кола маска в областа на бикините?

  • 129 446
  • 653
  •   1
Отговори
# 630
Здравейте, моята козметичка използва въпросната зелена кола маска и съм много доволна от нея. Но сега съм в София и още не съм си намерила нова козметичка. Може ли да ми препоръчате някоя, която да работи със зелена маска. ако има и телефон, ще е супер:)
става въпрос за дианабад, но съм готова да пребродя и до другия край на софия за тази кола маска Simple Smile

# 631
  • София
  • Мнения: 458
малко да побутна темата Laughing
някой ползвал ли някоя от тези?http://kolamaska.com/category/kola-maska-epilacia/page/2/ Чудя се дали да си поръчам, интересува ме специално за интимната зона коя е подходяща?

# 632
  • Мнения: 224
Вземи си титаниева. Не съм козметичка, но от опит го казвам. За такива места аз ползвам точно такава, но от друга фирма.

# 633
  • Мнения: 224
Има ли някакви трикове в правенето на кола маска или просто мен не бива?Все накъсвам космите  Confused

Не дърпай нагоре, а хоризонтално и обратно на растежа на косъма

# 634
  • София
  • Мнения: 458
Elektra пълна ти е кутията  Wink

# 635
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета!

Изчетох почти цялта тема, но не можах да намеря съвета, който търся. Моля ви препоръчайте ми добър козметик за кола маска на цял триъгълник в областта на Сточна гара, Оборище, бул. Васил Левски.

Тъкмо се наканих да отида за първи път на кола преди 3 седмици някъде и останах много доволна. А сега козметичката, при която ходих затвори. Иска ми се да отида някъде "на сигурно", тъй като съм чувала ужасяващи истории за некомпетентни козметички, които могат да ти оставят разни поражения за цял живот.

Благодаря ви предварително!

# 636
  • Мнения: 63
пфф и аз се чудя сега къде да ходя, някой да знае някоя надеждна козметичка в студентски град ..

# 637
  • София
  • Мнения: 152
или пък в Младост ...  Thinking

# 638
  • София
  • Мнения: 458
две  мои познати ходят в Младост 1а и са много доволни.Мога да разпитам.Аз лично не съм я пробвала защото ходех на друго място,а последния път си направих сама и смея да твърдя че се справих много добре! Embarassed и то благодарение на Elektra която ме насочи към точната кола маска  smile3521

# 639
  • Мнения: 6
две  мои познати ходят в Младост 1а и са много доволни.Мога да разпитам.Аз лично не съм я пробвала защото ходех на друго място,а последния път си направих сама и смея да твърдя че се справих много добре! Embarassed и то благодарение на Elektra която ме насочи към точната кола маска  smile3521


Аз ходя втора година при едно момиче в Младост 2 в Рума, ако искаш ми пиши на лични ще ти дам телефон.

# 640
  • София
  • Мнения: 152
две  мои познати ходят в Младост 1а и са много доволни.Мога да разпитам.Аз лично не съм я пробвала защото ходех на друго място,а последния път си направих сама и смея да твърдя че се справих много добре! Embarassed и то благодарение на Elektra която ме насочи към точната кола маска  smile3521


Аз ходя втора година при едно момиче в Младост 2 в Рума, ако искаш ми пиши на лични ще ти дам телефон.

Моля те, изчисти си кутията, не успях да ти пиша на лични. Направо ми напиши ти, ако не ти е проблем. Мерсиииии   bouquet

# 641
  • Мнения: 156
здравейте,

искам да попитам тези от вас, които ползват кола, колко често ви се налага?
аз ходя на козметик - сама не се справям.

# 642
  • София
  • Мнения: 458
горе долу месец.Аз обикновено я правя след цикъл че не боли! Wink

# 643
  • софия
  • Мнения: 25 665
Някой може ли да сподели добра козметичка в центъра, района на ЦУМ?

# 644
  • Мнения: 0
Здравейте и аз търся добра козметичка в района на Студентски град и Младост. Не ме е страх от болката, искам да е по-ефективна. Wink
Мерси предварително!

Общи условия

Активация на акаунт