"Клуб на пострадали деца от безстопанствени кучета"- първия в нетпространството!

  • 62 526
  • 830
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 7 263
Досега не съм могла да се измъкна от бач за нито един протест, но за този ако трябва ще си пусна отпуска и ще бъда с вас!

# 451
  • Мнения: 90
Аз ще дойда.Само ще следя кога ще се състой събитието,да сме живи и здрави.Може да съм и с децата ,ако не са на детска

# 452
  • Мнения: 25
Аз съм за протеста Peace, Пимпа ми писа, ще видя какво мога да помогна. Дата и час трябва да се избере и разрешение от общината. Писах на Пимпа какво се сещам в момента. Основно трябват хора и присъствие, това е най-важното. А, и плакати и речовити дами, последното е много важно. Mr. Green
Пишете ме и мене ЗА. Тъй като не следя съвсем активно темата, моля, ако има такова развитие, хвърлете едно ЛС.

........подкрепям напълно и ще се присъединя !  Peace

# 453
  • Мнения: 729
........подкрепям напълно и ще се присъединя !  Peace
Peace

# 454
# 455
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм за протеста! Peace

# 456
Здравейте и от мен!Аз също имам нещо да ви разкажа.На големият ми син Мартин-3 год. му се размина нахапването от изпуснат питбул,а мъжа ми го простреляха-направил забележка за куче.Бяхме в градинката зад блока(живеем в надежда)аз,трите ми деца и мъжа ми.По някаква щастлива случайност Марти беше с колелото си до нас,а не обикаляше както обикновенно.Чух препускане зад гърба си.Мъжа ми в последния момент грабна детето от колелото-кучето тичаше към него.Стопанина дойде след 5 мин.,бил изпуснал кучето...Така ли се изпуска такова куче?Ами ако бях сама с децата,ако Марти беше далече от нас....Седмица след случката изпратих мъжа ми с детето до кварталния магазин.Видял ротвайлер без каишка и наморник и направил забележка на стопанина.Съответно се сдърпали и онзи-казва се СИМЕОН извадил самоделка и го прострелял в гърдите.Във военна болница му извадиха 8мм сачма.Лекарите му казаха,че е извадил голям късмет защото сачмата се е забила в ъгълчето на реброто и не е пробила белия дроб.Предстоеше ни след една седмица сватба,а вместо сватба можеше да има........И така сега Симеон си разхожда помиара безнаказано.Говорих с трима адвоката-нищо не можело да се направи.Дознатела ми каза,че нямало обвиняем,било на лична основа и други подобни глупости.Могат да го обвинят само в дребно хулиганство.....Много готини закони има в България.Симеон щом е посегнал един път и се е отървал,защо да не го направи пак?Незнам към кого да се обърна,не искам да оставя нещата така.А за протеста-и аз съм с вас.  

# 457
  • Мнения: 524
Здравейте и от мен!Аз също имам нещо да ви разкажа.На големият ми син Мартин-3 год. му се размина нахапването от изпуснат питбул,а мъжа ми го простреляха-направил забележка за куче.Бяхме в градинката зад блока(живеем в надежда)аз,трите ми деца и мъжа ми.По някаква щастлива случайност Марти беше с колелото си до нас,а не обикаляше както обикновенно.Чух препускане зад гърба си.Мъжа ми в последния момент грабна детето от колелото-кучето тичаше към него.Стопанина дойде след 5 мин.,бил изпуснал кучето...Така ли се изпуска такова куче?Ами ако бях сама с децата,ако Марти беше далече от нас....Седмица след случката изпратих мъжа ми с детето до кварталния магазин.Видял ротвайлер без каишка и наморник и направил забележка на стопанина.Съответно се сдърпали и онзи-казва се СИМЕОН извадил самоделка и го прострелял в гърдите.Във военна болница му извадиха 8мм сачма.Лекарите му казаха,че е извадил голям късмет защото сачмата се е забила в ъгълчето на реброто и не е пробила белия дроб.Предстоеше ни след една седмица сватба,а вместо сватба можеше да има........И така сега Симеон си разхожда помиара безнаказано.Говорих с трима адвоката-нищо не можело да се направи.Дознатела ми каза,че нямало обвиняем,било на лична основа и други подобни глупости.Могат да го обвинят само в дребно хулиганство.....Много готини закони има в България.Симеон щом е посегнал един път и се е отървал,защо да не го направи пак?Незнам към кого да се обърна,не искам да оставя нещата така.А за протеста-и аз съм с вас.  
Съжалявам за съпругът ти, не мога да повярвам, че законите ни са толкова зле. Не мога да повярвам, че някой ще простреля човек и ще му се размине. Направо нямам думи, не съм наясно, но при прокурор опитахте ли да подадете жалба?

# 458
  • Мнения: 197
Прокурора не бил събрал достатъчно доказателства.Иван го простреляха с "оса",която по принцип е разрешена когато заряда е газ.В нашия случай е преработена,което не е законно и би трябвало да има санкций но...................elena-3 e elito-3.Иван просто му е казал да си върже кучето,защото може да ухапе детето.Онзи му отвърнал,че не го интересуват никакви деца.Симеон пие редовно в кварталната кръчма,дава и на кучето биричка.Това нормален човек ще го направи ли?А за  ЗАКОНИТЕ нямам и аз думи.Само за сравнение-в Канада дребно хулиганство е да се изходиш по малка нужда на обществено място,като за това нещо вкарват за 5 год.в затвора

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 16:40 от elito-3

# 459
  • Мнения: 1 258
ELITO-3 много съжелявам за това което се е случило!ти си напълно права,че в бг няма закони!моето бебе е на 7месеца и вече имахме проблем с куче!комшийката която живее в съседния вход е малко изперкала и си пуска уж добричкото куче да си тича на воля.като го гледаш-нищо и никаква булонка.дабела и с ужасно спъстена козина.та слизам си аз с количката пред блока и тръгвам към съседния вход да чакам моя приятелка.в това време къчето се нахвърля с лай и  ръмжене върху количката и щеше да я обърне!направо ми се изправи косата!не го очакхвах!а когато го ритнах за да го прогоня,жената ме удари с бастуна.нищо ми нямаше.само синина.но за това дето ми уплаши  датето,ще си говорим пак!!!а колкото до протеста!аз съм с вас момичета!вече ми писна да слушам по новините за нахапани даца от улични кучета,а тези който трябва да се справят с този проблем да си траят!!!!аз също имам куче!моето е малко,прилича на булонка!винаги го разхождам на каишка!нищо че в квартала всички го познават!благодаря че ме изчетохте! Hug  bouquet

# 460
Аз съм майка, нападната и нахапана от гадните бездомни помияри.....за късмет бях сама, тъкмо бях оставила  2 годишната си дъщеричка на градина сутринта и се връщах, когато ме нападнаха гадните псета, нахвърлиха ми се около 5-6, знам ли колко, но само едно ме наръфа- 7 зъба имах по коляното си..... и кво в поликлиниката - докторката каза, че ще ми напише бележка, която да занеса в общината- ЗА СТАТИСТИКАТА ОТ НАХАПАНИ ОТ КУЧЕТА Rolling Eyes Twisted Evil
Брутално!!!
Случката е от преди 2-3 месеца в района на Студ.град, зад 35 ти блок и едни нови кооперации отзад!Има изоставен строеж в който, не толкова мирно обитават глутници кучета и цигани...............

# 461
  • Мнения: 1 258
а иначе от екоравновесие твърдят, че са се справили с бездомните кучета!да бе да!колко им вярваме всичкиииии!а в бургас имало бум на кучешка тения!и кво няма да има!то гледай,че на всяка крачка има пес!ама не от тия малките дето бяха преди години а сега са големи като  коне!и на глутници мамка им! #Cussing outнаправо откачам!тук около блока се разхождат една тумба ако мога така да ги нарека!и никой -нощо!кво им пука че има дечица!?докато има такива дето да ги хранят,ще има и такива кучета!не ме разбирайте погрешно!обичам кучета,но не от тоя тип!! #Cussing out #Cussing out

# 462
  • Мнения: 48 074
и аз съм на линия за протест
пимпа, как е детето ти?поне раните зарастнаха ли?
направо щях да падна от последните разкази  ooooh! какви кучета има, ама и какви хора Stop

# 463
  • Мнения: 1 258
момичета,както казх по-долу аз съм за протест за да се спре тази лудост!сега прегледах петицията и прочетох нещо много интересно!една мацка  там каза:"КУЧЕТАТА ТИЧАТ ИЗ ГРАДИНКИТЕ СВОБОДНО, ДАЦАТА НИ ХОДЯТ ВЪРЗАНИ"!не е ли права?доста болна тема е това,но честно казано се съмнявам да вземат мерки по въпроса!нали знаете-България-след дъжд качулка!  bouquet

# 464
  • Мнения: 168
Аз също само чакам знак за протест, защото положението е ужасно!

Една майка беше писала, че е нахапана скоро в Студ. Град близо до там където живея! Shocked Shocked
А тук са строеж до строеж и ходят на глутници.
Страх ме с количката дори пред входа да стоя, камо ли да мръдна някъде!

ХАЙДЕ ДА СЕ ПРЕБРОИМ НЯКАК ТЕЗИ, КОИТО ИСКАТ ДА ПРАВИМ ПРОТЕСТ??
Да си направим анкета или??


Общи условия

Активация на акаунт