Пожълтели нокти!!!

  • 16 018
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 681
Отиди в студио да ти направят избелваща терапия.

До сега малкото пъти когато съм ходила на маникюрискта всеки път ми е правила тази терапия и последният път така ми се нацепиха и съсипаха ноктите след това,че повече ако ходя ще е само лак да ми сложи. Никви избелвания с машинки  Naughty

# 16
  • Мнения: 681
И на мен така ми пожълтяваха докато се лакирах нон-стоп. Сега съм ги  един-два месеца нарочно не ги лакирам и са си хубавички и розовки.

Май така ще направя,въпреки че като съм без лак се чувствам много странно.Нямам време постянно да се мажа с някакви кремове, а знам че лаковете малко или много помогат да се избегне възможността за гъбички. И останах с впечатлението че някои си помислиха че се лакирам и ексфолирам всеки ден  Joy имах предвид че 1 път в седмицата махам стария лак,правя няколко процедури и пак се лакирам. Благодаря зя съветите все пак   bouquet
Ако някой се сети още нещо,да пише

# 17
  • Мнения: 778
И аз имах подобен проблем преди няколко години. Направих няколко неща по едно и също време и не знам от кое се повлияха
1. Започнах да пия МЕРЦ - ама от най-първия МЕРЦ в България, сега май му има нещо ... не е толкова ефикасен.
2. Всяка вечер 30-60 мин. преди да вляза в банята си мажех ноктите и кожичките около тях с йод, по няколко пъти. Странно как попива за секунди... И докато се къпя ги четкам хуууубавичко, че да падне оранжевото от йода. После нямам никакви следи.
3. Оставих ги няколко седмици без лак, колкото и трудно да изтърпявах това.
4. Преди да се лакирам от тогава нататък винаги слагам безцветен лак или заздравител за нокти.
И от тогава насам - никакъв проблем!

# 18
  • Мнения: 1 418
Отиди в студио да ти направят избелваща терапия.

До сега малкото пъти когато съм ходила на маникюрискта всеки път ми е правила тази терапия и последният път така ми се нацепиха и съсипаха ноктите след това,че повече ако ходя ще е само лак да ми сложи. Никви избелвания с машинки  Naughty
Каква машинка,бе момиче? ShockedТова се прави с
таблетки.Кажи и на твойта маникюристка да се
застреля!

# 19
  • Мнения: 681
И аз имах подобен проблем преди няколко години. Направих няколко неща по едно и също време и не знам от кое се повлияха
1. Започнах да пия МЕРЦ - ама от най-първия МЕРЦ в България, сега май му има нещо ... не е толкова ефикасен.
2. Всяка вечер 30-60 мин. преди да вляза в банята си мажех ноктите и кожичките около тях с йод, по няколко пъти. Странно как попива за секунди... И докато се къпя ги четкам хуууубавичко, че да падне оранжевото от йода. После нямам никакви следи.
3. Оставих ги няколко седмици без лак, колкото и трудно да изтърпявах това.
4. Преди да се лакирам от тогава нататък винаги слагам безцветен лак или заздравител за нокти.
И от тогава насам - никакъв проблем!

Хммм...това с йода звучи интересно,ама ме е страх да не е после да не мога да го махна,съвсем да стана палячо  ooooh! А имащ ли идея какви съставки има в йода че помага на ноктите??? Кой ти препоръча да правиш това?? newsm78

И което е странно,че преди като не слагах основа не ми се е появявял този проблем, а последните години даже слагам по два пласта основа... #2gunfire

# 20
  • Мнения: 778
И аз имах подобен проблем преди няколко години. Направих няколко неща по едно и също време и не знам от кое се повлияха
1. Започнах да пия МЕРЦ - ама от най-първия МЕРЦ в България, сега май му има нещо ... не е толкова ефикасен.
2. Всяка вечер 30-60 мин. преди да вляза в банята си мажех ноктите и кожичките около тях с йод, по няколко пъти. Странно как попива за секунди... И докато се къпя ги четкам хуууубавичко, че да падне оранжевото от йода. После нямам никакви следи.
3. Оставих ги няколко седмици без лак, колкото и трудно да изтърпявах това.
4. Преди да се лакирам от тогава нататък винаги слагам безцветен лак или заздравител за нокти.
И от тогава насам - никакъв проблем!

Хммм...това с йода звучи интересно,ама ме е страх да не е после да не мога да го махна,съвсем да стана палячо  ooooh! А имащ ли идея какви съставки има в йода че помага на ноктите??? Кой ти препоръча да правиш това?? newsm78

И което е странно,че преди като не слагах основа не ми се е появявал този проблем, а последните години даже слагам по два пласта основа... #2gunfire

Не знам от къде съм го чула .... Май някакъв бабин трик, но върши работа! Или поне при мен. По принцип оставя оранжеви следи, но като минеш през банята и потъркаш мъничко със стара и вече неизползвана четка за зъби, напоена със сапун - няма да остане и следа.



# 21
  • Мнения: 681
Мерси Rozichka! Само един глупав въпрос - йода,които се продава нали навсякъде по аптеките е една и съща концентрация?

# 22
  • Мнения: 660
Йода е против гъбички по принцип,не вярвам да ти премахне жълтината по тях.И при мен ставаше така,когато слагам червен лак(дори и основа като имам),от другите лакове не ми пожълтяват никога.Но пусто модерно червено,се жертвам и пак слагам този цвят.
Натопи ги в лимонов сок,ще изсветлеят според мен. Peace

# 23
  • Мнения: 418
както са писали повечето от момичетата,това пожълтяване става от тъмни лакове...значи известно време слагай по-бледи..за йода е много вярно и ефикасно..заздравява ноктите..избелването с лимона е най-подходящо..
Успех Grinning

# 24
  • Мнения: 1 298
A kaкви са тези избелващи таблетки и от къде се купуват?

# 25
  • Мнения: 1 418
Това е избелваща терапия и се прави в салоните.
В Стар Нейлз ги има.Но освен това се ползва и
избелващ сурем и т.н.цяла процедура е.

# 26
  • Мнения: 1 298
Мерси  Hug
А всичко това дали уврежда  нокъта  Thinking

# 27
  • Мнения: 1 418
В никакъв случай! NaughtyИзобщо не се пипа нокътя
с машинка,пила,или квото и да било.Обикновен маникюр
си е,само дето те киснат в разтвор,в който е таблетката.
Наистина ефекта е страхотен.

# 28
  • Мнения: 681

Не знам от къде съм го чула .... Май някакъв бабин трик, но върши работа! Или поне при мен. По принцип оставя оранжеви следи, но като минеш през банята и потъркаш мъничко със стара и вече неизползвана четка за зъби, напоена със сапун - няма да остане и следа.


Помооооооооооощ!!! Ох,абе имах си аз едно на ум Tired Момичета,помагайте!!!Днес решех че ще си мажа ноктите с йод,купих го и преди да си го сложа си викам абе я по добре първо да пробвам на един нокът само,ако нещо неще да се маха после. И накланям лекичко шишенцето с цел да паднат 1-2 капки и то като се ливна по ръката ми  #Crazy Полудях,ама си казвам усокоително че то нали пада след това като търкам с четка...да ама не  Sick В момента там където се полях кожата ми е жълта,а нокъта на палеца е още по жълт! Търках,поне 3-4 пъти здраво,ама падна съвсем малко  ooooh! И сега се чудя какво да правя...
Помощ  Praynig

# 29
  • Мнения: 418
като се мажат ноктите с йод ,най-удобно е с една клечка за уши да се топи в йода и да се маже нокътната плочка...не просто да се излива отгоре...може и без четка,той ще падне ,при миенето на рацете...

Общи условия

Активация на акаунт