Разделно хранене-част 22

  • 12 312
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 475
Здравейте, и аз от две седмици се опитвам се храня разделно 3 дни се получиха пълно ослабнах 500 гр , но ядох май нещо грешно още не съм напълно сигорна затова ще ви питам ягода сметана и сладолед( имам малка надежда да  е правилна комбинация) гледам таблицата и си мисля кое къде да причисля ама не става нещо .Моля за помощ! Предварително благодаря!

# 46
  • Мнения: 475
Здравейте, и аз от две седмици се опитвам се храня разделно 3 дни се получиха пълно отслабнах 500 гр , но ядох май нещо грешно още не съм напълно сигорна затова ще ви питам ягода сметана и сладолед( имам малка надежда да  е правилна комбинация) гледам таблицата и си мисля кое къде да причисля ама не става нещо .Моля за помощ! Предварително благодаря!

# 47
  • Мнения: 215
Мултиплая наистина иска код,а ж снимка бг-излиза заглавната страница. newsm78ще пробвам пак.
angyl.A. В снимка БГ излиза заглавна страница ако албума, който искаш да покажеш е със статус скрит.
Здравейте и от мен  Simple Smile. Малко се позагубих, но пак съм на линия. Тези дни имам помощничка, че гледам да свърша някои важни задачи.
Добре дошли на новите попълнения  Hug
Честито на Калида със закъснение   bouquet. Да са ти живи и здрави дечицата.
Алекс ще пия едно следобедно кафе от теб  Simple Smile, че много ми харесва как го правиш.
Сладунче радвам се че си си изкарала страхотно. За малко и ние да дойдем, но ни се провалиха плановете. Отпусни малко душицата. Образованието ще го завършиш  Hug. Щом аз успях с моя ненадминат мързел, за теб въобще не се съмнявам. Имаш воля и си борбена, друго не ти трябва   bouquet
Момичета толкова за сега. А забравих
И ние правихме прощъпулник на малката. По късно ще кача снимките.
Снимката в подписа ми е албумчето на фъстъка  Simple Smile
Целувки  Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 4 294
Yonito  да ти е жив и здрав рожденика, много да те обича и глези !

Благодаря на всички за милите пожелания  Heart Eyes
 

# 49
  • Мнения: 533
Милинки, чух се с Мадито Hug И Неса се е разболяла с ангина Confused, та сега си гледка двете "деца" Rolling Eyes Надявам се скоро да и оправят компа, в същия момент стана ясно, че и колата им се е развалила ooooh! Въобще, труден момент, както се изрази тя...Дай Боже да излязат по-скоро от таз дупка, аман baby_neutral Ще се постарая да се видим тези дни Peace КАза, че мноооого и липсвате и че ви целува подред Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ице_89, не се бях замисляла за сладоледа newsm78 Момичета, има ли разделен сладолед Thinking Но така или иначе, в РХ се осланяме на идеята за здравословен живот, та сладоледчето не ми се вписва в тая картинка Embarassed
ама кой и го казва Whistling, дето омете едно черно LZ-че като запразни днес хехех Joy Joy Joy
Е, момичета, заблажих малко ся Blush, нали е разделен черния шоколад hahaha

# 50
  • Мнения: 2 724
 Йонито ,честит празник  bouquet
 Да сте здрави и да се радвате един на друг  [
/size]
ICE ,сладоледчето е мнооого неразделна комбинация .
Единственото разделно ледено изкушение е плодовият сладолед.
Сладунче, като се видите с Мади, да я цункаш от мен Heart Eyes.
И от време на време може да си блажиш душичката с шоколадче, най -много да трупнеш няколко милиграма на голямото дупе hahaha....
Аз пък ще приготвям пилешки бутчета и като ги видях целите надупчени ,побеснях ,мошеници Close
Валенце, аз днес не съм сервирала кафенце ,сега ще я свърша тази работа
 

# 51
  • Мнения: 264
Добър ден и от мен. На рожденикът пожелавам много здраве и усмивки и да радва мама  newsm59  party023 . На Болните скорошно оздравяване.
Аз да задам един глупав въпрос ама вие сте вещи по темата: Разделно означава че не трябва да се смесват раните през целият ден. А на другият може да се ядат други групи храни или?  Thinking

# 52
  • Мнения: 2 724
Монечка ,разделно хранене означава да се храниш с храни ,които са съвместими .
Много е дълго за обяснение, но с няколко думи- на едно хранене да приемаш храни, които изискват еднаква среда за разграждане ,такива, които не си пречат една на друга. След хранене се изчаква определено време, в зависимост от вида на храната, за да може да се усвои добре, преди да сме се заредили със следващата порция .Така се предотвратява ферментацията или загниването на храна в храносмилателната система.
Върни се на първа страница ,прочети ,разгледай линковете и ако нещо не ти е ясно ,питай Peace.

# 53
  • Мнения: 264
Алекс   bouquet това ми трябваше.

# 54
  • Мнения: 1 986
  Здравейте Hug
  От 2 дни се опитвам да кача снимки на София,но в снимка.бг ми дава "невалиден потребител или парола" Confused,направих си нова регистрация-същото Crossing Armsне знам какво става,и не знам как да ги кача по друг начин newsm78
   Йонито,честит празник  bouquet
   Ех,аман от неприятности,Мади-дано всичко лошо бързо те отмине и само хубави неща те сполетят HugАко мога с нещо да помогна,насреща съм Hug
  Вале,а твоята хубавица какво си хареса WinkЧакаме снимки Peace
  Още нещо щях да пиша newsm78...ама ха де-София не ме оставя на мира Wink и ми е трудно да се съсредоточа в писането,
   целувки на всички Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 215
Здравейте момичета. Качих снимките на Вики.
Софи при мен нямаше проблем със снимка.бг. Вики си хареса дървената лъжица. Гладна няма да остане моята фъстъчка  Grinning.
Лека нощ  Hug

# 56
  • Мнения: 475
may ne govorıte tuka za razdelno hranene a samo lı4nı rabotı sı spodelqte

# 57
  • Мнения: 264
ами то така хубаво са го описали всичко, че каквото и да се напише вече е излишно. Има си табличка и рецепти и за храните кои с кои са съвместими с две думи всичко.
Момичета ориентирах се и аз и съм много доволна, почти всичко ми е ясно сега надявам се да не задавам глупави въпроси вече.
Само едно въпросче дали всички сокове можем неограничено да си ги пийваме?  Thinking

# 58
  • Мнения: 480
чакайте и аз да се появя по никое време.Да чиститя на празнуващите с малко закъснение! smile3525 Tada
ICE_89,разделното хранене е начин на живот или култура на хранене,Ако го възприемеш така,така ще живееш.Това не е диета,за която човек трябва да обсъжда всеки ден дали е успял да я спази или се е провалил.Просто живееш по този начин.Тук хората са се събрали с идеята,че това им харесва и е нормално покрай създалите се отнишения и приятелства,да се споделят емоции от ежедневието.Ако имаш въпроси за РХ ,всеки е готов да отговори и даде съвет или мнение.Странно и скучно,и сухо ще е ако всеки пише какво разделно ястие е сготвил днес и кой какво е ял.Аз не съм чела темите на другите диети,ама едва ли и там си коментират само по темата за диетите.Зависи кой какво очаква да прочете и да намери.Тук атмосферата е приятелса и весела и никой не стой насила.Не ме разбирай погрешно или че ти държа някакъв по кофти тон.Просто е въпрос на лично усещане.
На всички осанали момичета,лека нощ и до утре.Аз и днес издържах с глада,ама и нямам нищо вече за сваляне.Така че идвам!

# 59
  • Canada
  • Мнения: 277
Благодаря на вси4ки за честитките и милите пожелания за РД на  половинката!  Hug

Аз спретнах пилешки дреболийки по селски и пе4ени пилешки крилца с много салата. Оцениха ме с шестица-вси4ко стана много вкусно....

Имахме и торта, но тя беше пове4е заради Йонито - мили4ката скъса се да пее песни само и само да палим свещи4ките отново Laughing

Хайде лека нощ и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт