Дюканският режим е най-достъпен и любим - 89 тема

  • 39 437
  • 1 002
  •   1
Отговори
# 960
  • Варна
  • Мнения: 72
Ни въ е срам! Joy Joy Joy


Минавам само да се разпиша и да поздравя Сънчето с цяла половин годинка с Дюки! Hug
Да пожелая успех и на всички закръглили месечинки, на всички с минусчета (вкл.и аз , кръгло 90 съм днес! Laughing)
И да ви кажа, че само с тигана в главата, яко нахъсване и никакви компромиси , се отслабва.
Млади сте повечето, аз вече 15 години си влача едни сланини и всяка пролет и есен си викам "от утре, от понеделник, от Нова година"
Неусетно се изтърколиха годинките и сега, някакви си 49 дни с режима на Дюкан се чувствам преродена..не мога да си обясня какво точно ме мотивира- дали резултата, който след ударния режим е чувствителен (но не и необичаен, при гладуването също има драстичен спад), дали комфорта в стомаха (не гладувам изобщо, дори понякога "преяждам" с режимни храни и на другия ден кантарът е мой приятел), дали приятната атмосфера тук сред вас - човек все пак налага драстични промени в храненето си и има нужда от подкрепа и стимул.

Мисля, че форумът е страхотно полезен - по-чувствителните нека не се обиждат - целта е обща, нали?  Hug Hug Hug

Благодаря на всички, които се грижат за уюта в темите..
И приятна вечер!

# 961
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Как гладно бря, банани яде, аз банани повече от година не съм яла  Mr. Green

# 962
  • Варна
  • Мнения: 2 758

Нямам търпение за събота  Hug
От нашта секта напълниха тамошния балкон  Joy Joy

И аз, а и ме е яд, че ще мине бързо..

Видях го балкона, ъхъ. Само наши бяхме.  Joy

--------
Имам подозрения, че утре ще се запиша пак на супурнайста страница в новата тема, но... лека от мен, няма да дочакам.
 Hug

# 963
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Как гладно бря, банани яде, аз банани повече от година не съм яла  Mr. Green
Joy Joy Joy
Ам дъ си яла, кой тъ спира  hahaha После ш кайш, чи някой тъ й ядосал и затуй си яла  Joy Joy
Ни мъ бийте за спам, не съ стърпях просто  Joy
Еее, Доре, то от сега ако го мислиш, че ще мине бързо...  Hug Heart Eyes Аз, като бяхме младоженци и лятото оставах с детето в Троян на чист въздух. И плачех още в петък, като дойдеше моя мъж, защото знаех, че в неделя си тръгва към Пловдив  Mr. Green
Лека нощ и от мен  Hug

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 00:08 от *Бубето*

# 964
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Нямам търпение за събота  Hug
От нашта секта напълниха тамошния балкон  Joy Joy

И аз, а и ме е яд, че ще мине бързо..

Видях го балкона, ъхъ. Само наши бяхме.  Joy

Ей Вы там, на верху Laughing
Следващия път, моля Ви, въоръжете се с по няколко банана... hahaha hahaha hahaha
Все пак хората ....ОТСЛАБВАТТТТТТТТТТТТТ    chef  chef  chef

                   #Crazy #Crazy #CrazyП.П. Само пловдивчанки не спят, а  спамят

# 965
  • Мнения: 10 758
ееее, показвали снимки, па трили, ма Цомба нищо не е видяла Blush

# 966
  • Варна
  • Мнения: 2 758
Ама вий много се редактирате, бе. Сега пак чета...


Вещи, Бубе, заникъде не сме, таквиз сме ужасни значи.  Whistling

# 967
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
ееее, показвали снимки, па трили, ма Цомба нищо не е видяла Blush
Цомбеееееее, искаме дъ видим ут купона и тугаз  Mr. Green  Crossing Arms
Дорче, ридъктиръм дъ ни праа многу спам  Rolling Eyes

# 968
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Как гладно бря, банани яде, аз банани повече от година не съм яла  Mr. Green
Joy Joy Joy
Ам дъ си яла, кой тъ спира  hahaha После ш кайш, чи някой тъ й ядосал и затуй си яла  Joy Joy
Ни мъ бийте за спам, не съ стърпях просто  Joy
Еее, Доре, то от сега ако го мислиш, че ще мине бързо...  Hug Heart Eyes Аз, като бяхме младоженци и лятото оставах с детето в Троян на чист въздух. И плачех още в петък, като дойдеше моя мъж, защото знаех, че в неделя си тръгва към Пловдив  Mr. Green
Лека нощ и от мен  Hug

Аз ако ядях всеки път като ме ядосат, знаеш ли колко кила щях да съм  Joy  Joy  Joy

# 969
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Отговор право в десетката (с Иво Инджев  JoyPeace
Едно ми е петъчноооооо  Whistling Фоли де е  newsm78
Имайте късмет сред толкова спам да сме пропуснали важен въпрос, ей, спамърки  newsm12

# 970
  • софия
  • Мнения: 3 417
Цомбе, Hug а де си бляла?Те в твоя чест ги пуснаха хората! hahaha Тук си стана направо петъчно!!! Joy Joy Joy
А балкона по никое време ще падне. hahaha
Бубе,кВо викаш? Joy

А щяхме да си лягамееееее!ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ!

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 00:20 от slave

# 971
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ееее, показвали снимки, па трили, ма Цомба нищо не е видяла Blush

  hahaha  hahaha hahaha  La Bomba , форумът е за зрящите, а не за спящите /префасонирах малко законовата притча  Peace/

Имайте късмет сред толкова спам да сме пропуснали важен въпрос, ей, спамърки  newsm12

*Бубето* ,искаш ли да обсъдим растителните мазнини, нишестето и добавките в киселото мляко, за да влезеш в кондиция newsm78 newsm78 и да ти стане....вторнично #Crazy #Crazy #Crazy

За Вещи -

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 00:22 от lenny_pld

# 972
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Много моля deivi, irinopolis, Oda May, zuki10, miroslav3s, maguetedi 7 да слизат долу за отчет  Hug Heart Eyes
Добре де, добре  Stop
То гледам станало вече утре  Mr. Green Да взема да ви почерпя, че съм именничка, а  Mr. Green
Айде, кво да ви правя, заповядайте  cook cook  food002
Моля честитките да са на ЛС, а не в новата темичка, за да не я спамим  Mr. Green В тази старата - може  Flutter

# 973
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
ееее, показвали снимки, па трили, ма Цомба нищо не е видяла Blush

  hahaha  hahaha hahaha  La Bomba , форумът е за зрящите, а не за спящите /префасонирах малко законовата притча  Peace/

Имайте късмет сред толкова спам да сме пропуснали важен въпрос, ей, спамърки  newsm12

*Бубето* ,искаш ли да обсъдим растителните мазнини, нишестето и добавките в киселото мляко, за да влезеш в кондиция newsm78 newsm78 и да ти стане....вторнично #Crazy #Crazy #Crazy

За Вещи -


Не забравяйте овесените ядки и алкохола  bowuu

Оооооо, мерси, мерси   bouquet

# 974
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
И акането  Blush  Joy
Славе, все забравям да ти кажа - имаш аватар - трепач, мноу мъ кефи, шъ знайш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт