Бета ЧХГ спрямо Гестационната седмица?

  • 7 853
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 358
Аз ще си запазя голямото честито за малко по-късно  Wink
Стискам палци и ти пожелавам да се случи най-доброто за вас!!!  Grinning

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Цитат на: albenadi
....Ще трябва да измисля начин за разходка на породени деца Shocked  С каква количка и как.... един Господ знае...


Честито и от мен ! Grinning
И поздравления за решението !
А за количката прикрепяш един скейборд и там какта  Grinning  !
Ще се справите ! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 753
е, благодаря ви! Страхотни сте! Имам страшна нужда от добри думи, защото съм се ошашкала от всякъде...

Но наистина, голямото честито ще е като родя, защото бремеността ми с бебе на главата ще е голямо предизвикателство... Не трябва да вдигам тежко, не трябва да се изморявам... а аз точно това правя  Mr. Green

Абе ако е писано - всичко ще се нареди....

# 18
  • Мнения: 7 716
Още една чаша вода в тенджерата за супа Wink

# 19
  • Мнения: 1 329
Албенче,
ще изчакам до 17.00 часа да потвърди доктора резултата!!!
Желая ти успех и кажи как е минало всичко!

# 20
  • Мнения: 4 358
Цитат на: albenadi
...Но наистина, голямото честито ще е като родя, защото бремеността ми с бебе на главата ще е голямо предизвикателство...
Аз имах предвид, че ще ти честитя след прегледа, но и след раждането ще имаш огромни честитки  Laughing #Milti

# 21
Цитат на: albenadi
Да, наистина ще се разхождаме. Ще трябва да измисля начин за разходка на породени деца Shocked  С каква количка и как.... един Господ знае...


ще си намериш направо количка за близнаци - най-добре модел един зад друг - каката сяда отпред и си зяпа, бебо си лежи отзад...
Ще ти е тежичко, наистина, но представи си колко ще са близки децата ти после. Аз имам близнаци и всеки ден благодаря на Бога за тях. При вас разликата ще е година и малко, т.е. почти като близнаци. Ще си растат като близки приятели....

# 22
  • Мнения: 3 092
И аз те поздравявам за решението ти ,а също така съм убедена че ще се справите ,ще видиш сама! Stuck Out Tongue Имам близки приятели, чийто деца са така породени и наистина са много близки помежду си  Flutter
пожелавам ти всичко най-добро! Grinning

# 23
Честито! Желая ти много щастие и любов и най вече лека бременност!  Grinning

# 24
  • Мнения: 580
Ай, ай ... и си траеш  Wink ...
При мен втората бременност беше с една мнооого бледа втора четичка на теста, пък ей я насега втората чертичка си спи в кревата  Laughing
Ще чакам да се похвалиш окончателно след прегледа и споко Simple Smile

# 25
  • Мнения: 183
Честито за решението!!!
Много лека бременност ти желая!
 Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 753
Цитат на: iva78
Ай, ай ... и си траеш  Wink ...
При мен втората бременност беше с една мнооого бледа втора четичка на теста, пък ей я насега втората чертичка си спи в кревата  Laughing
Ще чакам да се похвалиш окончателно след прегледа и споко Simple Smile


Кажи бе мила как се справяш с децата. Имаше една темичка за породените деца и аз честитях и се радвах, ама сега като ми дойде до главата се чудя какво ще правя....

Та я разкажи малко.... Сигурно е трудно, ама кое е най-трудното от всичко? Голямото спи ли нощно време?

Оф, ужас.... Най-много се изморявам от нощните дежурства, иначе през деня мога да изтрая всичко....

# 27
  • Мнения: 3 926
Албенче, не се тревожи за количката - има варианти за породени на Quinny и Bebe confort. И двете марки са разкошни. Е, малко са от скъпичките, но пък са така функционално направени... Шасито е специеллно - единият кош се избутва напред, а другият е отзад и може единият да е зимен, другият летен или дори столчето за кола.
Ти си бременей на спокойствие, пък като наближи моментът ще ми пишеш на лични и ще те просветля относно всииички видове колички Grinning

# 28
  • Мнения: 106
Честито, Албенче.
Поздравявам ви за решението което сте взели. Пожелавам ти много здраве, лека бременост и още едно малко съкровище.

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не мога да се сдържа да не ти честитя и тук!

Леко бременеене и каката да те слуша много, а таткото да те глези, че сега ти трябват много сили!

  И април 2006г. да внимавате, ей!  Wink Майтапче, майтапче  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт