кола маска в областа на бикините?

  • 129 376
  • 653
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 224
Някой може ли да сподели добра козметичка в центъра, района на ЦУМ?
Има една в сградата срещу ЦУМ слиза се надалу по стълбите. Ходила съм при нея няколко пъти за подмишници

# 646
  • софия
  • Мнения: 25 477
Някой може ли да сподели добра козметичка в центъра, района на ЦУМ?
Има една в сградата срещу ЦУМ слиза се надалу по стълбите. Ходила съм при нея няколко пъти за подмишници
Благодаря!Точно нея намерих: Здравка (така се казва козметичката) в една друга  Peaceтема и от тогава при нея ходя.

# 647
  • Мнения: 5 140
Здравейте, момичета!

Изчетох почти цялта тема, но не можах да намеря съвета, който търся. Моля ви препоръчайте ми добър козметик за кола маска на цял триъгълник в областта на Сточна гара, Оборище, бул. Васил Левски.

Мога да ти препоръчам моята, тя е в Гео Милев, по точно салонът е на ул Гео Милев и Коперник. Доволна съм много от нея. Аз живея в Сттрелбище и само заради нея ходя там. Махам всичко.

# 648
  • Мнения: 26
Синеоч, моля те, дай някакви координати, че районът ми е много удобен.

# 649
  • Мнения: 0
Здравейте, аз ходих тук с намаление с ваучер, взех го оттук -

http://www.bezplaten.bg/oferta-121-kola-maska-33-lv-vmesto-90-lv.html

и платих на място. Много съм доволна и платих само 20 лв!

# 650
  • Мнения: 32
Вчера,за пръв път си направих интимна кола маска при козметик, и тази сутрин съм с обрив.Моля,кажете с какво да се намажа?

# 651
  • Варна
  • Мнения: 777
Какъв е обривът? Нормално е да се получат червени точици, да изпитваш лек сърбеж и т.н. Аз не се мажа с нищо, просто веднага след процедурата си слагам бебешка пудра, обривът минава на следващия ден.

# 652
  • Мнения: 32
Малки бели пъпчици са,намазах се с крем Здраве,дано ми помогне.Не се измих веднага след процедурата,така ме посъветва козметичката за да не се появят тези пъпчици,и въпреки това избиха.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 777
Правилно си направила, че не си намокрила мястото. Аз също не мия нищо, направо пудря с бебешка пудра и даже зачервявания нямам. Изчакай ден-два да се успокои кожата, все пак за пръв път претърпява такава процедура. Мисля, че няма да има проблем след това.

Общи условия

Активация на акаунт