E-bay тема 4

  • 32 007
  • 801
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
спяла съм още като съм четяла Wink
8 ам. е 38,5-39 по европейската
http://www.sunncity.com/Export/shoesize.html

# 61
  • някъде
  • Мнения: 979
Благодаря на всички за бързите отговори  bouquetОт детската номерация са сандалките и ако  eftelya е права,значи ще станат на моята хубавица.Т.е. надявам се да са по-малки.Чоча,и аз съм с такъв номер и досега не смеех да си вземам обувки от щатския ибей понеже незнаех на кой номер отговарям там.По разни таблици излизам 9.5 или 10.А,ето ги сандалките.Моля,забележете цената  #Crazy http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230232996031

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
гледах ги тези сандалки,но нас ще са ни малки.Супер са  и със здраве да ги носите Hug

# 63
  • някъде
  • Мнения: 979
Чоча,доволна ли си от марката като материя,удобство,на живо пак така добре ли си изглеждат продуктите?

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
за обувките им нямам още мнение иначе за дрехите са им много качествени

# 65
  • София
  • Мнения: 750
Момичета, дайте съвет моля.
купувам два чифта, но различна номерация и ItemN  гумени чехли от един и същ продавач. В условията му е записано, че купувайки един чифт всеки допълнителен е с безплатна доставка. Купих ги аз, и изпратих вече поне три пъти запитване за комбиниран шиниг, но ни вест ни кост от продавача.
Отделно реших аз да ги плащам така - както е по дифолт с два шипинга - на всяка една от покупките пише - този артикул не може да се "комбинира" с никой друг, но вие с "едно натискане на бутона можете да платите и двете наведнъж"??? Shocked Нещо не ми е ясно - подвеждаща ли е инфото, която в началото бях разбрала за фрии доставка на втория чифт или за да е фрии - трябва да са от един и същ номер...... newsm78
давам ви номер на айтема и име на продавача - ще съм благодарна ако някой има време и погледне и даде съвет, щото вече 3ти ден не ги плащам и се чудя какво да правя.
350036628345  и 150226719562 
от shoecharms.

благодаря преварително

# 66
  • sofia
  • Мнения: 4 296
изпратил ли ти е инвойс?

# 67
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Postage and packaging: UK first class with Royal Mail - £1.50. Airmail to Europe at £2.50. We only charge for the first item you buy, there is free postage on any additional items.

И тук и в таблицата за доставките пише,че за всеки допълнителен продукт е безплатна доставката.
Ако нямаш инвойс му пиши,че чакаш такъв,а ако имаш му пиши,че няма да платиш преди да ти прати нов инвойс с коректните суми

# 68
  • Мнения: 13 512
Може да е free само за Щатите шипинга за всеки следващ продукт. Обикновено е така.
А ти при плащането можеш да ги платиш наведнъж, но си плащаш за всяка по отделно и шипинга.

# 69
  • София
  • Мнения: 750
Postage and packaging: UK first class with Royal Mail - £1.50. Airmail to Europe at £2.50. We only charge for the first item you buy, there is free postage on any additional items.

И тук и в таблицата за доставките пише,че за всеки допълнителен продукт е безплатна доставката.
Ако нямаш инвойс му пиши,че чакаш такъв,а ако имаш му пиши,че няма да платиш преди да ти прати нов инвойс с коректните суми
Нямам още инвойс, нито отговор - нищо. Дали да го отдам на Католическия великден..... newsm78, англичаните католици ли са Sick, не знам.....срам.
Може да е free само за Щатите шипинга за всеки следващ продукт. Обикновено е така.
А ти при плащането можеш да ги платиш наведнъж, но си плащаш за всяка по отделно и шипинга.
Като проверявах в началото и задавах 2 броя до Бг - втория го даваше безплатно....еми колкото и некоректно да изглежда това, че бавя плащането - ще го бавя докато не прати отговор - какъвто и да е.

# 70
  • Мнения: 13 512
Postage and packaging: UK first class with Royal Mail - £1.50. Airmail to Europe at £2.50. We only charge for the first item you buy, there is free postage on any additional items.

И тук и в таблицата за доставките пише,че за всеки допълнителен продукт е безплатна доставката.
Ако нямаш инвойс му пиши,че чакаш такъв,а ако имаш му пиши,че няма да платиш преди да ти прати нов инвойс с коректните суми
Нямам още инвойс, нито отговор - нищо. Дали да го отдам на Католическия великден..... newsm78, англичаните католици ли са Sick, не знам.....срам.
Може да е free само за Щатите шипинга за всеки следващ продукт. Обикновено е така.
А ти при плащането можеш да ги платиш наведнъж, но си плащаш за всяка по отделно и шипинга.
Като проверявах в началото и задавах 2 броя до Бг - втория го даваше безплатно....еми колкото и некоректно да изглежда това, че бавя плащането - ще го бавя докато не прати отговор - какъвто и да е.

Ако не ти отговаря, не е некоректно да му бавиш плащането.

# 71
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Ами няма ли в Paypal при плащането  клетка discount?Въведи там 2,50 да ти ги смъкне от цената.Ако има проблем,той ще ти пише.

# 72
  • Мнения: 414
УУф най-накрая получих шортите от Англия,е поне оттам ги поръчах,а на опковката пише: sender Italy newsm78

# 73
  • sofia
  • Мнения: 4 296
УУф най-накрая получих шортите от Англия,е поне оттам ги поръчах,а на опковката пише: sender Italy newsm78
какво стана с блокираните пари,разбра ли се от къде са?

# 74
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ами няма ли в Paypal при плащането  клетка discount?Въведи там 2,50 да ти ги смъкне от цената.Ако има проблем,той ще ти пише.
според мен е най добре да си чака фактурата

Общи условия

Активация на акаунт