хайде на АНГЛИЙСКИ

  • 9 494
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 947
Нашата фирма в бланките ни на английски я пишем като LTD - а сме ООД Wink

# 31
  • Мнения: 640
Нашата фирма в бланките ни на английски я пишем като LTD - а сме ООД Wink
  bouquet

# 32
  • Мнения: 644
Калина, много хубава тема, но дай линк към първата, please!

# 33
  • Мнения: 147
     За sneji20 :

     Привет и от мен, момичета! Сега ви откривам и мисля да ви чета редовно (аз рядко пиша). От известно време се боря с английския език и тази тема ще ми бъде много полезна, за което благодаря!

# 34
  • Мнения: 1 505
Без да съм про4ела старате тема и се извинявам предварително ако го има писано ве4е,но тъй като съм абсолиутен новак в англииския,а ми се иска да го нау4а толкова много.Иска ми се ако ниакой може да напише самите произнушения на буквите в английския и пред коя гласна и съгласна коя буква как се 4ете.Искам да го нау4а,но като не знам една дума как да я про4ета и ми е много трудно.Благодаря предварително и дано теми4ката просперира.

# 35
  • Мнения: 7 947
Ееее, ти представяш ли да ти напишем за всичките """произнушения на буквите в английския и пред коя гласна и съгласна коя буква как се 4ете"""" Shocked Като си се захванала да учиш - браво, успех, но купи си някоя елементарна граматика и на първите страници именно това е обяснено. То предполагам и във всеки учебник също...ти как ще учиш всъщност?

# 36
  • Мнения: 2 109
ena,  до края на седмицата ще ти напиша основни буквосъчетания

# 37
  • Мнения: 1 505
Калина благодаря ти.А ще у4а от един сайт на бг,но в него то4но това липсва за което питам.И не мога да си купя,защото не съм в България,а тук съответно ще бъдат на Испански,а мен не ме устройва този вариант.Другия вариянт е да 4акам до прибирането ни до бг и да си купя необходимите неща от там,но аз смятам,4е сега имам свободно време за този език и сега ми трябва.

# 38
  • Мнения: 7 947
Кой е този сайт, може ли линк? Странно как ще се учи от там при положение , че основни неща няма...

# 39
  • Мнения: 1 505
Кой е този сайт, може ли линк? Странно как ще се учи от там при положение , че основни неща няма...
Незнам дали е добър и става за у4ене,но е единственото не платено не6то което успях да открия. http://www.englishforeveryone.hit.bg/

# 40
  • Мнения: 7 947
Мен ако питаш...за нищо не става тва чудо! Как на втори урок ти праскат дълги въпроси със сума непознати думи и всичко без транскрипция #CrazyПо-добре накарай някого да ти купи и прати от тук една граматика и един разговорник, много повече ще ти помогнат Wink,лично мнение!

# 41
  • Мнения: 640
Kak да кажа: " Неговата дума тежи повече от моята" ?

# 42
  • Мнения: 2 109
he has the final say in it?
(той има последната дума?)

# 43
# 44
  • Мнения: 7 947
His words matters more than mine

Общи условия

Активация на акаунт