Непростима ли е грешката ми

  • 9 877
  • 137
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 223
Ей! Нарочно не прочетох нито един коментар, нали искаш лично мнение? Това не е твоят човек, да знаеш. Като го срещнеш - Онзи с главно О, ще разбереш...ще го почувстваш.  Hug Наблюдавай ... На това аз не му казвам грешка, ако ти харесва, нека  е грешка, щом така си го усетила, така е трябвало. Когато някой те обича (наистина) не прави като този човек....просто не е бил Твоя. Simple Smile

# 136
  • Мнения: 2
Ей! Нарочно не прочетох нито един коментар, нали искаш лично мнение? Това не е твоят човек, да знаеш. Като го срещнеш - Онзи с главно О, ще разбереш...ще го почувстваш.  Hug Наблюдавай ... На това аз не му казвам грешка, ако ти харесва, нека  е грешка, щом така си го усетила, така е трябвало. Когато някой те обича (наистина) не прави като този човек....просто не е бил Твоя. Simple Smile

Matzko ,   bouquet
Не бих написала нещо по-различно!

# 137
  • Мнения: 3 500
Мисля, че сте крайно несъвместими и едва ли ще постигнете хармония и едновременно щастие. Той е прекалено вманиачен да не би да го задушиш и да не го обсебиш и всячески ти го натяква. Ти пък само ровиш, съмняваш се и т.н. За мен това е извратена връзка. Това не е истинска връзка, в която двама души се обичат и са щастливи. Разделете се, не се тормози и не си губи времето. Може би ще ти е много, много трудно, но бъди силна. Рано или късно ще намериш Човека.
Всъщност, истината е, че каквото и да пишем, пак ще направиш каквото си наумила, а на тоя етап ти определено не искаш и няма да се разделиш с него. Така, че намери едно рамо, на което да плачеш от време на време и потърпи, докато наистина не ти писне и не си кажеш "М...та му на тоя". Защо се измъчваш??? Та той ти изневерява, това не е ли достатъчно???

Общи условия

Активация на акаунт