Предотвратяване на появата на подкожни косъмчета в областа на бикините?

  • 22 541
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 282
Аз кой ли не съм питала защо тези гадни косми, въпреки че са здрави и остри, не успяват да пробият, и след кола-маска започват да се навиват или още- по-зле - растежът им обръща посоката си, ама...всеки различни неща казва и пак не мога да си го обясня..
Не можете да си представите аз какви гадни заплитания съм имала именно на триъгълника.. #Crazy

Естествено, че в обратна посока на растежа на косъма се издърпва лентата - аз по-друг начин и не мога да си представя как ще стане.
И козметички, и познати, които си правят кола-маска, а не им се получават подкожни никъде, ама никъде, ми обясниха, че всичко си било до косъм и до кожа.  Ама как да се примириш с едно такова обяснение при положение, че точно три пъти съм си правила кола-маска на краката и вече една година след това (само със бръснене и нищо друго) още не мога да се оправя с раните и белезите по краката си. #2gunfire

# 76
  • Мнения: 282
здравейте на всички искам да ви попитам можете ли да ми кажете дали витамерфина може да се използва след операция
Каква по точно е операцията?

Прочетох листовката на Вита-Мерфен. На мен дерматоложката ми го изписа за заздравяване на раните по краката ми след обилно изчопкване на подкожни косъмчета.

Иначе в листовката пише това:

-Как действа Вита-Мерфен:
Комбинация от дезифектант и витамин А за лечение на малки рани подпомага зарастването, като предотвратява вторична инфекция.
Използва се при дезинфекция на малки рани от всякакъв тип (охлузване, разкъсване, порязване), одрасквания, напуквания, реки изгаряния (1-ва степен) и слънчеви изгаряния.

Дано съм била полезна.


# 77
АМИ преди 5 дена моя приятел беше опериран от киста и му махнаха дренажа прекалено бързо още е с конците и вчера беше много зле мястото беше зачервено и той вдигна температура купих му витамерфен и го намазах много често сменяме превръзката защото тече много гной незнам какво да правим а иначе доктора му каза да слага ракия и йод но каточе ли непомогнаха кой знае колко и ще съм ви много благодарна ако има такава тема да ми кажете как да я открия

Общи условия

Активация на акаунт