Отзиви за "Маги фикс-малки тайни"

  • 103 849
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 154
Изключително солени!Ползвам само за кебап.Винаги се получават киселини.Вярно е,че са готов продукт,ама бъка от химия.

# 706
  • Мнения: 2 154
Няма нищо по-хубаво от истинските продукти!За мен "Маги" е нещо като "Мак Доналтс".

# 707
  • Мнения: 2 172
Няма нищо по-хубаво от истинските продукти!За мен "Маги" е нещо като "Мак Доналтс".

Ехеее...де да бяха като Мак Доналдс,всеки дне щях да ги купувам,ама уви не са  Sick

# 708
  • Мнения: 4 434
Няма нищо по-хубаво от истинските продукти!За мен "Маги" е нещо като "Мак Доналтс".

Да,да. Laughing

# 709
  • Мнения: 16
Моля ви споделете дали сте правили това с картофите и кренвирша че щях да си подпаля печката с него.Като започна да кипи във фурната,откъде се надигна като пита ooooh! Изкипя водата в горещата фурна,а картофа стана на каша.......... Tired
Никога не ми е кипяло. В къщи / изключая себе си - не обичам кренвирши /  много се харесва този фикс и често го правя по указанието на пакетчето. Само веднаж кренвиршите ми се надуха ужасно - не си спомням точно, но мисля, че бяха някаква измислена марка. Иначе картофите ги бланширам докато леко омекнат. Успех ако се престрашиш да опиташ отново. newsm10

# 710
  • плевен
  • Мнения: 644
licharm взела съм наново фикса и да видим този път какво ще се получи  Laughing

# 711
  • Мнения: 5 228
Тези дни пробвахме Макарони Болонезе и учудващо много ти харесаха. Макароните с шунка също ги пробвахме, но не съм очарована - със същите продукти би станало вкусно и без фикса.

# 712
  • Мнения: 182
Вчера правих фикса за спагети,но не се хареса особено в къщи.На мен лично ми имаше вкус на риба хем добавих подправки ,които обичаме са се доовкуси.
Фикса за картофи с кремвирши най-ми допада и никога не ми е кипяло толкова,че да излиза от тавата.Печете в по дълбоки тави.

# 713
  • София
  • Мнения: 103
Много съм доволна от почти всички неща на маги - малки тайни. Не съм пробвала сам фиксовете за макарони на фурна, защото не съм сигурна как точно тези дебели макарони ще се изпекат с толкова малко вода. А и кренвирши не съм правила. Най-често ползвам за кавърма, винен кебап, сърми, пълнени чушки, пържоли на фурна, руладини със сирене - разкошни неща стават с тях.

# 714
  • Мнения: 5 228
Не съм пробвала сам фиксовете за макарони на фурна, защото не съм сигурна как точно тези дебели макарони ще се изпекат с толкова малко вода.

И аз бях скептична точно заради това, но се изпичат много добре.

# 715
  • Мнения: 182
Снощи правих фикса за пиле фрикасе,но вместо пилешки бутчета сложих воденички.Бях ги сварила предната вечер и реших да опитам този вариант.За моя изненада се получи доста вкусно ядене.Самият сос имаше хубава консистенция и на вкус се хареса.

# 716
  • Мнения: 615
Че не са здравословни - не са, но пък на нас са ни вкусни  Peace

# 717
  • Мнения: 1 639
Снощи опитах сочно пиле с паприка- не ми хареса, с чесън беше по - хубаво.

# 718
  • Мнения: 1 213
Използвала съм само сочно пиле с чесън/препоръчаха ми го/,стана много вкусно и крехко .Сосчето стана малко соленичко,но децата го харесаха.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 193
Ползвам фиксовете за - сърми, пълнени чушки, пържоли на фурна, сочно пиле с паприка,за ребърца, за риба , спагети болонезе,пилешки филенца с гъби и съм доволна на някои слагам повече сметана ,а и винаги си добавям повече подправки плюс още продукти .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт