Дюканският режим е най-достъпен и любим - 89 тема

  • 39 415
  • 1 002
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 10 758
Цомбееее,видЕх те!И ти ме видЕ-сега сме квит!!! Mr. Green Страшен шемет си smile3521(то туй в положителния смисъл на думата ,де)
Е,не легнах си!!!Лека нооооооооооощ! 1countingsheep
Flutter Crazy е добрутро JoyНаправо съм си за 4-ти км Joy

Лека и мека Hug

# 991
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Как мека бе Цомбе аз тук за чий се мъча по нощите да го втвърдя  ooooh!

# 992
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И за да не остана по-назад да честитя на Бубича празника  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И на всички празнуващи под прикритие   bouquet

# 993
  • Мнения: 567
Ауууууууу, ма многУ лоши сте брЯ! Що нИ дадохтИ на жИнатъ да яде! И виж кат сА изнервила на - банан яла. Ма Вещи не яла-ми де е спала, та не е яла!  hahaha
Аааа и много хубав тоз режим-днеска почвам, утре пак! И аз искам! А дали се сваля, а?  #Crazy
link=topic=277848.msg6945126#msg6945126 date=1206395513]
то може да не е режимно, ама аз си го ям.
[/quote]
Ама това малко ми звучи като: Мене жокер ми не требе!

Сега искам да благодаря на всички за милите пожелания и думи за бебко-дребко. Утре всичко ще му разкажа и дано се сбъднат! Знам, че са искрени щом са от вас! Я да ви почерпя и с торта! То банани може, значи и торта може  hahaha
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224228

# 994
  • Мнения: 76
момичета здравейте.
аз бях ваша последователка, ама бях по едно време в застой и се отказах Sad  Embarassed
но скоро пак ще се присъединя.  Flutter
искам само да ви помоля ако може да ми кажете паролката за албум4ето ви, многоо съм любопитна да ви видя резултатите. ще съм ви много благодарна. извинявайте ако ви притеснявам нещо..  Embarassed

# 995
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
Спаси, да ти е жив и здрав малкия рожденик!   bouquet И дюкана си личи, нищо че е отдалеч  Party

# 996
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Спасдиди и от мен много целувки на порастналото ти момче, а къде е корема ти бря  Joy Joy Heart Eyes

# 997
# 998
  • България
  • Мнения: 92
Здравейте хубавелки!
Честит празник Благовещение на всички настоящи и бъдещи майчици!
Да сте все така мили,чаровни и здравички!
И аз имах голям празник вчера, синчето ми е вече на 25-т!
Дай Боже на всички момичета такава радост!
От петък не съм влизала при Вас, а Вие вече сте изписали 100 страници, хей страхотни сте, а и с тия мъжове дето ги размятате по нощите, наистина ще ни изтипосат някъде - Дюканки-нимфоманки! Но нали си е мръвка, режимни сме Laughing
Аз си режимствам въпреки пътешествията през уйкенда, не се тегля и без това съм МЦ. Вече 2-ри от както съм на режим, то и преди не съм имала проблеми, но сега си е направо супер точен.
Карам си все така 5/5. Последно, на 40-ия ден от режима бях -7 кг., пък към края на седмицата ще видим как върви! Ама и за никъде не бързам, знам, че от 57 кг надоло ще е по бавничко, но славничко, много добра инвестиция.
Желая Ви все така да сте упорити в режими и във всичко!
 newsm10Лек и спорен ден!
Усмихвайте се!!! newsm51

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 13:41 от Nelina

# 999
# 1 000
  • Мнения: 39
Опитвам се открия някои които е приключил с диетата ,наи малко   от 6 месеца. Интересува ме дали наистина не се ка4ват килограмите.
Само на мен ли ми се струва странно това 4е се препора4ват осладители, при положение 4е са доказано канцерогенни? newsm78

# 1 001
  • софия
  • Мнения: 3 382
Мама на габи,има нова тема ,ела в нея!!! Hug

# 1 002

Общи условия

Активация на акаунт