Отговори
# 240
  • Мнения: 11 322
момичета, малко сигурно глупав въпрос, но какъв слинг е "дидимос", какво точно означава това?
благодаря предварително

http://www.didymos.de/cgi-bin/start-godt.pl?gclid=CLumt6ScqJICFQkcuwodJXsnLw
Разгледай сайта подробно - има опция за избор на език освен немския, който е основен. Представени са основните начини на връзване също, цени, десени и тн. Не се впечатлявай от цените. В момента имат голяма конкуренция от други фирми, които работят със същите платове и представят по-евтини неща.

# 241
Борина  newsm10 всичко да ок стеб и бебето
и моя термин е на 25,09 и аз ще имам трето дете, но мойте са по-големи  bouquet  bouquet

# 242
  • Мнения: 343
Асе, Елс, благодаря ви засъветите  bouquet  Ударих един парацетамол, за да не изпусна момента, че после става страшно. Сега съм по-добре, но не мога да си тръгна от работа Sad

Да си кажа и аз за слинга. Като беше бебе Хриси и много исках точно на Дидимос, но тогава ми беше много скъпо. Сега със сигурност ще си взема, но дали такъв, ще видим. Аз този модел с връзването го харесвам повече от вариантите с халки. И десените им много ми харесват. Ще поразгледам и в Е-бей, тъкмо си пуснах пейпал-а Simple Smile

Борина, стискам палци всичко да е ок с настоящата ти бременност Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 14:25 от Григчо

# 243
  • Мнения: 1 666
момичета, малко сигурно глупав въпрос, но какъв слинг е "дидимос", какво точно означава това?
благодаря предварително

Аз всъщност от много четене тия дни по темата, съм се объркала Embarassed и всъщност имах предвид слинг Премакс

# 244
  • София
  • Мнения: 413
Аз чувам от все повече места, че много майки препоръчват слинг-а, ама се чудя ще мога ли да се справя с това увиване, замятане и превързване? newsm78

# 245
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Рени, много ти благодаря за инфото! Това ме навежда на мисълта, че аз трябва по-раничко да отида, тъй като моя термин е 20 дена преди твоя.  newsm78
А като каза "платена консултация" - всъщност аз още не съм плащала и ще питам следващия път, но ако все пак имаш идея - какво се плаща и кога. На мен досега само изследвания ми правиха, мериха ми таза и кг.
Дидка, от сърце подкрепям инициативата пред МД, но още съм на антибиотик и не смея да мръдна от вкъщи. Даже и за съботната среща сигурно няма да мога да дойда Confused, че ме е страх да не ме повтори. Мен все на антибиотик ме избива.. Sad
Sheila, непременно ще се пробвам да се снимам и да си кача тумбака. Все се чудя твоята липса на корем в този период на упражнения и режим ли само се дължи или дори да хапваш повечко пак нямаш голям корем. Това е много щадящо кожата освен всичко останало и наистина би било ценно да го знам поне за следващата бременност живот и здраве. Simple Smile Ако не е тайна разбира се.
Асе, ти тотално ме запали на тема Maxi-Cosi - за не говорим, че по принцип съм фен на италиански стоки. Слинга мисля, че ще ползвам също доста, защото обичам да кръстосвам доста и това с количка ще ми е малко трудно.
Муци, много си бизи напоследък бе жена. Да не опаковаш багажа вече?

# 246
  • Мнения: 3 926
А, Макси-Кози само звучи италиански. Иначе е холандска фирма. Ама и онези си ги бива в правенето на детски колички и осигуряването на лукса на майката и бебето Grinning

# 247
  • София
  • Мнения: 413
Аз чувам от все повече места, че много майки препоръчват слинг-а, ама се чудя ще мога ли да се справя с това увиване, замятане и превързване? newsm78

# 248
  • София
  • Мнения: 413
Момичета мили, хайде малко помощ моля!
На моя приятелка днес и излязаха резултатите от БХС-то, и сещате се "учтивите" мед. сестри..."всичко е наред" това е получила като разчитане на резултатите.
Та пускам ги да кажете, наред ли е илине, че гледаме и двете и това "the free beta HCG" какво значи? newsm78 и това "една на  817 жени" също малко ни...озадачава. newsm78 И в крайна сметка резултата 1:10000 ли е?
Знам че ще се отзовете и предварително Благодаря!   bouquet
 

# 249
  • Мнения: 7
В крайна сметка защо слингът е по-удобен от кенгурото? Thinking
Аз по принцип имам проблеми с гърба. Това по-удобен вариянт ли би било?

И друго въпросче: ужасно ми се ходи на плуване, лекарката ми разреши, но мен ме е шубе от разни гъби и т.н. напасти. Имате ли опит? Ходите ли на плуване? Crossing Arms Thinking Confused

# 250
  • Мнения: 7
В крайна сметка защо слингът е по-удобен от кенгурото? Thinking
Аз по принцип имам проблеми с гърба. Това по-удобен вариянт ли би било?

И друго въпросче: ужасно ми се ходи на плуване, лекарката ми разреши, но мен ме е шубе от разни гъби и т.н. напасти. Имате ли опит? Ходите ли на плуване? Crossing Arms Thinking Confused

# 251
Lucicity консултацията струва 320лв. може да ги дадеш на веднъж може и на вноски както ти е удобно на теб аз също все още не съм давала пари мисля да ги дам на вноски  и на мен само ми правиха мерене и кръв и урина. Ти кога си на консултация?

# 252
  • Мнения: 0
Рени, аз трябваще да ходя на 20 март, но заради това, че бях с температура и болно гърло се отложи за след като се оправя. Само дето се съмнявам да успея и тази седмица да отида и се чудя другата няма ли да е вече късно? За таксата - да разбира се на вноски може би ще ми е по-удобно и на мен. Ле ле, голяма ръсачка били бебета Laughing. Вчера един приятел на който на скоро му се роди дъщеричка каза, че по 600лв. на месец минимум му излизали разните му шишета, памперси и т.н.

# 253
Lucicity ако искаш се обади по телефона и попитай за другата седмица дали е късно
не се тревожи толкова за месечните разходи да не са малко, но съгласи се че не купуваш всеки месец шишета а и зависи те какво купуват най- големия разход са памперсите а и дано да имаме кърма, че изкуствените млека и те не са евтини

# 254
  • Мнения: 0
Рени, аз трябваще да ходя на 20 март, но заради това, че бях с температура и болно гърло се отложи за след като се оправя. Само дето се съмнявам да успея и тази седмица да отида и се чудя другата няма ли да е вече късно? За таксата - да разбира се на вноски може би ще ми е по-удобно и на мен. Ле ле, голяма ръсачка били бебета Laughing. Вчера един приятел на който на скоро му се роди дъщеричка каза, че по 600лв. на месец минимум му излизали разните му шишета, памперси и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт