Непростима ли е грешката ми

  • 9 875
  • 137
  •   1
Отговори
# 75
Nansen, предполагам си права за всичко. И да, наистина аз толкова много исках да бъда обичана, че вече не съм сигурна дали наистина не обичам илюзията, че съм с някого, че съм обичана.....

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 458
Браво мила.Сега се отдай на мъката поплачи си наволя,излез с приятелки и им се оплачи добре,после го напсувай,после иди си купи нещо ново,излез на театърили кино,а вечерта разгледай стари снимки,някой от тях скъсай други запази.

Ще те боли още доста време,но ние жените сме силни и преодоляваме болката.
Пожелавам ти успех и някой ден ще срещнеш мъжа на живота си (колкото и тривиално да звучи)

# 77
  • Мнения: 133
Дори не си помисляй за снимки, събери всичко и скрий някъде далече от очите. (Имах една паспортен формат, така съм я скрила, че 8ма година не излиза от никъде  Laughing) А по въпроса за късането - ако го направиш ще те е яд, че си ги скъсала (необяснимо, но факт)

# 78
  • Мнения: 597
Скъпа, заблудена си от лубовта си и от илузията че този мъж може да ти даде това от което имаш нужда.
Радвай се че си се отървала от един комплексар който се е опитвал да те манипулира и да ти насади вина и нищо не ти предлага.
Времето лекува. След 2-3 месеца ще си свежа мацка и помни ми думите - в Бруксел ще се сещаш за него с нериязън а там ще срещнеш мъж който ще те обича. Запомни това.
Успех и сила за разбитото ти сърчице. Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 220
до тук са писали само жени... някои от тях доста крайни, може би защото и те са били наранени горе-долу по същия начин... използвани са квалификации от рода на  комплексар, манипулатор и други крайности...

за мен си сгрешила още в началото... какво е можело да очакваш от 37 г. мъж с развод и 2 деца??? помисли трезво!!!  аааааа, вярно това упражнение вие жените не го владеете успешно...

мноо добре си направила, че си го зарязала... споко, ще срещнеш и ти своя принц, просто е нужно време... ще си народите 1 дузина дечица и живота ще е цветя и кебапчета!!!!

п.п. просто като ти чета постовете си мисля, че си детската мечта на всеки мъж - да му прощаваш изневерите, да работиш, да пълниш хладилника и резервоара, да имаш терен и да му предлагаш безплатен секс... позамисли се над тези мои думи... и реши как ще постъпваш занапред...

# 80
  • София, център
  • Мнения: 3 455
татитамкаквобеше, с послеписа съм напълно съгласна, подкрепям, но за очакванията от разведен с деца - не, или по-скоро, не може да слагаш в един кюп всички разведени с деца още от първа среща.

# 81
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
до тук са писали само жени... някои от тях доста крайни, може би защото и те са били наранени горе-долу по същия начин... използвани са квалификации от рода на  комплексар, манипулатор и други крайности...

за мен си сгрешила още в началото... какво е можело да очакваш от 37 г. мъж с развод и 2 деца??? помисли трезво!!!  аааааа, вярно това упражнение вие жените не го владеете успешно...

мноо добре си направила, че си го зарязала... споко, ще срещнеш и ти своя принц, просто е нужно време... ще си народите 1 дузина дечица и живота ще е цветя и кебапчета!!!!

п.п. просто като ти чета постовете си мисля, че си детската мечта на всеки мъж - да му прощаваш изневерите, да работиш, да пълниш хладилника и резервоара, да имаш терен и да му предлагаш безплатен секс... позамисли се над тези мои думи... и реши как ще постъпваш занапред...

Tati, в последните два абзаца си много, ама много прав (като махнем кебапчетата, де). Ама за първите два . . . Първо - това, че почти всяка жена разпознава комплексарите и манипулаторите, не означава, че непременно е наранена от такъв. И по втория - много добре си владеем ние упражнението да мислим трезво, ама за разлика от повечето мъже сме по-склонни да повярваме, че даден човек може да се промени към добро. Докато един мъж надали би изтърпял това, което авторката ни разказва - по-скоро ще "помисли трезво" на пияна глава и ще сложи точка веднага.

# 82
  • Мнения: 9 990
татитамкаквобеше, с послеписа съм напълно съгласна, подкрепям, но за очакванията от разведен с деца - не, или по-скоро, не може да слагаш в един кюп всички разведени с деца още от първа среща.

Нансен, Този тук случай е имал любовница преди да зареже първата си жена, барабар с децата.Преди да се разведе -справка-върни се прочети предисторията.После в тази си връзка, с жената дето си е пуснала темата-имало-нямало няколко месеца и тоя ми тръгнал да се разнообразява-ай сиктир викам аз,а?

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ай сиктир, викам и аз! Twisted Evil
Този не заслужава и частичка от любовта, която му е давала Mi6leto Bibi!

Хайде мила, горе главата, вирни носле и се усмихни на слънцето!  Simple Smile   bouquet

# 84
до тук са писали само жени... някои от тях доста крайни, може би защото и те са били наранени горе-долу по същия начин... използвани са квалификации от рода на  комплексар, манипулатор и други крайности...

за мен си сгрешила още в началото... какво е можело да очакваш от 37 г. мъж с развод и 2 деца??? помисли трезво!!!  аааааа, вярно това упражнение вие жените не го владеете успешно...

мноо добре си направила, че си го зарязала... споко, ще срещнеш и ти своя принц, просто е нужно време... ще си народите 1 дузина дечица и живота ще е цветя и кебапчета!!!!

п.п. просто като ти чета постовете си мисля, че си детската мечта на всеки мъж - да му прощаваш изневерите, да работиш, да пълниш хладилника и резервоара, да имаш терен и да му предлагаш безплатен секс... позамисли се над тези мои думи... и реши как ще постъпваш занапред...

От принцовете на бял кон съм се отказала отдавна ........ Прав си, че не трябваше да се надявам на чудо, след развод и две деца......... Но вярваш ли ми, че исках поне още малко да бъдем заедно, без да го притискам за брак и деца. Явно не става, защото той е усетил, че искам повече..... А може и да се е уплашил, че иска и той да даде повече. Последното изявление сигурно ти звучи в стила "детски мечти", иска да вярва, че той я обича..... драматична героиня........... Не беше само "п.п.", не съм искала в поста ми да излезе, че съм се чувствала използвана........ Защото и аз реално го използвах, за да запълни оргомната празнина, наречена "потребност да бъдеш обичана"......

Благодаря ти за мнението и искрено те поздравявам, че си първият мъж, писал тук! не знам дали да ти пожелая до теб една жена като себе си, обичаща до себеотрицание........... не, по-скоро ти желая жена, която те цени такъв, какъвто си. Дано си я намерил........ а аз отново, но няма да е много скоро, ще трябва да събирам сили да търся "принца"......

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Вibi,радвай се,че си е тръгнал. По-лошо от такъв мъж няма. Имала съми го един такъв(също лъв) и странно защо като се сетя за него ,се сещам само хубави неща. Подобна история, колко ме обича,ама понеже съм сгрешила не може да е с мен,но много иска да е с мен и драми и чудеса бяха от подобен род. Това са едни комплексаро,които живеят добре когато хората около тях и особено жената до тях е смачкана и в постоянно напрежение.А ако както ти си с добра работа и дейна положението се утежнява още повече.
Сега съм безкрайно благодарна на този човек,че тогава е постъпил така,защото нямаше да познавам мъжа ми и да живея по този начин живота си.
Приеми,че този край е начало на нещо хубаво. Ще заминеш за Брюксел.Там ще срещнеш много нови хора. какво по хубаво от това? Радвай се,че си се освободила от това чудовище.

# 86
nadi mishi, Северина, пенелопа, veronna, Nansen, БЛАГОДАРЯ, че сте с мен!!!! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз ще се радвам,ако един ден напишеш за новия си щастлив живот Hug.
Ти ме накара да си спомня какво чудовище може да е един мъж комплексар - манипулатор и още повече да се благодаря,че тогава ме разкара.

# 88
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Успех! И не забравяй да пишеш - когато ти е мъчно, когато имаш нужда от съвет или просто когато ти се доще! Вече си щастлива, но ти трябва време да го осъзнаеш.   bouquet

# 89
  • Мнения: 19
Не се самосъжалявай. Направила си правилния избор и в никакъв случай не се връщай на зад и не го приемай отново, ако се обади. Изживях нещо подобно преди 3-4 години. Чувствах се като парцал. Ограбена, изоставена и най-нещастната на света. Имам верни приятели и благодарение на тях се съвзех. Сега единствено си мисля как успях да се влюбя до такава степен, че не мислех със собствения си разум. Може би и аз преследвах някаква нереална мечта тогава.
 Продължавай на пред и постави себе си на преден план. Върви на фризьор, смени прическа или цвят на косата, едно масажче, няколко нови дрешки. Сама си приложи терапийка и ще се изненадаш колко добре ще се почустваш и че си се отървала от голямо бреме.
Светът не свършва с една раздяла. Пролет е. Всичко се събужда със слънчевите лъчи. И ти ще се пробудиш за новия живот и ще продължиш на пред, защото всеки заслужава да е оценен, разбран, обичан и щастлив.
 Поздравът на телефона ми, който си вкарах след такова преживяване и който още стои е, че ВИНАГИ НИ ОЧАКВА НЕщО ПО-ДОБРО!
 Пролет е! Мисли позитивно. Peace
 

Общи условия

Активация на акаунт