Първи бели косми

  • 11 115
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Изненадана съм, че още нямам (пу-пу). Като дете се гордеех с един, но и той изчезна нейде.

# 46
  • Мнения: 685
Ако толкова ви притесняват няколко бели косъма -  отскубнете ги. Бас държа , че ежедневно  при ресане скубете много повече. Няма да е чак такава загуба, стига да са наистина няколко Wink
Това пък е голяма заблуда, като се откъснат няма да пораснат пак ли! Дори ще се увеличат по брой    Peace
По темата имам бели коси от 25-та си годишнина и се увеличат всяка година, къносвах се, но вече и къната не ги покрива.
За боите нямам много опит, използвам от 2 години тези на Гарние или Лореал.  Wink

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 19:22 от Cantare

# 47
  • Мнения: 148
Оооо, ще пораснат и още как.  А и ще се увеличават. То тръгне ли веднъж да ти побелява косата  - спасение няма. Природа...   
Както казах преди това, не мисля че няколко посребрени косъма са чак такава трагедия.  Но  след като Мона Лиза  е решила да ги "отскубне" /поне аз така разбрах newsm78/, ами добре.  Опитах се да й дам кураж.   Wink
Но не се заблуждавам. То затова и не скубя моите.

# 48
  • Мнения: 272
И според мен не трябва да се скубят белите косми.Аз имам 2-3 точно от пред и мислех да ги отскубна,защото много ме дразнят,но всички ми казаха ,че ако го сторя ще ми поникнат джоино по-вече.

# 49
  • Мнения: 14 491
най-добре е да се направиш на кичури - и без това казваш, че косата ти е тъмно руса, с по-светло руси кичури ще стане страхотно. аз така си криех моите. сега ги оставих да израстат и мисля да пробвам с оцветяващите балсами на престиж да ги замаскирам, че ми омръзнаха русите кичури

# 50
  • Мнения: 417
Изненадана съм, че още нямам (пу-пу). Като дете се гордеех с един, но и той изчезна нейде.
Grinning

# 51
  • Мнения: 406
А, за 5-6 косъма не се тръшкай... Аз съм на 22, а и двете ми слепоочия са много силно прошарени. От 4 години се боядисвам, а преди това две години се къносвах. И то започнах да си крия белите косми, когато започнаха да се виждат... Но пък никога не съм се притеснявала от бялата коса, защото по-добре да имам бяла коса, отколкото бръчки  Peace

# 52
  • Мнения: 272
Кофти е колкото и да се казвам те са 2-3 винаги погледа ми е първо в тях  Sad Cry

Общи условия

Активация на акаунт