Стряскане при бременност

  • 18 689
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Абе идва ми едно нещо на акъла , ама ...  hahaha

  Шът, я се засрамете Naughty Mr. GreenВярно, че темата си е за жива гавра, ама без мръсни мисли, моля ви Laughing

# 31
  • Мнения: 2 821
Аз се притеснявам ,защото на работа си изтървах кутията за храна на земята и се хванах за устата. Cry
Мдааа Thinking...каква форма има кутията?

# 32
  • Мнения: 6 274
Абе идва ми едно нещо на акъла , ама ...  hahaha
Шът, я се засрамете Naughty Mr. GreenВярно, че темата си е за жива гавра, ама без мръсни мисли, моля ви Laughing
Ами така , де .  Какво друго би си скрила м/у краката ?!   Party
Ох , не мога . Само като се сетя и ... Joy Joy

# 33
  • Мнения: 1 485
Аз имам такъв белег на д-то - майка ми ми е казвала че докато е била бременна и тайно си е късала малини от съседския двор някой  я стреснал и тя се хванала за д-то. Белегът ми наистина прилича на малинка.
Ей това с малинките е май виц!
Имам две познати с такива белези newsm78,какво съвпадение! Mr. Green Joy

# 34
  • Мнения: 408
Не вярвам в такива работи,но детето ми има родилно петно доста голямо на челото и единия клепач.В болницата казаха че ще изчезне.Не се сещах да съм се изплашила или нещо такова,не съм крала и храна,не бях много яжна,а каквото исках хапвах.Но кумата ми(тя е мн суеверна) се сетила,че когато бяхме на Великден на балкан,тогава много се стреснах,защото бяхме седнали в беседката и без да очаквам един мъж който седеше до мен извади пистолета и стреля във въздуха зад мен,а пистолета гръмна точно до ухото ми.Тогава толкова се стреснах че ревнах без да искам,всички му се нахвърлиха само дето бой не яде.А аз имам навика да се пипам по челото и очите,не вярвам много в тия неща и се надявам че е от това и ще изчезне че е доста големичко,петното няма форма.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 122
не е вярно!!!

# 36
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Не знам дали да вярвам или не , защото майка ми едно време като била бременна се пресегнала да си откъсне грозде , обаче свекърва й излязла и мама от страх се хванала за главата , отзад за тила и аз си имам едно гроздче там. Crazy
Сега когато се изплаша от нещо се хващам за дупето  Shocked

# 37
  • Мнения: 279
Принципно казано и аз не вярвам, но това не пречи да имам родилен белег на крака. Когато майка ми е била бременна много искала да види новородените котенца на котка, но я било старах от котаранката Laughing. Един ден се престрашила и влезнала при котенцата, но дошла котката и тя се стреснала. Резултата е една слатка главичка на коте която имам на крака до палеца  Mr. Green
Аз също много се бях стреснала по време на бременността (сърцето ми би лудо около 1ч. ooooh!), но за щастие на бебо нищо му няма Hug.
А да се появи родилно петно на бебето защото на майката и се е прияло ми звучи абсурдно newsm78 Naughty Joy
Видях, че има споменати и зачервените петънца на тила на бебенцата. Това не са родилни петна, а са от лежането и с времето изчезват Peace.

# 38
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
новородените котенца на котка, но я било старах от котаранката Laughing.

        Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78

# 39
  • Мнения: 169
НЕ мисля, че е вярно! Моето дете също има така наречения родилен белег на кръста и акушерката се мъчеше да ме убеди, че съм се пипнала и за това е така. Аз пък се мъчех да и обясня, че е особеност на кожата и Аз нямам нищо общо с това...

# 40
  • Мнения: 931
http://www.biberonbg.com/info/petna.htm

за суеврните да спрат да се занасят, че с тия грозденца и малинки май почти всички ги имат

# 41
  • София
  • Мнения: 553
И аз за "крадени" неща съм чувала - ако си откъснеш нещо от някоя градина например, както и като се уплашиш, да се пипнеш примерно на дупето, за да не си вижда ако има белег, ама то като се стреснеш всичко става за части от секундата и къде мислиш къде ще се хванеш по-напред.

# 42
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Синът ми има родилен белег на дупето във формата на грозд.Ако някой ви чете, спокойно могат да ме вкарат в затвора за кражба.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 381
Хе-хе-хе. Аз имам родилен белег малко под кръста във формата на листо. Майка ми листо ли е откраднала?  Joy  Joy  Joy
Прияло ми се е имамбаялдъ. Какъв ли белег трябва да се появи на бебето ми?Гадайте, де.  hahaha

# 44
  • Мнения: 2 891
Глупости пълни  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт