Питиетата

  • 4 227
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
                     100% съм на мнението на Шанел   bouquet. Също и цигарите са мъжки и женски. И дрехите. И езика. И т.н.т.

# 31
  • Мнения: 2 716
бира

Деля ги да. Но вкусът ми е унисекс  Peace

Момичета, Бейлисът е уиски все пак.

# 32
  • Мнения: 2 161
Шанел, Дона-сега и алкохолен сексизъм.

Познавам мъже, които пият Бейлис-самостоятелно и с кафе.
Познавам и такива, които пият Бейлис като съставка на коктейли-като Б52.
Познавам мъже, които обичат доста силни коктейли с пина колада и още нещо.
Познавам жени, които яко жулят ракия, защото така им харесва.
Всяка едно деление е предразсъдък. Всеки един предразсъдък стеснява мирогледа.
Аз предпочитам wild screen версията на живота.

П.П.: Аз също имам предразсъдъци.

Интересен правопис ми показа проверката...


Ако това е предразсъдък,горда съм с предразсъдъците си.За мен мъжът е мъж когато пие хубаво уиски.Да ми ближе Бейлис,да ми чупи китки с тънка цигара,непростимо е.По-добре да е с къси чорапи и да му се виждат космите,когато седне,отколкото да прави такива лоши неща,като да пие типично женско питие.

# 33
  • Мнения: 2 716
На времето пушех "Янтра". Няма по-хубава цигара  Peace
И това че не си облизвам цигарите, не ме прави мъж.

# 34
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Коктейли, ликьори(тук влиза и Бейлиса), сладки и пенливи вина, вермут, ром и коктейли са типично женски.
Уиски, бъбрън, скоч, ракия, джин, водка, коняк  са типично мъжки.
Винаги има изключения разбира се, аз не отказвам един Чивас с 2 бучки лед, пък нека е мъжко пиене  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 052
Шанел, сваляй панталона. Той е типично мъжка дреха. Grinning

# 36
  • Мнения: 3 447
Жена с панталон е секси. Жена, която пуши Житан без филтър, е секси. Жена, която харесва "мъжки" книги, е секси.

# 37
  • Мнения: 3 268
Абе според мен жена,която пуши не е чак толкова секси.Макар аз да пуша понякога,намирам този си вреден навик за недостатък и определено за враг на моето женствено иначе излъчване.

# 38
  • Мнения: 3 447
Абе според мен жена,която пуши не е чак толкова секси.
Така е, аз говоря абстрактно - черно-бяла снимка на жена с панталон, къси нокти, лакирани в черно, цигара без филтър... Иначе в живота пушачка не е секси, да, особено рано сутрин или късно вечер Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 161
Шанел, сваляй панталона. Той е типично мъжка дреха. Grinning
Е,мила Фрида,когато си разкопчея копчетата на ризата,никой не ме пита мъжки ли е,женски ли е панталонът.

# 40
  • Мнения: 24
И аз съм от мъжете. Ракиджийка съм си и от бирата не се отказвам  Peace И въобще не ми прави впечатление кой какво пие   bouquet
споделям с две ръце отговора ти Peace

# 41
  • Мнения: 3 268
Абе според мен жена,която пуши не е чак толкова секси.
Така е, аз говоря абстрактно - черно-бяла снимка на жена с панталон, къси нокти, лакирани в черно, цигара без филтър... Иначе в живота пушачка не е секси, да, особено рано сутрин или късно вечер Simple Smile
Имаш предвид Грета Гарбо или Марлене Дитрих,разбрах Wink
http://www.bulcards.com/EditCard.jspx?ctg_id=74&img_id=8037&pageIndex=19

Общи условия

Активация на акаунт