ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 39

  • 14 760
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 960
Малеее, кога успяхте да надраскате 3 страници, аз днес от хойкане и готвене не можах да стигна до компа. Днес беше ВЪРХОВЕЕЕЕН ДЕН-супер слънце. Joy

Pets как беше на аквариума на барчетата, с кои мами се запозна и нас да ни запознаеш.Аз съм мамата юристка дет днес бяхме на разходка...  bouquet


Е БРАВОС Mr. Green ВЕЧЕ НЯМА ДА ВИ ПИША В СТИХОТВОРНО-РАЗВЛЕКАТЕЛНо-ЗАКАЧЛИВА СТЪПКА.Вече няма да ви обръщам толкоЗ специално внимание и чясто у душЪта си Събирате се по барчета ,а не долагате къде сте ,що сте... Crossing ArmsЕто утре дават валежи и дъжд....дори и снягна места #Cussing out #Cussing outсега как ще се събирате на Аквариума без да се обадите на МЕН И ВИКИ. hahaha hahaha..и разни . прелести сте си показвали ХММММММММ...Лошо-лошо чак злееееее......ааааааааааааааа маха с маха.ЧАО...

# 46
  • Варна
  • Мнения: 144
Аз пък по късни доби се опитвам да пусна обява от името на свекърва ми  в http://www.jobs.bg  , търси си продавачка за магазина , ама нещо още немога да се ориентирам къде да го направя . И междувременно вижте какви заведения ще има в новия МОЛ - Варна
http://bu.capellaplay.com/
http://www.subway.com/subwayroot/index.aspx

# 47
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ааааа Данинка аз писах че слизам в морската още в предната тема, ти даже се разписа след мен  Crossing Arms Peace

# 48
  • Мнения: 1 554
Данинка недей така бе душа,аз знам 4е ти работиш,незнаех 4е имаш свободно време Hug

# 49
  • Мнения: 109
Добрутроооо!  Hug
ФранЧеска- много си права- днес ще си седим у дома и ще зяпаме сериали....ние пове4е музикалните канали уважаваме ...от в4ера пак пускам на Ани Телетъбис и сега ги гледа ама много втрен4ено в сравнение с преди 3 месеца- така 4е аз мога да ида в другата стая ,а то си гледа детенцето и се радва на тия създания цветни! Whistling Mr. Green
Данинка - избра ли място,торта?? newsm78

ето и сайт,от където си гледам времето за Варна!http://weather.yahoo.com/forecast/BUXX0007_c.html

# 50
  • Мнения: 745
Добро утро!!!Ей ся ставах,нещо ме удари на сън днеска,ще да е от времето.В Софето и сняг имали!!!! Laughing
Решила съм да купя купони днеска ,та да пробваме кухнята. Thinking

# 51
  • Мнения: 1 554
Христин4ето,ей ша ма изпревариш Crazy

         Грешка с базата данни: MySQL server has gone away
Файл: /home/bgmamma/public_html/Sources/Subs-Post.php
Линия: 1474Грешка с базата данни: MySQL server has gone away
Файл: /home/bgmamma/public_html/Sources/Load.php
Линия: 2020

ей това ми зилзиа от сутринта направо много се дразня аааааааааааааааа #Cussing out

# 52
  • Мнения: 745
 Joy Joy Joy
Оф,то не стига днес е студено и гадно,ми БГ Мамата нещо се прецаква. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 960
Добро утро ,момичета   bouquetДнес купон а Party ще изваждаме плетките и ще разнищваме сериалите....

Мери Ред-торта избрах от Неделя,а за място на събирането днес вече трябва да избера окончателно от няколко предложени варианта.Но ще събирам повечко големи-мои приятелски семейства с дечица като Красито...то мъминкото Вики ще е с нас в началото и после .......айдиииииии с баба си да нанка.Да може мама ,тати и компания да отпразнуват до по късна доба Peace

Абе мацките-аз се измайтапих за събирането ви,че не сте доложили де сте.....аз излизах вчера ....но от 13 до към 14.30 и после пак от към 16 часа....Но към Морската не съм слизала,ако бях щях да Ви потърс Heart Eyes

На мен пък БГ Мама ми се зарежда без проблем днес... hahahaнъц-нъц.

# 54
  • Мнения: 1 167
Деси върховен казваш,ми как няма да е върховен показа breastfeeding smile3501

Е ами и аз се пристраших да заголя цица, ама на ..днес мислех пак ама времето е кофти Confused
Ще зяпам TV а следобед сам на масажжжж..нямам търпение, че всичко ме боли!
Поне няма сняг, че в СФ има-даваха по телевизията.

# 55
  • Мнения: 1 167
EEE какво става тука, и на мен ми излиза някаква грешка и накрая отговора ми го има 3 пъти---сори! Stop

# 56
  • Мнения: 29
Здравейте мацета! Чак сега успях да вляза във форума! Идва ми да  hit ама нема, че после без него-  smile3511
Денят е меко казано депресиращ, днес съм с двата звяра сама в къщи! Направо ще стана smile3517 smile3556
Ще се справя, както казваше баба ми: " Мечка страх, мене не!" Ама лошото е че и те я знаят тази поговорка, особено големият, нема никакъв страх от родителското тяло! Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 29
Хе-хе! Спокойно, явно проблемът не е само при теб!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здравейте  Grinning

Минавам набърэо да се раэпиша. Ние сме на гости на баба и дядо эа около 2 седмици.

Целувки на всички  Hug

# 59
  • Мнения: 48

IIina недей само да четеш и да ни гледаш сеира а вземи драсни някой ред  Joy   Joy   Joy

Пиша бе, мацко, ама все не се засичаме с тебе  hahaha. Пък и к'во да пиша като се виждаме всеки ден с  1stroller, аз един ден те изтървах и ти заблажи в Аквариума, нали? Другия път да не се скатаеш пак без мене...не ме карай да обикалям около заведението с табела  smile3559 newsm58  Joy Joy Joy
И все ме преименуваш......тоз път ще те поправя LLina ми е ника  Naughty
И къде хаиманосваш в туй време проклето??? да не лепиш стикери по колите  Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт