"Клуб на пострадали деца от безстопанствени кучета"- първия в нетпространството!

  • 62 546
  • 830
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 48 201
подписах
в нашето семейство също има хапани от кучета- полубездомни
слава богу децата не са хапани...засега
аз по принцип съм за пълно и тотално ликвидиране на бездомните кучета и строги мерки за домашните, така че петицията даже ми се вижда много "софт" в исканията

# 421
  • Мнения: 5 370
И аз разсъждавам като Мамаваси.....вече.... ooooh!
Подписах се снощи, пратих я на доста хора, видях, че са се поразписали, сега продължавам да разпращам.
Ако ви потрябва някой, на който да му "знае устата" - насреща съм. Peace

# 422
  • Мнения: 836
Подписах, но не получих потвърждение и не си виждам името.

# 423
  • Мнения: 7 263
Подписах, но не получих потвърждение и не си виждам името.

Силви, понякога няколко часа се бави линка на мейла ти, а докато не минеш през него името ти не се визуализира в списъка. След известно време пак си виж мейла. Мъжът ми я разписа и получи потвърждение - 3-4 часа по-късно.
mamavassi , да ти кажа честно след като се престраших да погледна снимките на раните на Камелия и на мен много от точките ми се виждат софт, но искахме да бъде съгласувана и с любителите на кучета, дотолкова че да обединим разумните искания и на двете страни. Надали много от тях ще подпишат петицията, но поне сме положили усилия да отразим и тяхната гледна точка. Разчитам, че някои от тях ще осъзнаят факта, че освен кучкари са и родители и ще се включат заради децата си.

# 424
  • Мнения: 836
Подписах, но не получих потвърждение и не си виждам името.

Силви понякога няколко часа се бави линка на мейла ти, а докато не минеш през него името ти не се визуализира в списъка. След известно време пак си виж мейла. Мъжът ми я разписа и получи потвърждение - 3-4 часа по-късно.
Благодаря за отговора! Hug
Ще чакам. Simple Smile

# 425
  • Мнения: 624
В сайта "За да остане природа" са дали и възможност да се събират подписи и на хартиен носител: http://forthenature.org/campaign/gather_signatures
Можем и ние да се възползваме от тази алтернатива. Имам доста познати, които нямат достъп до Интернет.

# 426
  • Мнения: 834
Здравейте, мамчета!
Има предложение за сайт. Мисля, че е добра идея. В него ще поместим всичко: петиция, снимки, разкази, предложения, форум...
Давайте идеи как да изглежда.

Тео, ако знаеш как ме изкушаваш с едно твое предложение... Wink, но засега се справям по своему Heart Eyes

Жосефина, освен да учавстваш с мен в някой диспут с общината. То и аз съм устата, но като ми светнат прожекторите в очите и....шаш и пане Embarassed

Бабче, за този пък от Екоравновесие изобщо не трябва да го коментираме. Щом си го гледала трябва да си чула репликата му: "Оказа се, че кучетата са собственост на пункта. Накарахме Shocked собствениците да си признаят Shocked
Нали трябва да тръсне вината на друг, та ако ще и на сила да е. А затова, че били прибрали кучетата.... Аз имам снимка на едното от тях на 16-ти онзи ден. Кафеджийката пък като го чула какви ги плямпа се ядосала, тръгнала да обикаля наоколо, намерила ги и направила клипче с телефона. Това към 9,30ч. После /към 10,30ч/ познай какво се случи. Обажда ми се друга позната, живееща на съседна прека /Овче поле/ и казва: Марги, току що дойдоха едни и обраха всички кучета наоколо, но защо толкова бързаха newsm78, буквално подтичваха. Добре, че кафеджийката има доказателство.

Виза, дали разбра как да гледаме предаването от К1? Май от никъде не можем да си го свалим.

# 427
  • Мнения: 3 686
Здравейте, подписах петицията и напълно я одобрявам. Аз също в момента съм ухапана от куче и не мога да се движа, а не ми се мисли как ли страдат децата. Малко ми е мъчно само, че преди няколко дни в този форум потърсих мнение за мокренето на противобясната ваксина, но не получих отговор

# 428
  • Мнения: 172
Здравейте, мамчета!
Има предложение за сайт. Мисля, че е добра идея. В него ще поместим всичко: петиция, снимки, разкази, предложения, форум...
Давайте идеи как да изглежда.

Тази идея ми харесва.
Имам предложения за още информация:
1. Забранените породи. Къде? Защо? Как? История и т.н.
2. Подходящи породи за градските условия. Да не се лъжем, че любовта е всичко необходимо за един санбернар живеещ в апартамент от 50кв.м.
3. Информация за различни заболявания или защо/с какво са опасни помиярите. (кофти го формулирах, но се надявам на помощ Blush)
4. Освен разкази на самите нас може да се включат вече отминали истории, които няма вече кой да разкаже...
За сега се сещам за това...

За визията нямам кой знае какви идеи.
Единствено мога да споделя, че сайтове с много анимации, излишни броячи и всякакви натежаващи джвъчки са досадни. Пък и при сериозността на проблема ги намирам за неподходящи.

# 429
  • Мнения: 834
Цитат
Здравейте, подписах петицията и напълно я одобрявам. Аз също в момента съм ухапана от куче и не мога да се движа, а не ми се мисли как ли страдат децата. Малко ми е мъчно само, че преди няколко дни в този форум потърсих мнение за мокренето на противобясната ваксина, но не получих отговор

Не знам дали може да се мокри. Не сме слагали. А и честно да ти кажа не съм се зачитала в запитването ти изобщо.
Имам думата на д-р Иванова от противобясния кабинет, че винаги ще помага със съвет или каквото и да е. Тел. в кабинета е 9879532, денонощен е. Ако не е тя на работа, можеш да питаш каквото пожелаеш- ще ти отговорят, не се притеснявай. Всички са много любезни.

# 430
  • Мнения: 90
И аз се разписах.Днес ще разпращам на познати,защото нета вчера нещо се разпадаше.С вас съм.

# 431
  • Мнения: 524


Виза, дали разбра как да гледаме предаването от К1? Май от никъде не можем да си го свалим.

Не, няма го, изглежда имат записи само на новините, за съжаление.

# 432
  • Мнения: 7 263
Идеята за сайт е супер според мен. Ще се включа непременно с каквото мога - мнения и всякаква помощ, която мога да окажа. Но се чудя дали не бихме могли и тук да си оформим такова местенце. Не за друго, а защото все пак спорде мен БГ-Мамма е уникално място в българското нет пространство.
Тук влизат всякакви хора, влизат по различни поводи и намират местенцето си. Така че ви предлагам и тук да си оформим местенце. Можем да го помислим с администраторите къде и как да е, за да няма дразги и препирни и да не създаваме излишна работа на модераторите.

# 433
  • Мнения: 48 201
наясно съм че е важно петицията, а и мерките да са разумни и умерени,без залитания нито в посока кучета, нито в другата посока
просто много ми дойде напоследък, та това са едни кучета, вече започнаха живи да ни изяждат, и пак не се търси начин да се реши проблема
ясно че всеки иска да си източва парички и да не взима мерки, ама и ние не трябва да си мълчим повече
преди време слушах как някакъв софийски кмет обясняваше, че ежедневно получават стотици писма и петиции от защитници на кучетата, ами и ние трябва така да правим...

# 434
  • Мнения: 834
Сутринта лично занесох петицията да я връча на кмета. Естествено "кмета го нямало в момента", но си имам вх.№ от деловодството. Снимаха ме даже от БТВ /фръц-фръц/ Heart Eyes
Тази вечер може би в новите от 19ч ще го излъчат. Ако не успеят ще е утре вечер. А и незнам кои точно моменти ще подберат.
Аз засега изчезвам, че имам още доста работа по разпращането на петицята на хартиен носител до официалните адресати. А и довечра съм нощна. Когато мога ще се включа пак.
Прияте ден на всички и спокойно разхождане по улиците Naughty

Общи условия

Активация на акаунт