Разделно хранене-част 22

  • 12 311
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 480
Момичета,срам ме е вече.Мине не мине време и аз се разписвам и то не по темата. Embarassed
Благодаря ви на всички за милите думи и комплименти.
Yonito,на мен не само ми се пътува,а и ми се живее там.Много си е хубаво,ама за сега е невъзможно.
Алексче,свалих 16 кг за 2 месеца.ще пусна някоя снимка в предишния ми вид,ама няма да се смеете.Това съм си аз.Хайде и аз чакам следващата среща с нетърпение.Разгледах снимките от разделната вечеря -големи сте сладурки,ама другия път се надявам да се запозная с всички ви!
чао ви и цунки

# 31
  • Мнения: 264
Е и аз да се включа ако може де. Пробвах с какво ли не но все нещо не ми се получава, имам 10 излишни килограма и ми се струва, че ако разбера как точно да се храня разделно ще ги сваля. Моля за малко помощ, лутам се измежду темите, но съм инат и ще ги разуча.
Анджи аз живея в европата вече от 4 месеца и всеки ден виждам все повече и повече причини за да остана тук. Е има я и носталгията особено в началото, особено ако не знаеш езика но с времето се свиква. Айде отплеснах се.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 959
...как мина бременността ти, раждането ...А малката разделна Никол колко се роди?
Кака Дана как прие събитието, радва ли се много, помага ли?...
Алексче, питаш за бременността- мина страхотно- разделно и с много спорт и разходки/ с изключение на първите няколко месеца- доста гадене и отпадналост, затова и в тоз период отбих Дана/. Николчето се роди 3.09кг/ колкото и Дана/, раждането мина бързо- в болницата отидох с 7- 8см разкритие и след 1 час вече Никол вече беше върху мен и я кърмех. А Дана беше през цялото време с мен, не пропусна нито един момент от появата на сестричката си. Много Ви е хубав домашният любимец, и като знам че Ти с Твоята крехка и фина фигура го разхождаш, явно доста сила криеш в себе Си. Как е Тенисистката Ти?
Лени, питаш за кг, голяма мъка ми бяха- доктора непрекъснато ме порицаваше за некачени кг, но вече резултата е налице. Да Ти е жив и здрав малкият пораснал лелин Пухчо. Поздравления за малкият Ти математик- Боби!
Софи, да Ти е жива и здрава малката лекарка и чакаме снимчици на чаровницата. как вървят делата, още ли защитаваш невинните създания, бе възможности?
Сладуне, изглеждаш невероятно на аватара си. Ако се видиш с Магито много поздрави да й пратиш от мен.
...имам 10 излишни килограма и ми се струва, че ако разбера как точно да се храня разделно ще ги сваля...
Монечка, не само Ти се струва, но и ще стане. Вярвай и не се предавй и скоро тез 10кг ще станат спомен.
Ками, малкият Ти мъж е невероятен на аватара. Много е пораснал. Чуаваш ли се с Мартейката, ако да, поздрави за нея и малката Теа.
Мишето, много се радвам да те "видя". Как вървят отношенията с 1/2, свекъра меша ли се пак?
...и аз се разписвам и то не по темата...
АнджиЛА, я не така. Няма значение дали е точно разделно или не. Пътят към всяка успешна диета/ хран. режим минава през мислите- положителни или не. Така че ако споделиш това което Ти тежи или това което те радва успеха бързо идва. Поздравления за страхотните резултати, изглеждаш страхотно одухотворена и свежа. Отново- адмирации от мен.
...реших да ви питам дали сте били на РХ докато сте кърмили и какъв е ефекта върху количеството и качеството на кърмата? ...
Амбър, да бях и отново съм. Бях 2год и 10мес, а сега след 6мес прекъсване отново кърмя. Доволна съм от резултата, но както и Лени е писала важното е това което е важно за стимулиране на кърмата да присъства в менюто Ти- пълнозърнести храни, мляко и млечни продукти/ ако няма проблем с лактозната поносимост, зеленчуци, плодове.../. Успех Ти желая.
А Юзерчето как е, разделна ли е все още?
...Вие като ходите на гости успявате ли да се храните разделно?...
Йонка, за мен не е голям проблем, защото аз не ям сладки неща, а винаги има зеленчуци, плодове и някакво месо. Как е малката Ти бонбонка? С Чочката чувате ли се, с Мимката виждате ли се?

Какво чета за някаква софийска среща? Кажете, споделете, покажете, моля за нас далечните.

Лек ден Ви желая!

# 33
  • Мнения: 2 724
Добро утро ,милички Hug.
Калида ,как ми липсваха твоите постове...... Hug
Страхотно е всичко ,което разказваш .
А за Дана..... нямам думи ,много смело момиченце!
Аз като си спомня за моите бременности,  първата беше един хаос ,свързан с доста проблеми и слава богу завършила добре.
А с Аля имах едно такова малко коремче, дори някои съседи не разбрали ,че съм бременна Rolling Eyes.
Като се роди ,акушерката няколко пъти поглежда кантара -4 .300 и 53 см Shocked,и всичко това постигнато с почти разделно хранене.
По моята крехка снага нямаше нищо излишно.
Ще се радвам ,ако покажеш някой път двете красавици, колко ли е пораснала Дана.... помня я с едни такива страхотни очи Hug.
За съжаление Юзерчето и Регенцето ни напуснаха. Sad
Монечка, добре дошла при нас  bouquet
Опитай и ще видиш, че не само ще се разделиш с излишните клограми ,а ще се почувстваш и по-свежа.
Освен това ще намериш в наше лице приятели.
Анджи ,нали виждаш ,че всички си споделяме хубави и лоши неща, така ставаме по -близки ,а пък и няма нужда от психолози Grinning.
След малко пак ще пиша, че ми се налага да стана

# 34
  • Мнения: 338
Добро утро, СЛАДУРКИ!
Калида, радвам се, че отново си при нас. Целувки и прегръдки за твоите малки принцеси. А моите отношения....Вече няма такива. Сега съм волна като птичка и готова за нови приключения. Понякога така се стичат обстоятелствата.
Софи, какво хвана малката кукла на прощапулника?(ти може да си казвала, ама аз нали минавам набързо и между редовете... Embarassed)
 welcome  bouquet на всички нови разделнички. Момичета, бъдете сигурни, че ще отслабнете без да усетите, аи ще е здравословно Hug
Мади, милинка, как си?
Ками, Алекс, Сладуне, Лени, Алекс и всички желая ви приятен и спокоен ден Hug newsm51

# 35
  • Мнения: 533
Мили мои,
днес е много специален ден не само за мен, защото има личен оттенък- спомен за любим споминал се човек Confused, но и защото смятам, че с празника на Благата ВЕст идва и надеждата за новото начало, за изкуплението на минали грешки, съмнения...Искам да ви пожелая добрина и благост през цялата година, да ви радват и добри хора и постъпки и колкото може повече да се отнасяме со кротце, со благо с тези, които обичаме и които ни обичат Heart Eyes baby_neutral Дай боже здраве на вас, мили приятелки, на семействата ви и приятелите ви  Hug Хапнете си нещо сладинко и зеленко, най-добре къщно завихрено хихихи, та челядта да усети истинския дух на празника, милички Hug
Алексче,  Hug Точно така, миличка, в спортът е истината Peace Аз съм редовна с тичането всяка сутрин в 6ч Mr. Green и се чувствам заредена!
Леничке, чакам с нетърпение интервюто, така съм се натокала  hahaha ДОри четох разни неща на инглиш, че да не те изложа Blush
Маденце, още нямаш нет... Confused
Софииии, къде са снимчиците Heart Eyes
Калида Heart Eyes Прекрасна и със специално отношения към всяка една от нас Hug Дай Боже да забременея и аз, ще ми бъдеш страхотен стимул в борбата с килограмите  Mr. Green Виждам, че и ти обичаш спорта, жалко само, че с коремче не може да се катерят по-сериозни баири Tired хехе, като му дойде времете, ще мислим Crazy Благодаря ти за комплимента  bouquet
Ками, страшна си с манджичките, аз докато се прибера, милото сготвило за двама Mr. Green
МИшеее, как си, миличка Hug
Йонито, да разбирам ли, че си позната на разделничките Thinking Hug
Анджи, винаги е приятно, като те чета- пиши, колкото ти душа иска Hug и аз съм едно мрънкалооо, и почти винаги не по темата Joy Joy Joy
Монечка, добре дошла Hug
На всички много прегръдки и слънчев ден в душите Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 10:09 от Sladune

# 36
  • Мнения: 861
Привет на всички!  Hug
Милички, не пиша вече, защото в къщи временно нямаме нет, а на работа...имам много работа  Laughing. Чувствам се страхотно, направо в еуфория от новата си работа. Засега страшно ми харесва и съм щастлива, че се реших на тази промяна. Настроението напоследък е чудесно. Вечер се прибирам изморена, но удовлетворена. Активно се наслаждавам на почивните дни. С Дюкан вече не свалям. Вече около месец поддържам 51 и да ви кажа право се харесвам. Сватбата мина много добре, тази седмица като си прекараме нета /сменяме доставчика просто/ ще ви покажа обещаните снимки.
Калида, радвам се да те видя отново! Като си забелязала липсвала си много на всички ни. Честита ти радост! Да ти е жива и здрава и втората принцеска  bouquet.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 294
Да се разпиша за днес  Laughing
Черпя ви виртуално за малката ми госпожица, послучай този хубав ден Благовещение!

# 38
  • Мнения: 533
Дуденце, да ти е жива и здрава душичката Hug
Не знам как се постват картинки Embarassed, но от сърце и желая да израсне блага и вещаеща добро като името си Heart Eyes
Милички, едно такова рахатно ми е на душата...Не знам дали е защото запалих свещички сутринта...Или защото се обадих на стари приятели, с които сме били и в добро, и в зло...ей тъй, да си пожелаем благост и радост Hug Ще ги видя довечера, среща на домашен спанак и салата от коприва  Joy Joy Joy И за гарнитура, едно драго приятелче се връща от чужбината Mr. Green ех, толкоз съм се заплеснала по моето праило, че си забравих приятелчетата doh

# 39
  • Мнения: 2 724
Дуденце, да ти е живо и здраво Бубенцето  bouquet Hug!!!
 
Много е хубав този празник .
Аз днес съм самото спокойствие  bowuu.
Току що се върнах от ходене по мъките -борих се с невероятна бюрокращина ,неорганизираност ,безхаберие ....
Въпреки това си свърших до край работата и съм доволна, че не само не си изпуснах нервита, а им дадох урок, направо ги заразих Laughing...

# 40
  • София
  • Мнения: 900
Нахълтвам  newsm52
прегръщам горещо и силно  Hug Hug Hug
целувам РАЗДЕЛНО и по отделно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

и правя ..... запис  Laughing

Ураааа - Калида си е дошлааааа  newsm44 newsm44 newsm44
Ама верно съм големо куче-клюкарка  Wink
Аз, дето почти не влизам - пипнах страхотната новина - на секундата!!!

Няма да разказвам,
само моля Бог, да ми се случи, В ТОЗИ живот, да имам два дни без емоции  Mr. Green
Колкото и да не ви се вярва,
карам почти разделно и без месо  Shocked
чак се изненадвам на себе си  Laughing

Лениииии - искам си театралните обещания  Rolling Eyes
Алексче, много е сладко диването на аватара  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дудинка, да ти е жива и здрава малката госпожица!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Целувки на всички и многооооо гуш  Hug Hug Hug
Отврък  newsm49

# 41
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Привет, момичета  bouquet
От много време чета темите за разделното хранене .... и само си чета Laughing
На РХ съм от октомври и се чувствам страхотно.
Хайде да ви честитя Благовещение и да ви пожелая прекрасен ден пълен с много усмивки!
Трябва и да поработя Grinning

# 42
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте милички  bouquet
Тези дни съм мноого неразделна EmbarassedДобре,че не ям тестено и сладко.Пред цикъл съм и все ми се хапва нещо неразделно.Я, коприва с яйца и кис. мляко я, взема някоя и друга солетка от Камито.Добре,че поне не са калорични неща Rolling EyesНо, ще се взема в ръце,явно идващия  цикъла ме кара да греша Embarassed
Алекс, не се ядосвай за нищо,просто няма смисъл Hug
Сладунче, пожелавам ти най-скоро време да се сдобиеш с едно малко същество под сърцето ти baby_neutral Hug Hug Весело искарване довечера Party
Дудинка, да е жива и здрава принцеската ти Hug
Дбре дошли на всички новички момичета и успех Hug
Реге радвам се, че си постигнала желаното тегло.Надявам се и аз скоро да махна тези излишни 6-7кг. Praynig
Kalida-ти си майка за пример PeaceДа кърмиш толкова време,браво PeaceДа ти е жива,здрава и много да ви радва малката бебка.И каката също Hug
monechka-прочети първата страничка и ако нещо не ти е ясно винаги можеш да питаш HugИ аз още питам нищо, че от октомври 2007г съм на РХ Peace
angyL.A.-изглеждаш направо Супер Hug Hug
Софи дай снимчици да видя,че и на Ками и предстои този хубав празник,но искам да проходи хубаво и тогава.Все още се даржи за мен и не иска сама.Дай да видя как е протекло при вас това събитие Wink

Момичета аз ще ходя да направя нещо за хранене и после пак ще намина да ви погледна Hug Hug  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 724
Милата ми Мина Heart Eyes.
Ъхъммм, сладко и с нова прическа ,изненада за мама  Laughing.
Как се чувстваш на такъв хранителен режим?
Мим4е ,вместо само да четеш ,идвай при нас . Hug
Не се плаши ,че ни очакват тежки празници, ще се освиним и после- пак, с пълна газ....
Петенце, и аз това казвам ,душко.

# 44
  • Canada
  • Мнения: 277
Честит празник Дудинка! Да ти е живо и здраво детенце! Hug

Аз също да почерпя, че милата ми половинка днес има РД:


Йонито, да разбирам ли, че си позната на разделничките Thinking Hug
С Калидка се знаем отдавна от "Родители в чужбина", много ми е приятно да я срещна и тук Hug

Йонка как е малката Ти бонбонка? С Чочката чувате ли се, с Мимката виждате ли се?
Йони е добре, говори много на български и френски, обожава снега- да се пързаля, да прави пеперуди и.... да яде сняг:shock:
И с Мимката и Чо4ката се виждаме редовно, не толкова често колкото ни се иска, но в това забързано ежедневие няма как просто...

Желая слънчев следобед на всички в БГ! Hug

Аз си изпивам сутрешното кафе и хуквам по задачи...

Общи условия

Активация на акаунт