Отзиви за "Маги фикс-малки тайни"

  • 103 910
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 702
Момичета,искам да похваля, фикса за запечени макарони Болонезе,просто станаха страхотни,много мекички и вкусни,дъщеря ми омете две чинии.
Друг любим фикс,главно на децата е сочно пиле,но ние харесваме повече с чесън,този за пържолите хич не ни хареса,а следващият фикс,който мисля да пробвам е за рибата в сметанов сос,много ми го похвалиха!

# 661
  • Мнения: 4 785
Понеже не съм чела назад (извинявам се, за което) - някакви отзиви за фикса за свински пържоли? Че довечера ще се упражнявам, но ако не е хубав по-добре да не съсипвам пържолките  Crazy Мерси  Praynig

# 662
  • Мнения: 182
Понеже не съм чела назад (извинявам се, за което) - някакви отзиви за фикса за свински пържоли? Че довечера ще се упражнявам, но ако не е хубав по-добре да не съсипвам пържолките  Crazy Мерси  Praynig
Не съм го пробвала,защото ми казаха,че не е нищо особено.Имало вкус на пържоли с кисело мляко-поне так  каза приятелката ми,която не беше очарована.По добре си опечи само пържолките.

# 663
  • Мнения: 4 785
Понеже не съм чела назад (извинявам се, за което) - някакви отзиви за фикса за свински пържоли? Че довечера ще се упражнявам, но ако не е хубав по-добре да не съсипвам пържолките  Crazy Мерси  Praynig
Не съм го пробвала,защото ми казаха,че не е нищо особено.Имало вкус на пържоли с кисело мляко-поне так  каза приятелката ми,която не беше очарована.По добре си опечи само пържолките.

Хъм  Thinking Лоша работа, че се набутах и сметана да взимам  Mr. Green

# 664
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Изпечи си пържолите в плик с подправки, каквито харесвате.

# 665
  • Мнения: 4 785
Изпечи си пържолите в плик с подправки, каквито харесвате.


Ами понеже често ги правя по различни начини, та сега какво ми хрумна да пробвам с фикса - понеже вчера мернах темата и се сетих... май ще опитам да ги направя, тъкмо да драсна отзив. Последният път ги правих със соев сос и мед, сега нещо малко по-различно  Crazy

# 666
  • Мнения: 622
Два пъти съм правила пържоли с фикса за пържоли, първият път не се получи добре, но вторият много ми хареса- мисля, че зависи и от месото.  Peace
Фиксът за риба на мен лично въобще не ми хареса.  Sick

# 667
  • Мнения: 229
изпробвала съм почти всички фиксове.Повечето ми харесват но специално за този с пържолите съм разочарована.Сметаната стана като пресечена. Не ми хареса

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 387
Понеже не съм чела назад (извинявам се, за което) - някакви отзиви за фикса за свински пържоли? Че довечера ще се упражнявам, но ако не е хубав по-добре да не съсипвам пържолките  Crazy Мерси  Praynig
При този микс е добре пържолите да се приготвят преди фикса, иначе остават сурови. На рекламата е ок, но в действителност - иска се време. Аз първия път така действах по инструкциите, че за приятели беше, чакаха хората доста.  Laughing Добре, че бяхме свои хора, та ми простиха.  Embarassed

# 669
  • Мнения: 4 785
Понеже не съм чела назад (извинявам се, за което) - някакви отзиви за фикса за свински пържоли? Че довечера ще се упражнявам, но ако не е хубав по-добре да не съсипвам пържолките  Crazy Мерси  Praynig
При този микс е добре пържолите да се приготвят преди фикса, иначе остават сурови. На рекламата е ок, но в действителност - иска се време. Аз първия път така действах по инструкциите, че за приятели беше, чакаха хората доста.  Laughing Добре, че бяхме свои хора, та ми простиха.  Embarassed

Аз ще действам за милото - ще чака - час, два, ден ако трябва  Laughing Важното е да не си прецакам пържолките, че лоша работа. Ще пиша аз довечера какъв е резултатът. Дано е положителен  Praynig

# 670
  • Мнения: 4 785
Така - моят съвет е да не си прецаквате пържолите с този фикс. Нито е вкусен, нито нищо - правила съм пържоли със сметана, страхотни станаха, а тука някакво сосче и месото все едно е варено - опечено, но с вкус на варено, леко сухо - сочни ли?! Абсолютно не на този фикс - предубедена съм вече и към останалите, мисля, че не бих повторила ядене с някои от фиксовете  Thinking

# 671
  • Мнения: 1 949
Чудих се тази вечер дали да взема фикс за пържоли или да купя една кутийка топено сиренце и да ги метна с него във фурната. Не съм привърженик на фиксовете по принцип  Naughty Е, избрах топеното сирене и като гледам май не съм сгрешила  Mr. Green

# 672
  • плевен
  • Мнения: 643
Моля ви споделете дали сте правили това с картофите и кренвирша че щях да си подпаля печката с него.Като започна да кипи във фурната,откъде се надигна като пита ooooh! Изкипя водата в горещата фурна,а картофа стана на каша.......... Tired

# 673
  • София
  • Мнения: 13 277
Моля ви споделете дали сте правили това с картофите и кренвирша че щях да си подпаля печката с него.Като започна да кипи във фурната,откъде се надигна като пита ooooh! Изкипя водата в горещата фурна,а картофа стана на каша.......... Tired

Mиналата седмица правих, но по моя рецепта  Grinning. Не ми се занимаваше да ги бланширам и затова сложих повече вода и пекох по-дълго време. Освен това и фурната я пуснах в последния момент и не е била гореща. Беше леко изкипяло, колкото да ми изцапа тавата, но достатъчно да изпоцапам навсякъде  Mr. Green. Въпреки това ми хареса. Само няколкото кренвирша, които не бях заровила добре в картофите бяха станали на шперплат от дългото печене Mr. Green

# 674
  • Мнения: 182
Вече два пъти правя фикса за кремвирши точно по указанието и стават много хубави. Трябва в по-голяма тавичка да сипете продуктите и на не много силна фурна да се пече,за да не ври много силно.

Общи условия

Активация на акаунт