"Клуб на пострадали деца от безстопанствени кучета"- първия в нетпространството!

  • 62 511
  • 830
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 370
ПИМПА-ако се наложи, за диспута, де, пиши. Ама ,ако може да е авансово, че да се разбера с шефовете.
Успех! Свалям ти шапка!  bouquet

# 436
  • Мнения: 3 835
Сега виждам, че Пимпа е занесла петицията на кмета. Хубаво е според мен да я внесем и в комисията по петиции към народното събрание, като се съберат повечко подписи. Така после няма мърдане вече, длъжни са да я разгледат и да вземат мерки. Ако не вземат се праща в аналогичната комисия, само че към ЕП. Хубаво е да се спазват правилата, където са измислили, за да нямат поводи после да се оправдават и обясняват какво и защо не са свършили.
За сайта, подкрепям.

# 437
  • Linz
  • Мнения: 11 619
pimpa, радвам се, че вдигна шум. Естествено подписах петицията.

# 438
  • Мнения: 804
ПИМПА-ако се наложи, за диспута, де, пиши. Ама ,ако може да е авансово, че да се разбера с шефовете.
Успех! Свалям ти шапка!  bouquet

Включи и "баба си" към устатите!

# 439
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Момичета ще продължаваме с подписите в петицията нали. Само разпращам на познати и ги подсещам. 700 вече станаха почти.

# 440
  • Мнения: 834
 HugЗдравейтееее Hug
Аз малко да побутна темата. И ми се ще да и променя заглавието на "Клуб на пострадалите деца от всякакви кучета" или просто "...от кучета" newsm78
Май ще трябва да помоля модераторите да го променят, иначе няма как да стане.

Лени, освен да да си заформим местенцето във форум "нашите деца" Rolling Eyes, знам ли. В клю-то не е подходящо. Идята ми за това клубче беше да се обадят и други родители на пострадали деца. Не само на нахапани, а и на оперирани от кучешка тения. Те също не са малко, а всички са пострадали от едно и също- кучетата.

В този ми ред на мисли, ако се сещате и за такива дечица, свиркайте. На оперираните не им е по- лек живота, особено на тези останали без половината си дробче Sad Няма никаква гаранция, че утре като се приберем в къщи с настъпено кучешко л...о по подметките, няма да се разболее точно детето. В един кучешки форум някой се беше изцепил, че майките също хвърляли памперсите по парковете и цапали. Да, Naughty ама от бебешко ако незнам кой и  с каво може да се зарази и то с доживотни последици, нали?;

Ако искате даже по предложение на Кати можем да направим протест пред общината или парламента. А може и по градове, национален по предложение на Пасифлора. Стига да кажете, че ще дойдете с децата /или без тях/. Там, на място може да съберем и подписи на хартия от хора, неползващи интернет. Аз ще занеса в нашата община уведомителното писмо за това. От вас - само присъствието Embarassed Peace

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 22:32 от pimpa

# 441
  • Мнения: 3 835
Аз съм за протеста Peace, Пимпа ми писа, ще видя какво мога да помогна. Дата и час трябва да се избере и разрешение от общината. Писах на Пимпа какво се сещам в момента. Основно трябват хора и присъствие, това е най-важното. А, и плакати и речовити дами, последното е много важно. Mr. Green

# 442
  • Мнения: 168

Мами,
през изминалата година всеки в тая държава протестираше за какво ли не.
От акцизи върху домашните ракии, за малки пенсии, за ниски заплати.
За такситата да не говорим, как блокираха центъра на София, когато техен колега бе убит.
А преди години за малко и правителство не свалиха, когато се случи трагедия с сина на техен колега.

Ние, които всеки ден треперим за децата си и се примиряваме с какви ли не несправедливости е време да се обединим и отстояваме своите права. А именно да живеем безопасен град с нормална хигиена.

И понеже има подкрепа и много майчета са настръхнали по темата си помислих:
 
Ами защо не спретнем едно протестно шествие, стачка, митинг или каквото там правят всички недоволни пред парламента. Всички телевизии ще са там. Ние ще отидем с децата си.

Иначе рискуваме нашите деца, а и самите ние да се превърнем в хроника, като поредния нахапан в тази ненормална държава.

Крайно време е да се обединим, като майки, като жени даващи живот. Ние имаме право да искаме от държавата да гарантира безопасността по улиците на нашите деца поне от бездомни кучета!

# 443
  • Мнения: 834
Хе, ама съм супер нахална  Wink Регистрирах се във форума на общината и ги приканих да подпишат петицията. И потребители и общинари  Bulb Обаче по- рано от 24часа не мога да си видя постинга /според правилата им/. Сигурно заради цензурата, няма за какво друго да е newsm78

# 444
  • Мнения: 3 835
Пимпа, защо, ама той тоя форум там е затова. Друг е въпроса, че оттам единствено можем да очакваме подкрепа от хората пишещи там, като хвърлих бегъл поглед в/у писанията на хората, не останах с впечатление някой да им е обърнал внимание досега. Датата трябва да я изберете така, че да има достатъчно време за организация и да се съберат повече хора. След получаване на разрешението (в молбата трябва да се посочи исканото място за протест, дата и час, както и повода естествено), трябва да се уведомят медиите. Трябва да се подготвят текстове, които да се прочетат на протеста, посланията. Хората, които ще говорят и някой, който да води протеста. петицията ще е там на място за подписване, разпечатана, заедно с подписите от нета, после лично аз съм на 100% убедена, че трябва да се внесе в народното събрание. Плакати, на цял или половин картон, с дебели черни букви, трябва да се измислят кратки многозначителни текстове за тях, сещате се. Като се сетя нещо друго ще пиша пак. Но най-важното, пак повтарям, е да дойдат колкото се може повече хора. С деца, без деца, който както може, важното е да са много, иначе няма смисъл. Hug

# 445
  • sofia
  • Мнения: 56
и аз съм с вас
Мразя всички и големи и малки помияри и домашни . защо да ги обичам защото децата ми не могта спокоино да излезат навън
живея в  бъкстон около блока има налягали около 15 кучета големия ми син тръгва рано за училище за него е ад да мине обикаля откъде ли не за да ги избегне
 живеем на 11 етаж но лаенето им се цува по цяла вечер
малкия ми син когато види куче се стъписва и го нося
 не мисля че ще имаме напредък ,мъй ми се втурна да гони кучета които ни пречеха да минем , народа около нас се развика че ги претисняваме и защо го правим
 за 90 % които мисля че за тех кучетата са по важни от децата ни
мраязя и тях
 

# 446
  • Мнения: 624
Аз не съм от София, така че ще ви подкрепям духовно. Ако решите да правите национален митинг по градове - бройте ме и мен. Някой дали е пуснал призив към мамите от София в Отчетни - по градове . Но май е по-добре първо да се уточни датата и тогава   Thinking .

# 447
  • Мнения: 5 370
Аз съм за протеста Peace, Пимпа ми писа, ще видя какво мога да помогна. Дата и час трябва да се избере и разрешение от общината. Писах на Пимпа какво се сещам в момента. Основно трябват хора и присъствие, това е най-важното. А, и плакати и речовити дами, последното е много важно. Mr. Green
Пишете ме и мене ЗА. Тъй като не следя съвсем активно темата, моля, ако има такова развитие, хвърлете едно ЛС.

# 448
  • Мнения: 73
Аз също моля за ЛС защото в момента имам малко проблеми и не мога да следя.А много искам да участвам във всичко

# 449
  • Мнения: 306
и аз съм с вас само решете

Общи условия

Активация на акаунт