Франческа Салиери, вероятно и ти си била изложена пред същия проблем преди 2-3 години, но си забравила - сега вече детето ти не е в тази възраст, нали?

Не, честно не съм била изложена на този проблем, защото имам съпруг, които не мрънкаше, че ходи 7 дни в седмицата на работа и трябва да помага и за детето. Кърмех на поискване близо година и понякога малката ме будеше по 5-6 пъти на нощ. До миналата година се будеше пак по няколко пъти на нощ да пие сокче и вода. Проходи на 9 м. и 21 дни водех я буквално прегърбена-беше 71 см и т.н. И какво от това?! Минала съм по този път, защото РЕШИХ ДА СТАНА РОДИТЕЛ. Щом седя пред компютъра и пиша тези неща, както аз така и половин форум, значи съм оцеляла, те също.

Както Пенелопа писа: Това не е проблем, хора, това е нещо съвсем нормално за този период.
Трудно се става родител, казваше баба ми, и беше права. И ако ви се вижда трудно да се справите с едно бебче на няколко месеца, какво ще правите като стане на 3 години.

оцеляла си, но всеки сам си знае на какво прилича душевно и физически от това оцеляване.
човекът е решил да помрънка виртуално, няма нужда от нравоучения.
Е, той вече май спря да мрънка, а ние все още си спорим  Mr. Green