Петиция за бързо и законно решаване на "кучешкия" проблем!

  • 3 262
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 056
Подписах!
Дано това накара управляващите ни да се размърдат!

Ще я разпратя на приятелите си, направете го и вие!

# 46
# 47
  • Мнения: 834
Момичета, ако все още Ви интересува, тази вечер от 19ч по БТВ ще има 2 минутен репортаж /част от филм/ пак с нас. Дано наблегнат на разговора ни за петицията и да подкрепят кампанията ни!

# 48
  • София
  • Мнения: 3 816
Ех, късно прочетох, дали и в късните новини ще го излъчат, не го гледах.

# 49
  • Мнения: 1 212
Момичета, ако все още Ви интересува, тази вечер от 19ч по БТВ ще има 2 минутен репортаж /част от филм/ пак с нас. Дано наблегнат на разговора ни за петицията и да подкрепят кампанията ни!

 Peace Дръжте ни в течение и тук .....
Аз кога чуя, недочуя с детето  Embarassed
Благодаря  Peace

# 50
  • Мнения: 834
Та, значи, снощи не го излъчиха, защото не били го монтирали навреме.
Тази вечер ще е от 19ч. Сори, че Ви подведох, но и аз самата бях подведена.

# 51
  • София
  • Мнения: 38 530
Подписах петицията и попочетох блогове.
Според "Кучешкия закон" /защото този закон така ги защитава че не можеш с пръст да ги пипнеш/, едно куче може да бъде затворено и евентуално умъртвено само ако бъде доказано предварително че е агресивно /демек ако е сръфало някого/.  Sick
Начи първо трябва да ни нахапят, а после може да ги приберат.
А може и да не ги приберат.
Щото няма място.

Надявам се да има полза от тази петиция, но...

# 52
  • Мнения: 551
Подписах  Peace Ще гледам след малко дано има ефект
Току що гледах репортажа дано този път не остане глас в пустиня

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 19:19 от gevi82

# 53
# 54
  • Мнения: 73
Даваха го звучеше много обнадеждаващо дано има резултат

# 55
  • Мнения: 2 673
Подписах Peace

# 56
  • Мнения: 1 212
И аз го гледах отразаването по БТВ ...... , мисля че беше добре, наистина   Peace ..... но сам по себе си репортажа не прави нищо  Confused
pimpa, не знаех за вашия случай  Sad ..... ужасно съжалявам , дано детенце се оттърси по-бързо от неприятното изживяване / ако това сте вие и правилно съм разбрала )  Hug
Просто от коментарите по телевизията се зачудих  Rolling Eyes ... как изобщо можем да допуснем за нормално, безстопанствени кучета да се разхождат на свобода и нещо повече - това да не е случайно, а под закрила на закона ?!!!  Shocked
Само липсата на средства в бюджета ли е причината за този фарс или липсата на нещо друго - наречено социална отговорност / и от страна на управляващи и управлявани / позволява в една ЕВРОПЕЙСКА / забележете!!!/ държава такова немарливо отношение по повод един проблем касаещ всички ни ??!!
Незнам, да не бъркам ..... но нека някой сподели : Виждал ли е такова нещо .... кучета на свобода където и да е , независимо в Европа или не ?!!!  Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 313
Късно видях петицията за съжаление, но я подписах!
Съпругът ми също.

На детенце от все сърце пожелавам бързо възстановяване от преживения ужас!

# 58
  • Мнения: 417
И аз подписах Peace

# 59
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз подписах с три гласа.

Общи условия

Активация на акаунт