тази аналогия ЛС не ни трябват)
 -  темите по страни да са общи( не ме питайте как да стане, аз просто искам да се включа в предложенията)
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



момичета

нали темата е да се гласува отделянето на темите по страни.. защо трябва темата да се превръща в дискусия -  "сега и преди" newsm78




# 109
  • Мнения: 847
Боже , с кви неща се занимавате... ooooh!...какво толкова ,това е едно интернет пространство , всеки пиши където си иска ...и каквото си иска...кой пък сега я измисли тая история..;даже не из4етох цялата тема,даже ,няма и да гласувам...
Тандори страхотен аватар , и това над ленти4ките,отива ти... Laughing(това на майтап ,да не се убидиш)... Peace

# 110
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ooooh! ooooh! ooooh!

с една дума искаме:
 -  да не се отброяват мнения;
 -  да се отделят темите по страни, ама не съвсем;
 -  форума да е както преди...ама и по  - интИлигентен;
 - да не се слагат снимки на кафета ( не знам ако е в аватара, дали и там да не се забрани)

Ден първи от анкетата мина... останаха "само" още 4  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

моите предложение:
- в целия подфорум да не се отброяват мнения( по тази аналогия ЛС не ни трябват)
 -  темите по страни да са общи( не ме питайте как да стане, аз просто искам да се включа в предложенията)
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



момичета

нали темата е да се гласува отделянето на темите по страни.. защо трябва темата да се превръща в дискусия -  "сега и преди" newsm78






не Ща да дискутирам, искам да разбера какво е било славното минало, та да си изясня и аз идеите  Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 4 390
feiam , лесно е. Надникни в архива. Grinning

# 112
  • Мнения: 7 914
не Ща да дискутирам, искам да разбера какво е било славното минало, та да си изясня и аз идеите  Rolling Eyes

и аз не го знам какво е било миналото  33uu, но явно е било страхотно -  всички теми са били общи, само по много важни и сериозни теми и тн... ooooh!
но аз не мога да разбера едно време нещо -  като всяко общество -  било то реално или виртуално в даден момент се разраства и е нормално да има промени пък били те и отрицателни, по онова време и БГ-Мамма не е наброявала 70 хил., нали?
 нека да оставим миналото където си е и да си дискутираме настоящето!!! Peace
явно миналото няма да се върне повече Mr. Green

# 113
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
feiam , лесно е. Надникни в архива. Grinning

 doh
даже не бях забелязала, 4е има архив  Embarassed Embarassed

# 114
  • Мнения: 1 132
feiam , лесно е. Надникни в архива. Grinning

 doh
даже не бях забелязала, 4е има архив  Embarassed Embarassed
Ами хайде, ако имаш време прочети и синтезирай за славното минало и глобалните проблеми за да не седим новите юзъри в невидение.  Laughing

# 115
  • NL
  • Мнения: 520
На мен подфорумът Родители в чужбина ми харесва както си е в сегашният вид.Става иначе много разпокъсан и изолиран.Да не говорим,че общи теми засягащи не е една и две държави къде точно ще се поместват?

# 116
  • Мнения: 7 091
Феям, нали знаеш- в миналото бъдещето беше светло, настоящето сиво, а миналото тъмно Simple SmileWink

# 117
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На мен подфорумът Родители в чужбина ми харесва както си е в сегашният вид.Става иначе много разпокъсан и изолиран.Да не говорим,че общи теми засягащи не е една и две държави къде точно ще се поместват?


Точно това е целта - общите теми да останат във форума, а темите по държави да се отделят в подфорум.

# 118
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз съм "За" - ще стане по-добре организиран форума. Ако има някакво конкретно питане, обикновено не го виждам в Родители в Чужбина, и не мога да дам безценното си мнение.

# 119
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ох, много драматизирате: миналото било по-интелигентно и т.н.  Разликата е друга: в миналото беше един форум. Потребителите взимаха участие в различни теми: от сериозни до теми запитвания, несериозни и т.н.  Знаеха се, защото имаха създаден някакъв облик свързан с името си. С появата си на 10-15 подтеми по държави, повечето се скриха в дадената тема и дотам. Има нови потребители, които направо не излизат от 1 тема, никой не ги знае освен хората в дадената тема. Със сигурност има интересни личности, ама как да ги откриеш. Стана не един форум, а 10-15. Това е жалкото.

Винаги съм се чудила на тези подтеми, защото тематиката там също се изчерпва: колко са заплатите, наемите, времето, от къде се купуват кори за баница или някоя подправка и все успяват да навъртят по толкова страници. Това е истински талант!

Общи условия

Активация на акаунт