за аватарите на мъжовете във форума

  • 3 514
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нещо против сладкото псе в ляво ли имаш?

# 31
  • Мнения: 262

Аватарът образува болка в очите ми.


Лиске, все повече ми лягаш на сърцето... каквото и да значи горното.

А гледа ли му останалите на Ousmane Sow?

# 32
  • Мнения: 25 610
Трудно ми е да коментирам мъжките аватари, при положение, че във форума е пълно с травестити - и от двата пола. Дотук са се разписали минимум двама - жена, която се преструва на мъж и мъж, който се е маскирал като жена. Дано да го правят само на майтап, че ако са такива и в живота... Жал ми е за тях.
А аватарите на хората ми говорят само едно - дали собственикът им има вкус и/или чувство за хумор, или не. А, и комплексите също изпъкват, да.

# 33
  • Мнения: 1 072
Дотук са се разписали минимум двама - жена, която се преструва на мъж и мъж, който се е маскирал като жена.

Лиска - мъж.  Shocked
А аз за малко да й пратя голи снимки.  Shocked
Винаги научавам последна.  ooooh!

# 34
  • Мнения: 3 405
Лиска, моето дете не е във форума, а около мен. Колко му е да погледне монитора. Да му завържа очите ли или тайно да влизам, че да не види нещо, което не е за него?!

# 35
  • Мнения: 25 610
Лиска - мъж.  Shocked
А аз за малко да й пратя голи снимки.  Shocked
Винаги научавам последна.  ooooh!


Ха, Лиска изобщо не я бях сметнала, просто всички знаем, че е мъж, мноо ясно.  Joy
Плетяща, внимавай със снимките, недей да бъдеш много дашна, че совите изобщо не са това, което са.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 897
Мани аватарите, виж никовете.
Розов пухчо ми е фаворит.

 Shocked
Как може се кръсти мъж така ooooh!

# 37
  • Мнения: 2 082
никът на Розов пухчо е Експрес...

# 38
  • Мнения: 2 897
Експрес ми харесваше повече.

# 39
  • Мнения: 3 405
Ще го сменя, обещавам.  Rolling Eyes

Tенкю, Пере, джентълмен си! Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 423
никът на Розов пухчо е Експрес...
И Експрес, и Розов пухчо са
едни такива възбуждащи...
По едно време беше и Тиква.
Виж, Тиква е леко неутрално.
Може би и съвсем пасващо.
Ама това Розов пухчо... Само
ако жена му го пощипва така
по дупенцето, го признавам.

Седада, ето този, ако го намалиш,
пак ще се придържаш към стила, но
няма да си толкова печален и зловещ.


# 41
  • Мнения: 17 546
Алоууу щом аз не съм в изключенията значи и моя аватар е гнусен и нелицеприятен...
Не риви Борисе, аз ти забелязах аватарченценцето и даже ти казах, че човека ти е симпатичен! Пък и на другите мъже - какво им е на аватарите!? Хубави са си. Въобще не ме дразни ничий аватар. Е, от един ми прилошава от време на време, но той бива променян своевременно Mr. Green

# 42
  • Мнения: 516
Темата намирисва на сексизъм. Нали не греша, че това не е само женски форум? Защо тогава отделяте мъжете? Говорете за аватарите на всички. Така е честно.

# 43
  • Мнения: 2 401
Ами аз пях пуснала неотдавна тема за най-грозен аватар въобще, ама биде изтъркана много бързо.   Laughing Обаче докато някои от жените си слагат грозни аватарчета, то повечето мъжки са си направо отвратни (изключение прави Скитница, чиито картинки достойно конкурират всички мъжки накуп)

# 44
  • Мнения: 2 897
Обаче докато някои от жените си слагат грозни аватарчета, то повечето мъжки са си направо отвратни (изключение прави Скитница, чиито картинки достойно конкурират всички мъжки накуп)

Не разбрах какво толкова отвратно има в нейните аватари  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт