новите тестовете Престо

  • 9 169
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз днес си направих шуър чек,защото ме убедиха едва ли не че всички тестове са еднакви и че и шуър чек можел да покаже рано.Нъцки.Отрицателен е.Работата е там,че миналия месец 2 пъти ми дойде и сега незнам кога трябва да бъде.Имам сиптоми на бременност,но те може и да са симптоми и на предстоящ цикъл.Ще взема да стисна зъбки и да чакам поне до края на месеца.Иначе знам,че кръвните тестове са най надежни,но незнам колко струват.

# 16
  • Мнения: 158
На мен ми струваше 32 лв, но почакай още малко...

# 17
  • Мнения: X
Момичета помагайте.Правих си тест.Оказа се отрицателен,сега ми дойде нещо но много странно Shocked,нещо като бяло течение но оцветено с малко кръв newsm78.Дали е цикъла.До сега такова нещо не ми се е случвала.Какво мислите вие.  bouquet

# 18
  • Мнения: 655
 Ако имаш на лице всички други симптоми на бременността може да е цветна бременност. Не съм имала цветна, но знам, че течението е по-разлечно. Консултирай се с лекар.

# 19
  • Мнения: X
Благодаря за отговора.Течението е съвсем оскъдно,да не казвам,че го няма.Има само по една две капки на превръзката и много малко като се избърша със сълфетката.Ще изчакам да видя до утре дали ще продължи така и ще отида на лекар.

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ще ти стискам палци.  Praynig

# 21
  • Мнения: X
Благодаря.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт