Съвет и мнения на участници в "Море от любов"

  • 3 780
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 003
Защо точно на Вас трябва да давам някакво обяснение...искате да знаете историята ми ок ... Връзката ми е от 4г. през времето (3г и 6м.) имах проблем (друга жена),която незнайно защо търсише приятеля ми,а той никакво внимание не и обръщаше... тя през тези 3г скалъпваше всякакви истории ... как са били заедно "снощи" какво и е подарил ... как са прекарали и т.н,което на мен ми звучеше нелепо,но женската ревност .. край няма.Много се карах с приятеля си - скандал след скандал,от мухата слон правих и то все аз предизвиквах всичко,а тя не псираше интрига след интрига...той доказваше какво ли не отностно връзката ни,а аз го обичах,а в същото време.измъчвах се,мислих,че съм втора....имах всички доказателства,че не го прави,а не вярвах .... Поставях условие,които бяха нелепи .. казвах всичко между тях да свърши,а той твърдеше,че нищо няма,не разбирах защо става така....и т.н и т.н Кавгите не спираха,след наш сериозен разговор аз му казах,че при едно нейно звънене писане или квото и да е аз слагам "Край"не издържах психически ... той сменя номера и кво ли още не,аз осъзнах,че съм сбъркала .. имаше и може би продължава да има интрига отностно това момиче,тогава не му повярвах и той мисли,че все още не му вярвам,а не е така ... това е накратко .. надълго може би друг път .... Simple Smile
ето разбрахте историята ми .. може би пак ще има недоволни

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 newsm45 newsm45 newsm45

# 32
  • Мнения: 3 634
А защо реши, че нас ни интересува твоята история?! Никакъв драматизъм не виждам в тази работа. Все пак те гонят и рейтинг...

# 33
  • Мнения: 5 370
Ако му спретна "Море от любов", то след това със сигурност ще седна на канапето в "Искрено и лично" или " Имаш поща".Гаранцията е 200 %. Flutter

# 34
  • Мнения: 3 405
Темата не е за "клюкарника"  Wink
Тук любовта отдавна е в морето.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
писах на "Море от любов",за да покажат моята история,която се гради на 4г връзка без нито една кавга,едно недоразумение или други подобни ...

Много се карах с приятеля си - скандал след скандал,от мухата слон правих и то все аз предизвиквах всичко,а тя не псираше интрига след интрига...
...Кавгите не спираха,след наш сериозен разговор аз му казах,че при едно нейно звънене писане или квото и да е аз слагам "Край"не издържах психически ...

Последно??

# 36
  • Мнения: 917
Че кои е казал,че моята любов е лична драма!Напротив ... писах на "Море от любов",за да покажат моята история,която се гради на 4г връзка без нито една кавга,едно недоразумение или други подобни ...
Връзката ми е от 4г. през времето (3г и 6м.) имах проблем (друга жена),която незнайно защо търсише приятеля ми,а той никакво внимание не и обръщаше... тя през тези 3г скалъпваше всякакви истории ... как са били заедно "снощи" какво и е подарил ... как са прекарали и т.н,което на мен ми звучеше нелепо,но женската ревност .. край няма.Много се карах с приятеля си - скандал след скандал,от мухата слон правих и то все аз предизвиквах всичко,а тя не псираше интрига след интрига...той доказваше какво ли не отностно връзката ни,а аз го обичах,а в същото време.измъчвах се,мислих,че съм втора....имах всички доказателства,че не го прави,а не вярвах .... Поставях условие,които бяха нелепи .. казвах всичко между тях да свърши,а той твърдеше,че нищо няма,не разбирах защо става така....и т.н и т.н Кавгите не спираха,след наш сериозен разговор аз му казах,че при едно нейно звънене писане или квото и да е аз слагам "Край"не издържах психически ... той сменя номера и кво ли още не,аз осъзнах,че съм сбъркала .. имаше и може би продължава да има интрига отностно това момиче,тогава не му повярвах и той мисли,че все още не му вярвам,а не е така ... това е накратко .. надълго може би друг път .... Simple Smile
ето разбрахте историята ми .. може би пак ще има недоволни

я осмисли историята и пробвай пак   Wink

# 37
  • Мнения: 5 622
 Леле..и ти си игра да изровиш това, само за да я обориш, ли?  Rolling Eyes

П.С. сега виждам, че от темата е взето.

Както и да е. Не виждам особен смисъл в това да се покаже на авторката, че си противоречи  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 2 003
ПРОТИВОРЕЧА ИЛИ НЕ ... ТВА Е ... АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ СЪВЕТ,НЕКА ГО НАПРАВИ,НЕ ЖЕЛАЯ ДА СЛУШАМ КОИ КВО ХАРЕСВАЛ ИЛИ НЕ ... НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА!

# 39
  • Мнения: 2 229
Преди няколко дни го настигнал бусът на един светофар и вечерта той си призна, че се заключил в колата.  Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy

И аз бих направила така! Mr. Green Joy

# 40
  • Мнения: 4 916
Преди няколко дни го настигнал бусът на един светофар и вечерта той си призна, че се заключил в колата.  Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy

И аз бих направила така! Mr. Green Joy


Много яко  Joy
Какъв ли стрес предизвиква този бус по пътя си  Joy

# 41
  • Мнения: 551
Защо сте толкова груби бе хора   Naughty
Прочетете заглавието на темата и после пишете момичето иска съвет а вие само я оплювате като нямате какво да кажете по темата по-добре си замълчете.
Аз също не съм голям почитател на предавания от подобен сорт,но искам да кажа на авторката,че щом смяташ,че вашата връзка има нужда от това се надявам скоро да дойде екипа и да заснемат предаването.Успех и ще чакам да кажеш кога ще го излъчат  Peace

# 42
  • Мнения: 917
ето ти координатите, които искаш :


Email адрес за контакт: moreotlubov@moreotlubov.com

Телефон за контакт:   02/946 33 28       

# 43
  • Мнения: X
Дамм Thinking ,и вкарай малко повече драматика в изказа, някоя друга сълза, придружена със белене на очите, истерични прекъсвания с молба да спрат да те снимат,понеже си много развълнувана. Няма да е зле да си признаеш,че понякога си била лоша с него ,че си го ревнувала и нердяко си го посрещала на вратата на "Ф".... това,ако искаш да ви пратят на ексурзия,де. Иначе ще се минете само с фотоапарат Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравей!

Аз съм била участник в "Море от любов:. Simple Smile
Миналата година моят мъж ми прати Наталия заедно с една голяма кошница с цветя. Определено мога да кажа, че преживях огромен шок от появата на буса, както и от всичко, което последва след това. Simple Smile

Беше ми много гадно от факта, че личният ми до момента живот, изведнъж стана обществено достояние, без да съм го искала, без дори да съм подозирала, че това може да ми се случи...
После обаче разбрах, че това не се случва на всяка жена, и някак започнах да се гордея, че съм преживяла такава силна емоция.
Едно е сигурно-никога няма да забравя това преживяване. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт