Предотвратяване на появата на подкожни косъмчета в областа на бикините?

  • 22 525
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Момичета,по повод на фуликулита в областта на бикините ще ви кажа нещо-неизбежен е ако си правите кола маска.След нея косъмът излиза с мек връх,за разлика от този след бръснене,и му е трудничко да пробие през епитела.Затова и се"обръща"понякога.Не мога да ви кажа името на крема,но в Била продават крем точно за този проблем-поне моя приятелка си намерие решение на проблема с него,а бе в ужасно състояние-чак до струпеи,под които не можеха да избият новите косъмчета .Друг съвет е-мажете областта с подходящ за тяло хидратиращ крем,за да е кожата мека и пропусклива и по-лесно да излизат новите косъмчета.Споменатите по-горе кремове също са добри.Успех!

# 16
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
пууу и мен ме вълнува тази тема.
имах едно ужасно преживяване.
образува ми се ужасен струпей от няколко
косъмчета, които така и не излязоха-
резулатът беше операция и 6 шева....
много неприятно... а така ми се иска просто
завинаги да ги махна от там  Tired

# 17
  • Мнения: 1 258
здравейте момичета!записвам се да следя темета.и аз имам такива проблеми и се чудих за трайно обезкосмяване!

# 18
  • Мнения: 961
Зз нямам такъв проблем, но сестра ми има. Ще следя и аз темата.

# 19
  • Мнения: 29
Привет,
и аз ще споделя нещо, което една козметичка винаги ми препоръчва. Ходя при нея точно за кола на триъгълника и съм доволна, но за съжаление не съм постоянна (заради липса на време) и понякога се случва да се бръсна. Тя постоянно ми повтаря всеки ден да използвам бебешка пудра. Аз разбира се не го правя, защото сутрин не мога да съм цялата в прах. Достатъчно ми е, че едвам гледам и нямам време за нищо. Но когато се сетя винаги си слагам и усещам кожата много хубава. Пиша това, защото никой друг не го е казал, дано все пак помогне на някой. Предполагам лятото ще съм малко по- сериозна, защото според козметичката при изпотяване точно пудрата обира тази влага и помага да не се образуват подкожните косъмчета.

# 20
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
А кажете ориентировъчна цена на крем Витамерфен..

# 21
  • София
  • Мнения: 3 390
Само да споделя, че опитах Acne Out за фоликулит-почистващ лосион и се обелих направо.
Аз се мажа от бикините до петите и от колената надолу сякаш има ефект, но бедрата и бикини-зоната просто се обелиха. Rolling Eyes..и се образува една такава червена мрежа от ивици... Rolling Eyes.абе, ужас.Сега взе да минава...предполагам, че е била някаква алергична реакция newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 275
А кажете ориентировъчна цена на крем Витамерфен..
5-6 лв. Мъжът ми се занимава понякога с татуиране и го препоръчва за мазане на раната и дейстително е добър продукт.

# 23
Момичета,по повод на фуликулита в областта на бикините ще ви кажа нещо-неизбежен е ако си правите кола маска.След нея косъмът излиза с мек връх,за разлика от този след бръснене,и му е трудничко да пробие през епитела.Затова и се"обръща"понякога.Не мога да ви кажа името на крема,но в Била продават крем точно за този проблем-поне моя приятелка си намерие решение на проблема с него,а бе в ужасно състояние-чак до струпеи,под които не можеха да избият новите косъмчета .Друг съвет е-мажете областта с подходящ за тяло хидратиращ крем,за да е кожата мека и пропусклива и по-лесно да излизат новите косъмчета.Споменатите по-горе кремове също са добри.Успех!
какъв е този крем от била как се казва да не е на veet  знам че има такъв

# 24
  • Мнения: 1 258
аз си купих този крем Витамерфен вчера.ще видиме дали има някакъв ефект де! Simple Smileпоне се нядявам да е така!но на листовката му пише дпоста обещаващи неща!  bouquet

# 25
  • Мнения: 272
аз си купих този крем Витамерфен вчера.ще видиме дали има някакъв ефект де! Simple Smileпоне се нядявам да е така!но на листовката му пише дпоста обещаващи неща!  bouquet
Колко струва и от каде си го купила?

# 26
  • Мнения: 1 258
didolinka, купих го от аптеката.мисля че във всяка аптека го има.незнам със сигурност,защото пазарувах и други неща,но е не по-вече от 5лв. Hug

# 27
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
Айде чакаме отзиви за кремчето...

# 28
  • Мнения: 1 152
Аз ползвам Витамерфен /струва 3,60 лв./ - ами...точно противовъзпалителен е, но според моя фармацевт не е най-доброто. Препоръча ми крем с невен на фирма Асам /немски са/, пантенол или пантогел за успокояване на кожата, както и така добре познатия крем "Здраве".

# 29
  • Мнения: 223
и всичко това само успокоява наранената кожа, премахва зачервяванията, заздравява,но не и да премахне обръщането им и появата им
така си мисля...
Tired

Общи условия

Активация на акаунт