Един баща моли за помощ

  • 5 249
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 423
Рамбо ,недей така. PeaceИ на мен ми е идвало да се гръмна само и само да поспя малко. #2gunfire И съм се оплаквала от недоспиване и умора, ама това не значи ,че съм лош родител. Помрънкам , помрънкам, па ми мине. Може пък човекът от туй да има нужда: да се оплаче, да го успокоим и така... Нали за това сме хора....

Така е. Но той прекали ,поне за мен. Пък от думите му лъха само жалване. Обич не усетих. Не се наспал, коридора му тесен , бебето ревяло ... Ееееееееее. Да беше казал една мила дума за това детенце ,де.

Абе както и мъж ми казва- "добре, че не съм жена. не знам какви нерви имаш"
И той говори много често така, но това съвсем не значи, че не обича детето. А и все пак помислете и затова- че ако ние жените имаме поне малко време през деня да си починем или да затворим очи, мъжете ни стават в 8 и отиват на работа. И там никой не ги пита спали ли са или не.

# 91
  • Мнения: 12
Въпросът мили майчета беше  дали някой от вас знае нещо за успокоение на ЛЮБИМОТО ми БЕБЧЕ.Sorry но ходя 7 дни в седмицата на работа през останалото време гледам да сменям жена ми- все пак на всеки има нужда от 20мин. почивка.Еми като всеки и ние искаме една вечер да седнем заедно на масата.Но това не значи че не Го обичаме.
Така че мили майчета не се ядосвайте !!!Всеки има нужда от мако почивка....

# 92
  • Мнения: 9 814
Въпросът мили майчета беше  дали някой от вас знае нещо за успокоение на ЛЮБИМОТО ми БЕБЧЕ.Sorry но ходя 7 дни в седмицата на работа през останалото време гледам да сменям жена ми- все пак на всеки има нужда от 20мин. почивка.Еми като всеки и ние искаме една вечер да седнем заедно на масата.Но това не значи че не Го обичаме.
Така че мили майчета не се ядосвайте !!!Всеки има нужда от мако почивка....

Ми аз лично не се ядосвам и не смятам, че не Го обичате. Просто не търсете универсална рецепта за това как да нагодите ритъма МУ към вашия, а съобразете своя живот с неговия.
Ето това е да бъдеш родител- да спреш да мислиш първо за СЕБЕ СИ и да започнеш да мислиш първо за НЕГО.

П.П. След време и най-ревливите бебета се превръщат в кротки деца
 Hug

# 93
  • Мнения: 423
Еми като всеки и ние искаме една вечер да седнем заедно на масата.
Ще дойде и този момент, споко newsm10

# 94
  • Мнения: 9 990
Ей, таткото!Айде да ви видя като ви се прииска да излезнете заедно...Ходел бил на работа, ми и жените ходят.Аз съм с бебе, не спя нощем често и ставам в 7, за да ходя на работа, така че-ще се прежалиш малко, период е-това да ви е проблема-недоспиването,аман от мрънкащи значу пфуууу Twisted EvilДа ви видя зъбите като почнат...ние сме с две момичета, питаш ли го мъж ми-сутрин човека не мож до тоалетна да отиде да додреме там-нареждаме се три жени да му хлопаме да излиза Twisted EvilНо...скоро ще дойде и момента, в който двете фльорци няма и да се прибират..и пак ще има безсънни нощи къде е и с кой ли се натиска по ъглите.така че-свиквай с притесненията-тепърва ти предстоят.

# 95
  • София
  • Мнения: 6 269
Въпросът мили майчета беше  дали някой от вас знае нещо за успокоение на ЛЮБИМОТО ми БЕБЧЕ.Sorry но ходя 7 дни в седмицата на работа през останалото време гледам да сменям жена ми- все пак на всеки има нужда от 20мин. почивка.Еми като всеки и ние искаме една вечер да седнем заедно на масата.Но това не значи че не Го обичаме.
Така че мили майчета не се ядосвайте !!!Всеки има нужда от мако почивка....

Нещата постепено ще си дойдат на мястото. И ние първите 2-3 месеца е можехме да седнем на масата спокойно, вечеряхме понякога към 22 ч., като все някой притичваше при него. Ама малко по малко нещата се подреждат. Но, както вече ти казах,а и другите майчета, после идват другите неща - зъби, преживявания, после излизания (както пенелопа е написала  Mr. Green ). Това е да си родител. Животът се променя, но сега са други приоритетите. Търпение, само търение  Peace

# 96
  • Мнения: 423
Абе човека ви помоли за помощ, вие го метнахте тука. Ама много сте лоши, ей!!!

# 97
  • Мнения: 9 990
и 100 пъти му се показа:
1. капки за колики/ако жената кърми-внимава ли с какво се храни?/
2.гушкане
3.търпение
4.да си напаснат ТЕ с детето ритъма, не да се опитват да го вкарат него в техния.
айде елементарно е, не е драма за стреляне.Как точно да му помогна-да докара хлапето у нас ако иска, айде....ма аз не се вживявам.Като реве-реве.Бебетата реват обикновено.Не разказват вицове вечер на маса. Mr. Green

# 98
  • Мнения: 423
Бебетата реват обикновено.Не разказват вицове вечер на маса. Mr. Green
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 99
  • sf
  • Мнения: 10 156
ехааааа от 23 до 6 !!! че и се оплакваш- мойте и двамата никога не са спали така. айде сега каката е голяма , ама малкия се буди по сто пъти нощем. даже като новороден не спеше повече от 30-40мин.
ама така е- всичко отминава, а като сте решили да имате дете е трябвало да знаете,че няма да се наспивате, да си почивате , да седите спокойно на маса и т.н. и тепърва се почва, да знаеш

# 100
  • Мнения: 12
Е.....Ама един мъж да пита нещо - ще го изядете бе !!!?!Ами и то форума е BG MAMA..
Ама и аз се завирам....Винаги опоненти - ЖЕНИ !!!!! ooooh!
Е какво толкова исках ??

п.п. До всички  мъже в форума - да си направим BG ТАТКО  newsm78
Майтап да става Laughing

# 101
  • Мнения: 9 990
ПИч,отговорено ти е абсолютно адекватно -капки, гушкане...аз ПИТАМ ПАК-КЪДЕ ТИ Е ПРОБЛЕМА-ДОКАРАЙ ХЛАПЕТО У НАС-НЯМА БЕБЕ-НЯМА РЕВ.сори, пиша с бебе на ръце Crazy
Има подфорум татковски, като женската част не ти се нрави. Laughing

# 102
  • sf
  • Мнения: 10 156
ами като не издържаш- събираш багажа и се връщаш след 2-3 години. дотогава рева ще е минал  Joy

# 103
  • Мнения: 756
аз направо ти завиждам.........от 23 до 7 ...това нашия и да го проспи аз ще сесъбудя и ще се чудя какво му има -най-много да го събудя , а това за графика и ние плачем по график от 18.30 до 19.30 , а си имаме и песен с която заспиваме , която е бебето полуплаче полумрънка около 30-45 мин, ама ние като идиоти се радваме , че поне отива към заспиване .Слагай усмивката и това ти е бяла грижа , детенцето ти е супер.

# 104
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Е.....Ама един мъж да пита нещо - ще го изядете бе !!!?!Ами и то форума е BG MAMA..
Ама и аз се завирам....Винаги опоненти - ЖЕНИ !!!!! ooooh!
Е какво толкова исках ??

п.п. До всички  мъже в форума - да си направим BG ТАТКО  newsm78
Майтап да става Laughing

Има форум бг-татко ,от педиатъра ми знам.
А иначе по темата"Тежка е царската корона".

Общи условия

Активация на акаунт