бременност и депресия + тревожност

  • 8 344
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 335
И аз бях така,мислех,4е е предрпдилна депресия,но се указаха просто страх и хормони.Опитай да се успокоиш и да се радваш на бременността си Hug

# 31
  • Мнения: 24
Здравей, и аз съм като теб напоследък само 4ерни мисли  в главата ми дали вси4ко е наред с беб4о ,лекарите виждат ли вси4ко,4е не се грижа достата4но за себе си Crazy,гледам да се разсейвам с разходки,пазаруване,развлекателни филми,пове4е сре6ти с приятели и да ти кажа действа newsm10.все пак идва пролет друго си е слън4ицето newsm53 дооста помага за премахване на депресия,е тези дни не6то се е скрило но да се надявам 4е е за малко.успех  smile3525трбва да ги махнем тези тревоги 4е никак не са приятни Peace

# 32
  • Мнения: 857
И аз бях така и най-смешно беше като почнеха новините и аз се скъсвах от рев. ...Хормони... На мен ми помагаха срещи с приятели и почивки далече от вкъщи.

# 33
  • Мнения: 2 144
Не се оставяй на черните мисли,хормоните ужасно много влияят на настроението.Затова си спомни за онези неща,които са ти доставяли удоволствие и започни да ги правиш-излизай само с позитивни хора,гледай смешни и комедийни предавания,а всеки слънчев ден прекарвай навън.Слънцето влияе добре при депресия.

# 34
  • Мнения: 2 910
И мен от време на време ме навестяват такива мисли, хормоните наистина играят лоша шега в случая. След няколко дни като се пооправи времето и започнем да пазаруваме за бебчовците, ще ни се повдигне малко настроението Hug

# 35
  • Мнения: 961
И аз съм в твоето състояние в момента. ОПитвам се да не мисля негатовно, макар че непрекъснато нещо ми се промъква в съзнанието. Всички казват, че съм се променила много, станала съм избухлива, нервна. Ми какво да правя - хормони. Просто се опитвай да не даваш воля на лошите мисли, защото бебечетата усещат. Прави неща, които обичаш да правиш, срещай се с хора, които харесваш, глези се и дано скоро отмине.

# 36
  • Мнения: 1 336
И аз съм в подобно състояние. Разплаквам се от най-малкото нещо, по4ти всеки ден пла4а.
Жените проявяват рабиране към моето състояние, но мъжете не то4но.
Моят приятел понякога не се съобразява и се държи все едно вси4ко е както преди.
Пък аз при всяка дума, която ми каже малко накриво и съм цялата в сълзи и не мога да се спра. newsm45 Приемам вси4ко много по-навътре.

# 37
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Хормони.
Мисли за положителни неща Peace

# 38
  • Мнения: 1 303
Нормално е.Лесно се раздразвах,натъжавах.Но си имах и спадове и върхове(както и сега де:))
Прави неща,които ти доставят удоволствие,мечтай за срещата с бебчо,кукпувай му дрешки и нещица Heart Eyes
Аз накрая бях много тъжна-хич не ми се разделяше с коремчето SunglassesМоже би страх от неизвестното..

# 39
  • Мнения: 71
нормално е... и аз бях така ама се оправих... после и родих. точно в деня преди раждането вече бях изключително спокойна

# 40
  • Мнения: 196
Не се тревожи,явно наистина всички бременни сме така.Аз съм в края на петия месец и се чувствам по същия начин като теб,откакто съм влязла във втория.Съпругът ми каза,че вече било много трудно да се живее с мен. Rolling EyesНо какво да направя,той да не си мисли,че на мен ми е лесно?!Така че състоянието ни явно е естествено,само се моля съветите на момичетата да помогнат.На мен ми е рано,но ти съвсем спокойно можеш да започнеш да купуваш бебешки неща(чувала съм,че преди 7 месец не се купува нищо).Успех! Hug

# 41
  • Мнения: 479
Не се притеснявай и самообвинявай излишно  Simple Smile

И мен ме тресат подобни състояния (в началото на 6ти месец съм). Такова отчаяние и усещане за безнадеждност ме налага понякога, че не мога да спра сълзите си. И става доста конфузно, когото това ми се случи и съм на работа, най-малкото  защото не мога да обясня защо рева  Rolling Eyes
Но поне бързо ми минава и ставам отново ведра  Simple Smile

Давай по-ведро на нещата и знай, че най-добрата грижа за детето в корема ти е доброто настроение  Party защото съм сигурна, че то всичко усеща и разбира. И ти като си нещастна и то ще е така и обратното. Така че, кураж  Hug

# 42
  • Мнения: 164
и аз бях така но в началото а после след раждането беше по зле  Cry ама всичко минава трябва ти само кураж Peace

Общи условия

Активация на акаунт